Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Baba-mama gyermekfotók? fórum

Baba-mama gyermekfotók? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 25. 09:27

Számomra a hobbyfotós kifejezés sokkal meggyőzőbb, mint a diplomás, gyakorolt fotós. Persze Te is nyilván azért választottad ezt a pályát, mert érdekel a téma, de a hobbyfotós kifejezés jobban azt a benyomást kelti számomra, hogy az illetőnek van érzéke is a dologhoz.

Negatív tapasztalat ihlette ezt a felfogást. A ballagási képeimet anno egy szakirányú végzettséggel rendelkező fotós készítette, és hát őszintén szólva: utálom őket elővenni, olyan csúnyán túlretusálta.

Fentiekkel természetesen nem téged minősítelek, hisz nem ismerem a munkád, csak finoman érzékeltetném, hogy szerintem az utolsó mondatod ne nagyon hangoztasd, mert nem az fog eladni Téged, hanem a gyönyörű képeid.


Kérdésedre válaszolva: egy szép képsorozatért, amire tényleg szívesen néz rá az ember, egészen szép összegeket is el lehet kérni. Szerintem fontos, hogy a fotónak legyen valami különlegessége, egyedisége, ne csak egy snassz, hétköznapi kép legyen.

Baba- Mama témában pl. nagyon tetszenek Anne Geddes, Linda Johnson és Tom Arma képei. Gyermek "kategóriában" pedig Kim Anderson fotói.

Az általad elgondolt kreatív élményfotózás is nagyon jó ötletnek tűnik. Szerintem jó reklám mellett biztosan lenne sok megbízód. :)

2011. szept. 24. 14:31

ki milyen stilusban és árban szeretne olyan képeket amik különlegesek? érdekel-e titeket? szeretnék egy vállalkozást nyitni főként gyermek és család kratív-élmény fotózás lenne, de nem tudom, hogy mennyire lenne keresetje?

nem hobbi fotós hanem diplomás és gyakrolot.. jah és női fotós:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook