Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bababörzén mennyiért lehet eladni szép, megkimélt kisruhákat?(body, rugdalózó, pulcsik, napozók, kisnadrágok) fórum

Bababörzén mennyiért lehet eladni szép, megkimélt kisruhákat?(body, rugdalózó, pulcsik, napozók, kisnadrágok) (tudásbázis kérdés)


2008. jún. 12. 14:45
Én a legutóbbi bababörzén Pesten 2-300Ft-ért vettem a rugikat, olyan szép állapotban, hogy nem lehet róluk megmondani, hogy használtak.
5. Hoxa
2008. márc. 18. 16:03

Attól is függ, mekkora az a bababörze és hogy hol van.

Mert a budapesti bnv-s börzéken nagyon nagy a kínálat, plusz mindenféle angol turi is van pesten bőven, ezért nyilván nem fognak olyan sok pénzt megadni érte, mint mondjuk egy vidéki városban, ahol nincs ennyi lehetőség.


Én 500-600 forintért vettem például foltmentes, szép állapotú prince oliver bodykat tavaly és meg voltam vele elégedve árban.

Volt olyan aki a foltos, szakadt bodykat is drágán adta (volna, mert szerintem hazavitte), meg olyan is, aki kioktatta a vevőket, mennyibe került eredetileg. Sajnos ez ott senkit nem érdekelt, mert nem azért járunk a börzére szerintem, mert érdekel, hogy ő mennyiért vette anno. :))

2008. márc. 18. 15:57
Rakd fel a teszveszre vagy a vaterára, ott drágábban elviszik, legalábbis nekem ez a tapasztalatom
2008. márc. 18. 15:55

Szia!

Szerintem ezt mindenki egyénileg dönti el.

Nemrég volt nállunk is b.börze,akkor vártuk keresztlányom érkezését.Fillérekért jutottunk hozzá a szebbnél szebb kisrucikhoz.De volt aki majdnem a bolti áron árulta a használt kis rucikat.Szerintem úgy érdemes hogy Te is és a vevő is jól járjatok.Mert Te azért mész hogy el tudd adni a vevő pedig azért hogy olcsón tudjonvásárolni hisz ne feledjuk ez börze.

Sok sikert neked a börzén való áruláshoz!

Kriszti

2008. márc. 18. 15:53
Szia!Kinek mihez van mersze!Szerintem nem lenne szabad drágábban adni mint miondjuk egy kínai boltban,sőt!mert akkor kinek kell?Egyébként sok mindentől függ!Agyonhasznált bodykat láttam 50ft-ért is,alig használtat 300ft-ért,de volt aki drágábban adta mint kellene!Én a vadi új közepes minőséget 600-800ft-ért veszem,a bababoltban 1100ft a pamut.De ez vidék.Pesten nagyobbak az árak.Sorolhatnám még!Nézd meg hogy a tesz-veszen mennyiért árulnak különböző minőséget és talán ahhoz mérd az árat.ez csak egy ötlet.
2008. márc. 18. 15:43
Bababörzén mennyiért lehet eladni szép, megkimélt kisruhákat?(body, rugdalózó, pulcsik, napozók, kisnadrágok)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook