Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba projektet tervezünk december-február közötti indulással:) fórum

Baba projektet tervezünk december-február közötti indulással:) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
330. mandulacska2 (válaszként erre: 329. - Pribyke)
2010. nov. 30. 16:36
Nem, csak be kell fizetnem előbb az 5500 Ft-t csekken. Most adott csekket.
329. pribyke (válaszként erre: 328. - Mandulacska2)
2010. nov. 30. 16:33
Na de miért nem vette most le a kenetet? Még mensizel?
2010. nov. 30. 16:31
Sziasztok. Ma voltam dokinál. Hát marhára nem nyugtatott meg. Szinte semmit nem mondott. Megkérdezte, mit tudok erről. Aztán mondta, hogy javasolja a HPV tipizálási vizsgálatot, ami 5500 Ft. Pénteken mehetek vissza, hogy azt levegyék, és 4-5 hét, mire megjön az eredmény. Hiába kérdeztem tőle, azt mondta, hogy ez egy gyanú. Ezt eddig is tudtam. Mindjárt megőrülök. Addig próbálkozni sem próbálkozhatunk babával, pedig már olyan régóta szeretnék kisbabát, és most, hogy párom is belement, most ezek jönnek elő.
327. mandulacska2 (válaszként erre: 323. - 0a969f72e1)
2010. nov. 29. 18:11
Köszönöm neked is. :))) Remélem, igazad lesz.
326. mandulacska2 (válaszként erre: 322. - Pribyke)
2010. nov. 29. 18:11
Igyekszem nem parázni. Köszönöm a biztatásokat. Holnap megyek dokihoz. Majd meglátom, mit mond.
325. 0a969f72e1 (válaszként erre: 324. - Pribyke)
2010. nov. 28. 18:30

Neked is sok sikert, tényleg jó lenne már hírt hallani!

Én a jövő héten próbálom ki az ovu tesztet, remélem azzal többre jutunk.

324. pribyke
2010. nov. 28. 18:03

Sziasztok!


Nem soká vég a hétvégének, gondolom, sokan készültök a jövő heti melóra.

Képzeljétek volt ovum, szóval egy picit előrébb hoztuk a baba-projektet :)

Kíváncsi leszek....

323. 0a969f72e1 (válaszként erre: 321. - Mandulacska2)
2010. nov. 28. 11:32

Nekem a terhesség előtt méhszájsebem volt, az egyik orvos azt tanácsolta ne legyen babám egy darabig. De én bevállaltam. Az orvosom akihez jártam, azt mondta, hogy nem nagy gond, kezelgette. Lett egy p3-am, ami előtte sosem volt. Főorvosok vizsgáltak, azt mondták, mivel első baba, fokozottan figyelnek a citológiai eredményemre, és ha nem változik, akkor javasolják a császárral szülést és kiveszik azt a kis részt a méhnyakból. A terhesség végére p2 lett, így nem történt semmi.

Remélem nálad is csak ennyit jelent a gyanú. Mert a p3 már gyanú, a 4-es talán már azt is jelenti, nem tudom.

De remélem jó híreket fogsz hallani. Már rád férne ennyi gond után.

Szorítok!!!!

322. pribyke (válaszként erre: 321. - Mandulacska2)
2010. nov. 27. 22:47
Mandulácska! ugye már nem vagy para?????
321. mandulacska2 (válaszként erre: 320. - Pribyke)
2010. nov. 26. 18:02
MInden évben elmentem rákszűrésre, nem hanyagoltam el. Eddig mindig rendben volt. Legalábbis PII ill. negatív volt mindig. HPV tipizálást külön kérésre csinálnak csak, OEP nem finanszírozza. De mindenképp megcsináltatom, kb. 5000 Ft. Ennyit megér, nem lennék nyugodt, ha nem csinálnák meg. A papíron az volt, hogy HPV gyanú. Remélem, tényleg nincs baj.
320. pribyke (válaszként erre: 319. - Mandulacska2)
2010. nov. 26. 17:31

Nekem még mindig negatív volt a citológiám, de vannak a környezetemben olyanok, akiknek nem. Szóval tényleg nincs tragédia, valószínűleg p3-as lett az eredményed. Ilyenkor meg szokták megint ismételni, mert p3-as eredmény nagyon sokszor van sima gyulladásnál is.

Az, hogy csináltak-e hpv tipizálást is, ezt a nőgyógyid tudja megmondani. Ne parázz, valszeg nincs semmi baj. Mikor voltál utoljára rákszűrésen? Eddig minden okés volt?

319. mandulacska2 (válaszként erre: 318. - Pribyke)
2010. nov. 26. 16:15
Sziasztok. Hát nekem hétfőn megjött. Úgyhogy nincs még baba. Ráadásul kedd este kaptam egy levelet a nőgyógyásztól, hogy a citológiám HPV gyanút mutat. Most teljesen ki vagyok akadva. Nem tudom,mi lesz. Kedden megyek vissza hozzá. Szerdán rögtön elmentem, de szabin volt, és a másik doki, akihez felkéretőztem, csak annyit mondott, hogy nincs tragédia, de ő nem tud mit csinálni, mert az eredmény az én dokimnál van, és minden doki másképpen csinálja a dokikat. Úgyhogy gyakorlatilag nem lettem kisegítve ezzel. Ti tudtok erről valamit, hogy ilyenkor mi van? Volt már valaki hasonló helyzetben?
318. pribyke
2010. nov. 26. 14:40

Sziasztok!

MEgint nagy a pangás, pedig nem soká december!!!!!


Képzeljétek, úgy néz ki, hogy nekem most van ovum. Egész nap agyalok, hogy csináljunk kistedót, vagy várjunk még egy ovut....jaj, tiszta kavar. MErt sajna 36 napra volt ovum most is.

Kivel mizu??? ne tűnjetek el....

2010. nov. 23. 15:52
Pont akartam kérdezni, hogy melyik a jobb. Ezek az olcsóbbak, vagy a drágább? Vettem én is, csak a másik aukciós portálon, kíváncsi leszek, mit mutat majd.
316. pribyke (válaszként erre: 314. - 0a969f72e1)
2010. nov. 23. 08:14
Én is ugyanott vettem, de "one step"-et, asszem 80ft körül van darabja. A hatékonyságáról még nem tudok beszámolni, mert szülés óta még 1szer volt ovum, de azt egy drágával teszteltem....
315. bneandi (válaszként erre: 314. - 0a969f72e1)
2010. nov. 22. 21:02

Én a vat..án vettem,vondfo 65ft/db!

Lehet egyébként nálam nem működik valami jól,mert elméletileg mikor pozítiv utána 24-36 óra múlva lesz ovu,de azt vettem észre,hogy nekem akkor van amikor mutatja.

2010. nov. 22. 19:06
Segítenétek, hogy milyen ovu tesztet használtok? Mennyire segített nektek, márha segített?
313. 0a969f72e1 (válaszként erre: 312. - Mandulacska2)
2010. nov. 22. 09:11
Nekem ma megjött, két nappal korábban mint kellett volna. Most már semmit nem értek. Idáig mindig pontos volt. Kezdek aggódni, ez volt a második próbálkozásunk....
312. mandulacska2 (válaszként erre: 311. - 0a969f72e1)
2010. nov. 21. 22:27
Jaj, köszi a bíztatást. NEm is tudtam , hogy a méhlepény méregtelenítő hatású. Ezt jó tudni. Remélem, nekünk is egészséges babánk lesz majd.
311. 0a969f72e1 (válaszként erre: 310. - Mandulacska2)
2010. nov. 21. 17:13

Ne is foglalkozz ilyen emberekkel! Szerintem is lehet teljesen egészséges babád! maximum több vizsgálatra küldenek, meg jobban oda kell figyelned mindenre!

Emlékszem egy riportra, ahol a mama haldoklott és előtte esett teherbe. Mindenféle gyógyszereket szedett, terápiákat kapott és makk egészséges babája született! Kár, hogy ő már nem sok örömét lelte benne...

De egy szó, mint száz a méhlepénynek elég jó méregtelenítő funkciója van és a dohányosok....stb. babái ezért is tudnak egészségesek maradni!!!

310. mandulacska2 (válaszként erre: 309. - 3232b7bb0b)
2010. nov. 21. 13:38
jó lenne. Csak a gyógyszer miatt aggódok. addig nem is kezdem el szedni, amíg tényleg ki nem mutatja, hogy negatív (még egyszer), ill. orvos nem mondja. Csak folyton azzal stresszelnek mások, hogy hát gyógyszer mellett nem lehet egészséges a baba. Pedig ellenőrzött körülmények között igen. Ilyenkor ez engem annyira bosszant, mert hány olyan nő van, aki dohányzik terhessége alatt. Van, aki még iszik is vagy drogozik, meg mit tudjam én mit csinál. És mégis egészséges a babájuk. Nem is törődnek velük. Nekem ne lehessen, aki annyira szeretne, és tényleg mindent megteszek azért hogy egészséges legyen? Igyekszem nem idegesíteni ezen magam, csak hát nagyon bántanak az ilyen beszólások.
309. 3232b7bb0b (válaszként erre: 306. - Mandulacska2)
2010. nov. 21. 11:55
Nekem is így volt és baba volt a pocakban. Barnázás normális, ha késik akkor valószínű baba van! :)
308. mandulacska2 (válaszként erre: 307. - 0a969f72e1)
2010. nov. 21. 09:56

Hát mindenképp tesztelek majd olyan kedd tájékán. Én is reménykedek kicsit. Ill. hát nagyon.

Valamit csak kitalálnának a dokik. Néztem a gyógyszer tájékoztatóját, abban az áll, hogy fejlődési rendellenességet nem okoz, de terhesség esetén körültekintően kell alkalmazni. a nőgyógyászhoz mindenképp kell majd mennem citológiai eredményért, és ha késik , akkor azért is, mert miért tolódik ki annyira.

Köszi azért a tanácsot.

307. 0a969f72e1 (válaszként erre: 306. - Mandulacska2)
2010. nov. 20. 20:42
Én azt olvastam, hogy a barnás váladék, a késés jelentheti azt, hogy terhes vagy. A teszt nem mutatja akkor rögtön ki, ha a megtermékenyítés vagy a beágyazódás későn történt. Azért várj egy pár napot, és ha akkor is negatív akkor feltétlen menj orvoshoz. Most nem tudom, hogy szorítsak-e, mert eszembe jutott, hogy az orvos azt mondta, hogy várjatok egy kicsit...
306. mandulacska2 (válaszként erre: 304. - 0a969f72e1)
2010. nov. 20. 14:10
tesztelni teszteltem ma, de negatív lett. Viszont még mindig nem jött meg. Csak barna folt van. Az mit jelent? Nem tudsz erről valamit? Elvileg nincs nagy késés, mert pénteken kellett volna jönnie, de nem jött.
305. mandulacska2 (válaszként erre: 304. - 0a969f72e1)
2010. nov. 20. 14:08
Köszi szépen. Remélem, tényleg így lesz. A policiszta annyit jelent, hogy sok apró ciszta helyezkedik el a petefészekben. Ez attól van (orvosok szerint), hogy a tüsző a peteérés után nem reped meg , és rárakódik a petefészekre, vagy abban? (nem tudom pontosan). Ettől nehezebb teherbe esni, ill. a vetélésnek is nagyobb a kockázata. PCO-nak szokták röviden mondani. Elvileg nekem csak az egyik petefészkem ilyen, remélem, nálunk nem lesz baj. így is van miért aggódnom.
304. 0a969f72e1 (válaszként erre: 303. - Mandulacska2)
2010. nov. 19. 17:26

Sajnálom, ezek nem jó hírek. De most csak arra gondolj, hogy meggyógyulsz hamar és utánna lesz egy tündéri babád. Hidd el, így lesz!!!:):)

A policiszta mit jelent? Még erről nem is hallottam!

2010. nov. 19. 13:57
Sziasztok. vagyok. Hát , nálunk semmi jó nincsen. Most kellene megjönnie a menstruációnak, ill. nem kéne, de közben kiújult a vastagbél gyulladásom. A doki szerint addig nem próbálkozhatunk, amíg vissza nem húzódik a betegség. Most tesztelnem kell majd, de nem hiszem , hogy terhes vagyok. Emiatt elégggé ki vagyok bukva. Tudom, hogy még csak most kezdtünk el próbálkozni, de már régóta szerettem volna. És emelett az egyik petefészkem még policisztás is,emiatt folyton görcsölök, hogy összejön e a baba, vagy nem. Most nagyon magam alatt vagyok.:(((
2010. nov. 19. 12:53
Innen is eltűnt mindenki....Hol vagytok???
301. 0a969f72e1 (válaszként erre: 300. - Bneandi)
2010. nov. 17. 16:02

Érdekes dolog a szerencse, vagy nem is tudom minek hívjam! Ez a tipikus egyiknek sikerül, a másiknak nem...

Olyan jó lenne, ha valaki eldönti, hogy babát szeretne, akkor nem kellene hónapokig várni!

Nem mondom, hogy a "besikerült" babákat nem szeretik, vagy nem örülnek nekik, de egy szülő aki nagyon szeretne babát, felhőtlen örömöt és boldogságot érez, ha megtudja, hogy teljesül a vágya!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook