Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babahordozás. Van valamilyen tapasztalatotok a Manduca vagy Ergo nevezetű hordozókkal? fórum

Babahordozás. Van valamilyen tapasztalatotok a Manduca vagy Ergo nevezetű hordozókkal? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 5. 10:32
Valaki segítsen! Sürgős lenne! Interneten akarok rendelni ergo baba hordozót, és azt szeretném, ha valaki, akinek van megírná, hogy mekkorák a méretei. Értem itt a derék méretre, hogy mekkorára bővíthető. Légyszives írjátok meg a zita158@freemail.hu e-mail címre. Előre is köszönöm!
2009. febr. 14. 09:25
Ja, ennek a beszerzési helye: (nem tudom, szabad-e ezen az oldalon ilyeneketlinkelni), happy-baby.hu, megtalálod így, ha beírod egy keresőbe.
5. gyopár (válaszként erre: 4. - Merc)
2009. febr. 14. 09:22

Szia, most vettem észre, hogy írt valaki ide.


Röviden: mi végülis megvettünk egy ergót, azért ezt, mert más fórumokon is érdeklődve erről találtam több tapasztalatot, a Manducáról kevesebbet. Azóta találtam más ilyen csatos hordozót is, ami jóval olcsóbb, magyar gyártmány, és szinte ugyanazt tudja, mint ezek, de akkor ezt még nem tudtam. Bár állítólag abból az új generációs a jobb, a régi nem volt annyira (liliputi márka egyébként). De összességében meg vagyok elégedve az ergóval, sokféleképpen használható, elöl, háton, csípőn, újszülöttkortól vagy 2-3 éves korig - baba nálunk még 10 hónapos, de gyakorlatilag folyamatos használatban van. Interneten rendeltük, mert a magyarországi forgalmazója győri egyébként. De ha többféle hordozó érdekel, vagy szeretnéd kipróbálni őket, hordozó anyukáknak van egy klubja Budaörsön, ahová állítólag érdemes elmenni, mert ki lehet próbálni többfélét - sajnos még én sem jutottam el oda.


Majd szeretnék írni ide a hordozásról egy bővebb cikket, ha lesz időm, mert látom, ezen a portálon ez "hiánycikk".

4. merc
2009. jan. 25. 19:37

Szeretném, ha megosztanád velem az eddigi tapasztalatai, én is feltettem már hasonló kérdést magamnak, a választ keresve találtam erre a fórumra. Esetleg beszerzési helyet és árat is tudsz nekem mondani hozzá?

Köszönöm:

merc

2008. jún. 19. 10:27
Közben eldöntöttük a dolgot és beruháztunk egy Ergóra. Ha még bárki erre jár és érdekli, szívesen beszámolok róla. Bár most úgy tűnik, itt nem igazán hordoznak ilyesmivel.
2008. jún. 17. 23:25

Nandu kendőm van. A baba az ülő pozíciókhoz még kicsi (pedig tetszene neki), a fekvőeket meg nem szereti. Ezen kívül szeretnék egy egyszerűbb megoldást találni a hordozásra: amiből könnyen be és ki lehet tenni ha akarom, és kevésbé bonyolult alapvetően föltenni, nem kell magam köré tekerni egy méter anyagot hozzá.


Az említett hordozók ugyan elég drágák, de elég nagy súlytűréssel használhatóak, előnyeik pedig megegyeznek a kendőével - állítólag. Tapasztalat?

2008. jún. 17. 23:22
Babahordozás. Van valamilyen tapasztalatotok a Manduca vagy Ergo nevezetű hordozókkal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook