Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babajáték- mit érdemes beszerezni a külünböző életkorokban? fórum

Babajáték- mit érdemes beszerezni a külünböző életkorokban? (beszélgetős fórum)


2008. dec. 29. 10:59
így 4 hós különbséggel is :DDDDDDD
7. da5acc16b1 (válaszként erre: 1. - Falevel)
2008. dec. 29. 10:58

1 évesnek puha nagy, színes képes könyvecske, hangot adó fogható állatok, és meseolvasás neki, de még inkább mással van el


2 évesnek már fejleszteni kell a finom-motoros érzékét, az én kislányom másfél évesen már párhuzamos, hosszú vonalakat rajzolt a lapon TOLLAL, és buszt rajzolt. Egyébként el lehet kezdeni a szerepjátékokat, és jók ilyenkor a Fisher Price termékek.


3 évesen rajzolás, színezés, mondókák, mesekönyvek, mindenféle játék, Guess is who, Fisher Price, zene, Interaktív játékok, amiken az érzelmeket is gyakorolhatja


4 évesen bármi, de ilyenkor jönnek inkább az interaktív játékok, állatok, stb. Képtelenség konkrétumokat írni. Nézz utána keresőben online áruházaknál fejlesztő játékoknak.

De nyáron 4 évesen beültettem a gép elé a kislányom és a jimjam.hu-n memóriakártyázott, egyedül használta az egeret és profin kente.

Persze csak ennyit szabad neki.


Sok sikert.

2008. aug. 11. 14:27

úgy látom ez nem sokakat érdekel; de ha mégis, találtam egy cikket:


[link]

5. falevel (válaszként erre: 4. - Diorissimo)
2008. máj. 21. 21:45
A fiúknál ez tipikusan előfordul... És rágcsálják, főleg, ha jön a foguk, pedig a rágókát felnőtt ész szerint jobb rágni, és nem is baj, ha nyomot hagy rajta a kis foga :-)
2008. máj. 19. 20:11

Az én fiam tíz hónapos, mindeféle játékot vásároltunk neki, de ő apuci számítógépével, CD-ivel, s egyéb nem gyereknek való tárggyal jobban szeret(ne) játszani, mint a saját játékaival.

Egyedül a zenélő telefonját szereti nyomogatni...

2008. máj. 19. 18:42

Igen én.

Mi most éppen ott tartunk, hogy a kcsit 4 hós kezd csörgőzni.

A 4 évesnek a lego, duplo, kirakók, faépítő, traktorok, markolók ezek a kedvencei.

2. falevel (válaszként erre: 1. - Falevel)
2008. ápr. 26. 15:10
Hahó!... Olvas engem valaki? :-)
2008. ápr. 23. 16:24

Mi a különböző korok leghasznosabb játéka?

(Pl. én hasznosnak tartok kb. 3 hónapos korban egy bébitornázót, mert figyeli, nyúl érte, csörgeti, stb.; több érzékszervére és a mozgásfejlődésére hat több hónapig, ami ebben a korban fontos.


De mit érdemes később (1-2-3-4) éveseknek venni/vetetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook