Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babahinta tapasztalatok fórum

Babahinta tapasztalatok (beszélgetős fórum)


15. kendradr (válaszként erre: 14. - Kendradr)
2013. nov. 19. 18:01
Még annyi, mi 8 hónapos korig használtuk szinte napi rendszerességgel, míg elérte a lányom a 9 kg-t.
14. kendradr (válaszként erre: 1. - Kata óvónéni)
2013. nov. 19. 17:59
Nekünk ez a típus van! A belinket helyről is rendeltük. Nagyon meg vagyunk elégedve vele,a baba imádja, a férjem szerint egy "Isten áldása" ez a babahinta. Mi félretesszük a tesónak is. Lehet, nem minden gyerek szereti a babahintát, de én csak pozitívan tudok nyilatkozni. Egész pici kora óta használtuk (kb. 1 hónapos kórtól), volt, hogy ebben aludt el, imádta a dallamokat, egyedül a hangok furák - a szívdobbanás, eső, stb, - ezen funkciót nem használtuk. Egy biztos,én újra megvenném és nem sajnálnám rá a pénzt! Egyre figyelj, nekem azt tanácsolták, célszerű újat venni, mert nem tudni, az előző tulaj hány kg-ig használta a hintát és az az élettartamán igencsak rövidíthet, plusz érdemes hálózati csatlakozóval ellátottat venni, mert az elem gyorsan lemerül.
13. Babeck
2013. nov. 14. 14:35

Szerintem is kérj kölcsön kipróbálásra, a barátaink megvették a gyereknek és mindkettő rühelli, öt percet maradtak meg benne :D :(


Nekünk Adamo volt-van, imádta a fiam (most már nem fér bele).

2013. nov. 14. 13:55

[link]

Ilyenre gondolok.

11. Kata óvónéni (válaszként erre: 10. - M0ncsa)
2013. nov. 14. 13:41

Köszönöm,ezek igen hasznos tanácsok!

A szomszédban láttam ilyen játékot,ezért tetszett meg.A babakocsi itt is ki van használva,én is húzom magam után és jókat is alszik benne,ahogy ringatom.És olykor a babahordozó is bevetés alatt áll,tetszik neki,ahogy lökdosi magát és hintázgat.Ezért gondoltam erre a hintára.De újonan drága is,meg feleslegesnek tartom azért a pár hónapért(inkább azt a védőoltásra teszem félre)

10. M0ncsa (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2013. nov. 14. 13:32

Na ezert kerdeztem a baba korat, mert nem mindegy.

Amig egeszen pici volt, ilyen szekbe fektettem: [link]


Szerintem is erdemes kolcsonkerni amugy, mi is kolcson kaptuk. Nem unta meg, sot, amikor 3 honaposan rajott, hogy tudja sajat magat a labaval hintaztatni (odatoltam a kanapehoz, hogy meg tudjon tamaszkodni), akar egy oran at is elvolt benne, neha alomba ringatta magat. Stabilabb is, mint a gombolju labu szekek. A szek hasznalatanak vegul a kilok vetettek veget, nem az unalom :) Mas ismerosnek meg a hasfajos babajan segitett sokat a szek rezgo-funkcioja.


De persze nem akarlak mindenaron lebeszelni a hintarol, csak a tapasztalataimat meselem. Aztan donts belatasod szerint.

2013. nov. 14. 13:30

A babahinta is biztosan jó ötlet. A szórakoztatást én úgy oldottam meg, hogy volt egy benti babakocsim is, amiben húztam mindig magammal a babát, amerre jártam, érdeklődve nézte, ahogy főzök, felmosok, teregetek, mert olyan kocsija volt, amiből fekve is kilátott. Közben zenét hallgattunk, beszéltem neki...aztán alvásidőre visszatelepítettem az ágyikóba. Igaz, a mi lakásunk nem szintes, nincs lépcsőzés.


Bocsi, nem akartam offolni, csak egy ötlet, mert eszembe jutott:)

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Kata óvónéni)
2013. nov. 14. 13:26

Nincs olyan ismerősöd akitől kölcsönkérhetnéd egy-két próbanapra. Az a baj, az üzletben kipróbálja az ember, tetszik is jó esetben a babának, de olyan gyorsan rájön, hogy az mégis unalmas, hiába a több fokozat. Nálunk ikreknek volt kettőfajta direkt, lehessen még cserélgetni is. Nem jött be,

Persze, van olyan baba aki meg jókat alszik benne, csak ugye, ha mégsem, akkor elég drága. Én mindenképpen használtat vennék, kilehet mosni a huzatot, annyit úgysem használják, hogy valami baja legyen. Ha újat veszel, sajnos akkor sokat veszítesz rajta. :S

Nehéz tanácsot adni.

7. Kata óvónéni (válaszként erre: 3. - M0ncsa)
2013. nov. 14. 13:20
Ez is klassz,már nagyobb babáknak,kisfiam még csak 2 hónapos,tehát még olyan kell,ami biztos támaszt nyújt a gerincének,fejének.És igazából azért gondoltam erre,mert sokat vagyunk kettesben,így a házimunka során a masinéria szórakoztatná.
2013. nov. 14. 13:20

Sziasztok!


Nekünk is volt, mi nagyon szerettük.

Olyan az ülése, hogy tud benne lógni, a pelenkánál fogja meg, körbe is tudja magát forgatni, meg rugózni is. és nagy előnye, hogy nem kell ajtótokot fúrni, mert máshogy kell rögzíteni. Igaz, csak olyan tokra lehet feltenni, ami peremes.


Én meg akartam tartani egy valamikori unokának, de most feltettem a netre eladni, mert nem akarom, hogy porosodjon:)

2013. nov. 14. 13:18
Ilyen állványos "lökdöső" hintát már kaptunk,és van ilyen felakasztható hagyományos is.De az én picurkám még csak 2 hónapos ,ezért gondoltam erre a babahintára.
2013. nov. 14. 13:16
Nekünk volt, gyorsan ráuntak a gyerekek. Viszont a sima babahintát, amit lökdösni kell a szülőnek azt bezzeg szerették. A chicco márkában van magasabb támlás bébi hintája, viszont amit szeretnek a gyerekek, az, az ajtóra függeszthető ugráló hinta, szinte minden baba szereti, persze azt csak stabilan ülő babának lehet.
3. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Kata óvónéni)
2013. nov. 14. 13:12

Szia!


Mennyi idos gyerekrol van szo?


Szerintem amugy ne univerzalis hintat vegyel neki, mert nagyon hamar kinovi (mivel nem irtad le a teljes nevet, nem tudom, milyen tipusrol van szo, csak sejtem, mert en is nezegettem hasonlokat).


6-7 honapos kor utan, mikor mar stabilan ul, es nem terheled a gerincet, erdemes beruhazni egy effelebe: [link]

Amig egeszen kicsi, bekotheted a hasanal levo panttal, hogy ne boruljon ki, ha mar nagyobb, leveheto az eleje, 3 eves kor utan a hata is, es 9 eves koraig hasznalhatod.


Mi nyaron vettunk egyet a gyereknek, 8 honapos kortol hasznalta, es imadja. Szoval en csak ajanlani tudom (raadasul a hintazassal ingerli a limbikus rendszeret, ami az agy fejlodesere is pozitiv hatassal van). Sajnos nem elado, de 5-7000 HUF korul mar kapsz ujat, nem dragak.

2013. nov. 14. 13:05

Szia!

Nekünk van egy eladó elekromos babahintánk. Fisher Price-os,egyszer használtuk.5 sebességfokozata van,dallamokat játszik. Idei széria, zsiráfos.(bolti ára 26.000Ft)..

Ha érdekel írj!

2013. nov. 14. 13:00

Sziasztok!


Kisfiamnak szeretnék babahintát vásárolni.Szeretném,ha megosztanátok a tapasztalataitokat.Igazából egy bizonyos hinta tetszett meg:ez hinta,pihenőszék egyben(gr....co swing and bounce).Ha lenne valakinek ilyen eladó,megunt játéka,át is venném!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook