Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Babaexpo tapasztalok - árusítás fórum

Babaexpo tapasztalok - árusítás (beszélgetős fórum)


2010. jún. 7. 08:21

Sziasztok!

Tegnap volt nálunk Békéscsabán,és 20200ft árultam babaholmikból,de ugye ebből lejön még a 2000ft hely jegy.

Nekeem jó tapasztalataim vannak.

Csak a jó állapotban lévő szezonális rucik mennek el,ami kimosott ,meg kivasalt,kifehérített,amúgy rá se néznek az árura mellettem lévő anyuka semmit nem árult,de nem, is foglalkozott az igényessé tétellel.Szóval megéri kimenni árulni,de 3 napig csak mostam és vasaltam.

Csak ennyit akartam,sziasztok:-)

9. Bri* (válaszként erre: 8. - Kitrákotty)
2010. ápr. 17. 18:54

Köszi, de nem azon a környéken lakok. Egyébként nekem nem lett mínuszos, egész jól árultam, csak túl sokat vártam. Azt ne várd, hogy mindent eladsz. Vannak, akik 2-3 börzére is kiviszik ugyanazokat, mire el tudják adni.

Sok sikert holnapra!

8. kitrákotty (válaszként erre: 6. - Bri*)
2010. ápr. 17. 17:53

Én csak fiúruhákat árulok majd, sőőőt sok a 86-os méret közte :-)))

(holnap az egri börzén, ha arra jársz ;-)

2010. ápr. 17. 17:51

köszi a tapasztalatokat mindenkinek. :-)


Remélem azért én több szerencsével járok, s nem mínusszal zárok majd :-O


Én is csak a szép állapotúakat viszem, s egy-két játékot, meg babakocsit, na attól mindenképp jó volna megszabadulni. Mondjuk azt se bánnám ha az összes cucc elmenne, vennék az árából újakat a gyereknek :-)

6. Bri*
2010. ápr. 17. 15:56
Az tuti, hogy sok a turis. Én pl. szép állaoptú ruhákat kerestem, és nem nagyon találtam. Szívesen adok többet is egy jobb cuccért, mert a minősége jó és még mindig olcsóbb, mint újonnan. Mondjuk én kisfiú cuccokat kerestem 86-92-es méretben. Szinte alig volt. Kislányoknak rengeteg cucc van.
2010. ápr. 17. 15:43
Szia! Egyszer voltam , de soha többet nem megyek! Olcsón adtam volna a ruhákat és csak a szépeket vittem el, de szinte meg se nézték, a legtöbb eladó használt ruha üzletes volt és lenyomták az árakat. Hiába vittem el a szép, megkímélt állapotú, minőségi ruháinkat kb 50e értékben, 1300ft-ot árultam ki. -700ft-tal zártam, ugyanis 2000.- volt az asztal:( Vevőnek érdemes elmenni, de eladónak semmiképp, persze, legyen szerencséd, nekem nem volt! :(
4. Bri*
2010. ápr. 17. 15:08

Felénk nem lehetett 100-200 Ft-ért body-kat venni. 200 körül max. a legkisebbeket vagy a nagyon használtakat. Ha a végéhez közeledik a börze, sokan kiírják a cuccokra, hogy minden 300 Ft, ha nagyon meg akarnak szabadulni tőle.

Én végignéztem az egész kínálatot, mert vettem is, nemcsak eladtam.

3. Dinuss (válaszként erre: 1. - Kitrákotty)
2010. ápr. 17. 12:31
Szia!En vevokent voltam babaruha borzen.En ugy kertem,hogy mondtam,hogy mekkora meret kene es kisfiunak vagy kismanynak es ugy adtak az anyukak,mert ok azert jobban tudjak,hogy melyik ruahacska mekkora.Es darabszamra ment.En pl.: rovid ujju bodykat 100ft-ert a hosszukat 200 ft-ert vettem.Rugi volt olyan 500 ft korul.Remelem valamit segitettem.:)
2. Bri* (válaszként erre: 1. - Kitrákotty)
2010. ápr. 17. 12:31
Szia! Én egyszer árusítottam a börzén, jól le is fárasztott. Először is nagyon kicsi volt a hely, egy asztanál 3-an árusítottunk, kb 70-80 cm jutott egy asztalból. Rengetegen voltak, óriási tömörülés. Én darabonként áraztam a cuccokat, de úgy, hogy pl. minden body 300 Ft. Szerintem méretenként érdemes rakni a cuccokat, mert sokan úgy keresik a dolgokat, hogy pl. 86-os méretet, de nincs konkrét elképzelésük, hanem ami megtetszik. Érdemes inkább a jobb dolgokat kivinni, mert a kicsit használtabbakat akkor sem nagyon veszik meg, ha olcsón adod. Ha van vállfás akasztód, arra kirakhatod a legszebb cuccokat, mert azt látják meg először. Legyen minden cucc szépen kimosva, kivasalva, mert úgy igényes. Érdemes a cuccokból engedni ha alkudnak, van több dolgot vesznek. Hirtelen ennyi jutott az eszembe.
2010. ápr. 17. 12:21

Sziasztok!


Börzére készülök árusítani kinőtt ruháinkat.


Első alkalommal megyek árusítani, mire figyeljek?


Hogyan érdemesebb a ruhákat árulni, darabonként árazva vagy egységáron?

Kitenni pedig méretenként vagy fajtánként (nyári póló, nadrág, átmeneti, stb.)?


Mindenféle tapasztalat, ötlet érdekel, írjatok! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook