Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba-Mama klub XV. ker., barátkozás fórum

Baba-Mama klub XV. ker., barátkozás (beszélgetős fórum)


1 2
25. d550c57e19 (válaszként erre: 24. - Bcicus)
2011. okt. 14. 22:39
melyik részén laknak?
24. Bcicus (válaszként erre: 20. - D550c57e19)
2011. okt. 14. 19:55
Csomádon laknak barátnőmék, sőt mis gondolkodtunk rajta annó, hoyg oda megyünk.
2011. okt. 14. 19:39
na, duplazott:) telefonról internetezek és így béna vagyok:)
2011. okt. 14. 19:39
na, duplazott:) telefonról internetezek fér így béna vagyok:)
21. d550c57e19 (válaszként erre: 16. - Alma04)
2011. okt. 14. 19:38
én meg május elejére voltam kiírva csak korábban jött egy fertőzés miatt de jól van nincs semmi gond vele:) A profi túlzás a 2 gyerekem ég és föld:) Gergő a kicsi ő egy tündérke a nagyhoz képest. Augusztusban voltunk egy hetet kórházban előtte kezdtük kóstolni a gyümit.ott nem tudtam adni neki. Aztán hazajöttünk és több féle gyógyszert kellett szednie amit kevés pépes kajába kevertem neki.de csak pár falatot akartam ilyenkor adni neki de balhézott:) Úgyhogy 5hónapos korára 3szor evett szilárdat 2szer tápszert most már csak korán reggel félálomban eszi meg a tápszert és 4szer kanállal eszik:) ami azért nehéz mert nem akarok mindig ugyanazt adni de elég korlátozott az adható kaja sajnos.
2011. okt. 14. 19:37
Mi Csomádon lakunk ez Fót és Veresegyház között van.kb 15 perc tőletek ha nincs forgalom. Előtte az Eötvös - Arany János sarkon laktunk:) A sütőtököt hogy próbáltad adni,sütve vagy főzve? Sütve édesebb. Esetleg próbáld ki hogy amikor sütöd alufóliába becsomagolsz 2 almát amikor már tök puha hozzáturmixolod a tökhöz így nagyon finom. Ha meg nem kell betudod dobni a fagyasztoba és 1 hét múlva újra próbálhatod:) én mindenből dupla adagot fözök neki és megy a fagyasztoba egy adag-kivéve krumpli- így időt spórolok :)
19. d550c57e19 (válaszként erre: 16. - Alma04)
2011. okt. 14. 19:29
én meg május elejére voltam kiírva csak korábban jött egy fertőzés miatt de jól van nincs semmi gond vele:) A profi túlzás a 2 gyerekem ég és föld:) Gergő a kicsi ő egy tündérke a nagyhoz képest. Augusztusban voltunk egy hetet kórházban előtte kezdtük kóstolni a gyümit.ott nem tudtam adni neki. Aztán hazajöttünk és több féle gyógyszert kellett szednie amit kevés pépes kajába kevertem neki.de csak pár falatot akartam ilyenkor adni neki de balhézott:) Úgyhogy 5hónapos korára 3szor evett szilárdat 2szer tápszert most már csak korán reggel félálomban eszi meg a tápszert és 4szer kanállal eszik:) ami azért nehéz mert nem akarok mindig ugyanazt adni de elég korlátozott az adható kaja sajnos.
18. Bcicus (válaszként erre: 17. - Alma04)
2011. okt. 14. 13:01
A házunk mögött is hatalmas park van ezért is lakunk itt.
17. alma04 (válaszként erre: 15. - Bcicus)
2011. okt. 14. 11:01

A sütőtököt rövidesen újra próbáljuk mi is, hátha jobban ízlik majd neki.

Az utcátoktól nem messze van, térkép szerint a páskom liget, húúú de jó lehet ott sétálgatni. :)Gondolom ki is használjátok.

16. alma04 (válaszként erre: 14. - D550c57e19)
2011. okt. 14. 10:58

:)de jó,az én drágám 9.-én.

vicces volt, mert 10.-én van a házassági évfordulónk, és hát majdnem közös ünnep lett belőle.

Te is adsz már neki 1x, 2x gyümit, főzit? Mondjuk ha már második babád, akkor biztosan profin nyomod... :)

Megnéztem a honlapját a Kozák téri műv.-nek, és de.-én van törpike klub, amire szerintem jövőhéten el is nézünk, talán 2, 3 megálló busszal, na persze sajna az m3-as másik oldaláról, de ha tetszik a hely, és jól érezzük magunkat, megéri majd. Ti ott a környéken laktok?

15. Bcicus (válaszként erre: 12. - Alma04)
2011. okt. 13. 19:25
Ő szerencsére szinte mindent megeszik. Mi az Erdőkerülő u-ban.
2011. okt. 13. 19:14
ok:) Egyébként nálam a kisebb a tieddel egyidős ő is áprilisi:) 5.én született:)
13. alma04 (válaszként erre: 11. - D550c57e19)
2011. okt. 13. 17:50

:) köszi szilvia az ötletet.

A pólus annyira nincs közel, de a Kozák teres dolognak utána nézek...

12. alma04 (válaszként erre: 10. - Bcicus)
2011. okt. 13. 17:47

Huuu, nehéz ügy ez a hozzátáplálás.

Az első falatok annyira ízlett neki, imádta, most meg már, mikor milyen napja van, elég sokszor nincs kedve szilárdat enni, inkább cumizná a tápszerét. Persze nem erőltetem, nem is szabad, de az új ízek annyira nem jönnek be neki. Az almát és a barackot szereti a legjobban. :)

Ti merre felé laktok?

2011. okt. 13. 12:17
szia nekem Anyósomék sógornőmék laknak a pólus felé. Voltunk a Kozák téren a művházban párszor zenebölcsiben.nagyon tetszett a gyereknek.kicsik is vannak, Szerintem érdemes megnézni.
10. Bcicus (válaszként erre: 9. - Alma04)
2011. okt. 13. 12:11
Nálunk úgy van. HOgy reggelire csak anyatej egyenlőre, délben anyatej+zöldség vagy gyümi, uzsonnára rízspép valami gyümivel vacsira pedig anyatej+tápszer.
2011. okt. 13. 11:11

A tescoban valóban, meglepően jó dolgok szoktak lenni. Utána nézek a kangaboonak, még nem is hallottam róla. A brendonba nem is merek bemenni olyan drága. :)Azért köszi!

Mi is jól vagyunk, köszi, bár én jó sokáig beteg voltam, de hál istennek, a kis drágám nem lett beteg. Egész jól haladunk a főzelék evéssel, bár a sütőtököt nem igazán szereti, eddig, azért próbálkozom. Te hányszor adsz már neki szilárd ételt?

8. Bcicus (válaszként erre: 7. - Alma04)
2011. okt. 12. 15:24

Én jártam a c&aban most tényleg nicns semmiilyen, én két részes szabadidőket vettem ott neki. Emelett még a kangabooba szoktunk dunakeszin vásárolni, meg a brendoban de vettünk már a tescoban is ruhát mikor mentünk vásárolni és meg láttam valami édeset.

Jól vagyunk egyébként köszönjük. És ti?

2011. okt. 12. 10:38

Szia Bcicus!


Már nagyon régen írtam...

Hogy vagytok?

Tudsz valami jó, nem túl drága baba boltot, ahol hálózsákot, és rugikat tudnék venni?

A pólusban a c&a-ban alig van valami.

Köszi!

6. Bcicus (válaszként erre: 5. - Alma04)
2011. szept. 12. 21:17

Mi már egész üveg gyümiket eszünk délben. Egyenlőre a sütőtök almával és a vilmoskörte püré az ami tetszik neki. 3 hónapos koráig csak anyatejet kapott. azót vegyesen kap tejet és tápszert meg gyümit. 6-8 hónapos korára le akarom választani.

Első baba. Én szüleim itt laknak pár házra tőlünk, anyósom pedig a belvárosban.

5. alma04 (válaszként erre: 4. - Bcicus)
2011. szept. 12. 16:10

4 hónapos? Akkor ti is az elején vagytok még. Első baba?


Az én kis drágám, most volt 9-én 5 hónapos és már egy hete eszik délelőtt egy kis almát és barack pürét.

Jajj, nagyon szereti, olyan aranyosan nyitja a kis száját minden kanál előtt. :) Egyébként tápszert eszik, sajnos az első napok óta, mert kb. 3 hétig volt egy kis tejem, de könnyebb volt neki a cumisüveg, úgyhogy sajna... na, de hál istennek semmi baja, egészséges.

Te mikor tervezel neki először gyümölcsöt adni? Anyatejet eszik? Mondjuk akkor később szokták elkezdeni. A nagyik közel laknak? Van segítséged? Nekünk sajna nincs, a nagyik, tesók mind vidéken vannak. Így nem egyszerű.

4. Bcicus (válaszként erre: 3. - Alma04)
2011. szept. 12. 13:21

Én 4 hónapos korom óta itt lakok és nagyon szeretem. Panelben lakunk, de szeretem. Van lakásunk máshol is, meg egy házunk, de egyenlőre maradunk, mert jó környék.

SB 3-án volt 4 hónapos.

3. alma04 (válaszként erre: 2. - Bcicus)
2011. szept. 12. 12:27

Szia Bcicus!


Mennyi idős a babád? Rég itt laktok már a 15. ker.-ben?


Mi januárban költöztünk a pörgős belvárosból, úgyhogy elég volt megszokni. Persze babával jobb itt a nyugisabb kerületben. Mi a Rákos út- Dugonics-Beller I. háromszög környékén lakunk, nem a központ környékén, itt még falusiasabb. :)

2. Bcicus (válaszként erre: 1. - Alma04)
2011. szept. 12. 11:49
Mi nem járunk ilyenre, de mi is a xv. kerületben lakunk.
2011. szept. 12. 11:16

Sziasztok!


Jár, vagy ellátogatott valaki a babájával a xv. kerületi baba-mama klubba? A művelődési házban van internet szerint, az Eötvös utcában.

Érdemes benézni? Nekem egy 5 hónapos kisfiam van. Vagy nagyobb gyerekkel járnak oda inkább mamik? Ha valaki tud egy kis infót, vagy tud valami más klubot, vagy helyet ahol barátkozni lehet, vagy itt a fórumon, mamával, babával szívesen várom.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook