Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba után nőnek maradni, szexuális élet pici baba mellett fórum

Baba után nőnek maradni, szexuális élet pici baba mellett (beszélgetős fórum)


2010. márc. 11. 11:16
sziasztok! en babam ma hat hos elejetol o szobajab alszok mert rohangalhatnek at ejjel allandoan mar csak max otszor kell ugrani cumi stb tervezem h visszakoltozok apahoz!
2010. febr. 14. 17:23
Köszi Lányok!! puszi!!
27. Pocok:) (válaszként erre: 25. - Titta)
2010. febr. 14. 08:05
nekünk is...
2010. febr. 13. 20:21

Köszi csajok, a sok hsz-t! Sokat segített!!!!

puszi

25. titta
2010. febr. 13. 18:33

Angel Care-ről jókat hallottam, de nekünk Heim Pál-os volt, BabyControl a neve. Itt olvashatsz róla. www.babycontrol.hu

Nyugalom a mamának :)

2010. febr. 13. 17:34

Jó ha ott van a pici egy szobában a szülőkkel,de nem a leg szexbarátabb helyzet.Van akiket zavar ha mocorogni kezd aktus közben,sőt biztos lesz nálatok is mikor félbe kell szakítani a dolgot,mert rosszkor sír fel,és ez lehúzhatja a hangulatot.

Végülis ez a saját tapasztalatom,de hidd el ki fog alakulni,és visszaáll minden a régi kerékvágásba,én csak a legrosszabb helyzetet vázoltam fel,de gondolom erre Te is számítasz.

2010. febr. 13. 15:20
Az első pár hónapban szerintem az a legmegnyugtatóbb és legkényelmesebb mindenki számára, ha a baba ott alszik veletek egy szobában.
22. tündér74 (válaszként erre: 18. - Jasmine)
2010. febr. 13. 15:17

Az nagyon jó. Igaz, volt kétszer téves riasztás, de szerintem azért, mert kisfiam elég mélyen aludt.

Egyébként a baba 1 éves koráig ajánlják a légzésfigyelő használatát.

21. ef1191cb08 (válaszként erre: 18. - Jasmine)
2010. febr. 13. 14:55

Nekem bevált,nemrég adtuk el.

Nem volt téves riasztásunk,olyan volt egyszer,hogy nem volt jól beállítva.

20. Pocok:) (válaszként erre: 18. - Jasmine)
2010. febr. 13. 14:37
nekünk nem az volt,de az is nagyon jó..
19. Pocok:) (válaszként erre: 17. - Jasmine)
2010. febr. 13. 14:36
Igy bizony...nekünk is sokszor riasztott az elején és volt h tényleg nagyon mélyen aludt és úgy ráztam fel,szóval én ki nem hagynám,szerintem minden pénzt megér..
2010. febr. 13. 14:32
AngelCare-es légzésfigyelő jó?
17. Jasmine (válaszként erre: 15. - Ef1191cb08)
2010. febr. 13. 14:31
Jajj de szomorú...nagyon sajnálom az ismerőseidet! Hát igen...inkább 5 téves riasztás, mint 1 anélkül és kész a baj...
16. Jasmine (válaszként erre: 13. - Pocok:))
2010. febr. 13. 14:30
Eddig vtak kétségeim, h vegyünk-e légzésfigyelőt de akkor már ebből az intim szemszögből nézve is jobb megoldás és alhat a Pici a saját szobájában.
15. ef1191cb08 (válaszként erre: 8. - Jasmine)
2010. febr. 13. 14:30

Igen,ismerem ezt az aggodalmat.De hidd el felesleges,csak nem így érezzük:-)))

Mi ezért tettünk be ágyat nekem,ha szükségét láttam én aludtam ott.Jó volt így,mert a gyerekek rögtön a saját szobájukhoz szoktak,én meg hamar kiköltöztem.Főleg akkor jó,ha jó alvó nyugis a baba.Nekem a 2 nagyobb rettenetes hasfájósok voltak 2-3 hónapig,ezért sírtak éjjel is abban az időben.A szopi engem nem fárasztott,hogy át kellett mennem 1x 2x.

Nekem nagy biztonság érzetet adott a légzésfigyelő,van ismerőseim körében akinek a babája meghalt bölcsőhalálban.Ráadásul nem is éjszaka,hanem nappal.Ment kelteni a kicsit,hogy viszi tanácsadásra délután,és halott volt,6 hós volt a kislány.

14. Jasmine (válaszként erre: 11. - Szitaszivárvány)
2010. febr. 13. 14:28
Hasonlóval én is szeretnék próbálkozni, a relaxot már most is szereti pocakban!
13. Pocok:) (válaszként erre: 8. - Jasmine)
2010. febr. 13. 14:28

Az én kicsi fiam ma 10 hónapos de én még mindig légzésfigyelőzöm,nem mintha kellene,de olyan biztonságot ad.

Mi első perctől külön alszunk,nem mondom h nincs olyan h áthozom ha hajnalban felriad és vigasztalhatatlan,de igen igen ritkán max 5x volt eddig.

Néha volt egy két téves riasztás a légzésfigyelőtől de inkább...szóval nekem nagyon nagy magabiztosságot ad h nem vagyok mellette és mégis tudom h rendben szuszog odaát:))

12. Jasmine (válaszként erre: 9. - Ee50b7c391)
2010. febr. 13. 14:25
Teljesen igazad van! Kicsit túlparázom ezt a dolgot! :-) 32 hetes vagyok lassan, még nincs itt Velünk. Raktárra parázok egyelőre! :-D
2010. febr. 13. 14:25
Az én lányom koraszülött volt, 1 hónapot voltunk a koraszülött osztályon, így megszokta, hogy még éjszaka is nagy nyüzsgés van körülötte. Nem is szereti a csendet. Ez úgy oldottam meg, hogy relax zenére aludt el és alvás közben is folyamatosan halkan szólt a zene. Nem kellett lábujjhegyen járnunk sem suttognunk. Egy idő után már porszívózni is lehetett volna mellette mert semmi sem zavarta. Így este sem agyaltunk azon, hogy vajon felébresztjük-e egy kis intim együttléttel vagy sem.
2010. febr. 13. 14:24
Lányok, nagyon köszi a megnyugtató válaszokat! Reméltem, h javarészt hasonlókat kapok válaszul!!
2010. febr. 13. 14:23

Mi egyszobás lakásban lakunk és másfél éve csak ugy tudunk együtt lenni ha alszik este. Ez van ezt kell szeretni. De ha jól értem nálatok van több szoba, nem hiszem , hoyg azon kéne aggódni hogy mi van a gyerekkel amig ti más helyiségben ...

Hisz mikor kimész a konyhába akkor is otthagyod bent az ágyában éjjel mégsincs semmi baja, nem?

8. Jasmine (válaszként erre: 4. - Ef1191cb08)
2010. febr. 13. 14:22
Van saját szobája a babánknak, csak féltem egyedül hagyni...vegyek légzésfigyelőt inkább és akkor maradhatnánk a hálóban kettecskén a Férjemmel?
2010. febr. 13. 14:21

Szia!

Nem szeretnék részletekbe belemenni, főleg nem arról vitát kiváltani, hogy mikortól, meddig hogyan és hogy aludjon a baba. Én csak azt írom, le ahogy nálunk történt. Az én kislányom 1 hónapos koráig aludt velünk, utána átköltöztettük a saját szobájába. Nekem is jobb volt, hogy nem zavarom fel ha alszik apró-cseprő zajokkal. Szerencsére ezzel soha semmi probléma nem volt. Gondolom beszereztek neki légzésfigyelőt és bébiőrt is, ha igen, akkor nincs aggodalom, hogy éppen, mi van a picivel. És ahogy már írták, a 6 hét gyermekágy után úgyis újra egymásra találtok a pároddal :) Szinte észre sem veszed és máris a karjaiban tart Téged :)


Kellemes babás napokat kívánok Nektek!

2010. febr. 13. 14:20

Nekem sajnos mind a két gyerkőcöm rossz alvó volt, vagyis a kicsi még az is. ű

De azért próbáljuk úgy beosztani az időt, hogy a kettőnk közti kapcsolat is megmaradjon, ne hanyagoljuk el egymást..:-)

2010. febr. 13. 14:17

Ez így van! Szülés után az első együttlét olyan, mintha újból elvesztenéd a szüzességed. :-)

De ne rágódj ezen, mindent csak természetesen!

2010. febr. 13. 14:16

Ha vége lenne a házaséletnek egy gyerek születésével,akkor nem lennének nagy családok:-))))

Nyugi,ki fog alakulni a rend nálatok is.Természetesen úgy,ahogy Ti alakítjátok.

Én nem tartom jó ötletnek a gyerekekkel egy szobában alvást.Nekem mindhárom az első naptól a saját szobájában a saját ágyában alszik.

Az első időkbe mindig volt nekem a szobájukba ágy,ott aludtam ha kellett.

Amúgy őrködik a légzés figyelő a babára.

Az én gyerekeim átaludták az éjszakákat 2-3 hós korukra mind.Kialakítottuk az esti szertartásokat,fürdés,vacsi,mese,játék...stb...aztán alvás.Szerencsénkre soha nem is voltak olyan problémáink az alvással mint amiket sokan leírnak.

Szerintem szoktatás kérdése.


Sok sikert nektek,és ne aggódj feleslegesen.

2010. febr. 13. 14:15

Elősször is gratulálok a picihez a pocakban.

Szerintem ilyeneken ne is gondolkozz, hidd el, az maradsz. Hogy nők vagyunk, ahhoz hozzátartozik a gyerek is...és ha a pároddal szeretitek egymást, akkor hidd el, a vágy még nagyobb lesz kettőtök közott. És az első együttlét, ami miután a baba is meglesz szinte olyan lesz, mintha tényleg a legelső lenne.

Ne félj, minden rendben lesz...

2010. febr. 13. 14:13

Egy idő után már nem fog zavarni, hogy ott szuszog. Ha meg már figyel, akkor érdemes elvonulni vagy szigorúan alvás időre "szorítani".

Nincs ezzel semmi gond.

2010. febr. 13. 14:11
Lassan megszületik a kislányunk és ma felötlött bennem, h ezután h lesz? Hogyan lehet megoldani baba mellett az intim együttléteket? 1 teljesen új élethelyzet, h 1 baba szuszmákol majd mellettünk a hálóban. De ha ki is megyünk, akkor meg ott az aggodalom, h a babával odabent minden oké-e? Ettől, illetve az anyaságtól mennyire nehéz elvonatkoztatni? Én nő is akarok ám maradni, nem csak anyává válni! Gyakorló anyukák, kismamák, bárki, priviben, v fórumon, kérlek írjatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook