Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaápolási 1x1 fórum

Babaápolási 1x1 (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. aug. 24. 09:47
A Bubchen-Spezial Wundschutz Creme a legjobb, ha bepirosodik a feneke, ezenkivul a Bubchen Wundschutz Creme, ha nincs problema. Ezutobbi nagyobb kiszerelesu es gazdasagos.Az en kicsim erzekeny boru es ezek bevaltak.
2009. aug. 24. 09:42

En rengeteg dolgot probaltam a kicsimmel.A Bepanthen plusz bevalt, de tul hamar elhasznaltam; aztan jott a Nivea Wundschutz, de nem valt be.

Mar egy jo ideje Bubchen-t hasznalunk a popsijara es csak ajanlani tudom mindenkinek.

12. Mokka78 (válaszként erre: 5. - Regineni)
2007. dec. 23. 20:33
Jól mondod!!! :)
11. Mokka78 (válaszként erre: 2. - 1nóra)
2007. dec. 23. 20:31
Hintőpor nem túl jó! Az volt az első amit eldobadtak velem a Doki és a védőnő! Én simán olajoztam ,és attól csúszott a bőre és jobban szellőzött! csak étolajjal ,semmi babaolaj :)
10. Ferildi (válaszként erre: 8. - Mongi)
2007. dec. 20. 19:42
Mi is így jártunk.
9. ALLICS (válaszként erre: 8. - Mongi)
2007. dec. 20. 15:23
Nem mindenkinél,de már én is sokaktól hallottam hogy a gyereke nem bírja a J&J-t.
2007. aug. 10. 13:59
Vigyázat!A Johnson's termékek piros kis kiütéseket okozhatnak!!!
2007. aug. 1. 09:50
Az én orvosom azt javasolta a száraz bőr ápolására hogy a cholesterines popsikenőccsel kenjem be.
2007. júl. 31. 07:13
fürdetőkrém csodákra képes a bőrproblémáknál. majd hintőpor, kamillás! :-) babatüsfürdőt teljesen el lehet hagyni!
5. regineni (válaszként erre: 2. - 1nóra)
2006. okt. 26. 19:17

Az én kislányomnak is ilyen volt, miután kijöttünk a kórházból, mert ugye ott csak bevágták a csap alá, utána behintőporozták és kész.

Én úgy "kezeltem" ki, hogy minden este a fürdetéskor jól hátrahjtottuk a kis fejér és alaposan, tiszta vízzel megmostuk. Utána pedig jól szárazra töröltük. És szopi után is jól kitörölgettem a kis "tokáját", hogy ne maradjon nedves.

Így pár nap alatt elkezdett javulni, majd elmúlt és szerencsére többet nem lett ilyen.

Szerintem amúgy az az oka, hogy nem tud megszáradni a bőr, mert ugye apiciknek még olyan rövid a nyaka, hogy szinte zárt az a kis hajlat.

A hintőpor szerintem egyébként nem egy jó dolog, mi nem is használtuk, csak eltömíti a bőr pórusait és nem tud szellőzni.

4. daroki (válaszként erre: 2. - 1nóra)
2006. okt. 25. 17:30
Ha nagyon nincsen javulás akkor én tuti vinném a gyerköt a bőrdokihoz,hogy nézze meg ő is.Biztosan tudna rá olyan krémet összeállítani ami leviszi a gyulladást és megszünteti a hámlást is.
2006. okt. 25. 15:01
A körömvirág kenőcs nálam nagyon sok mindenen segitett.Többek között a pelenka kiütésen is.Próbáld ki,ártani biztosan nem fog!Azt hallottam róla, hogy jót tesz a bőrnek:)
2006. okt. 22. 11:38
Sziasztok! Segítsetek! A baba nyakán, a hajlatban csúnya piros, gyulladt a bőr és hámlik. Már napok óta próbálkozom hintőporral, olajjal, de csak rosszabb lett. Ha valaki tud, ill. ha van tapasztalata, segítsen! Köszi!
2006. szept. 9. 19:05
Hogyan ápolom helyesen gyermekemet? – a mamák számára ez nagyon fontos kérdés. Itt A-tól Z-ig mindenről olvashatunk, amiről ezen a területen tudnunk kell.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook