Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba legurulása fórum

Baba legurulása (beszélgetős fórum)


2021. máj. 21. 21:05
Külön köszönöm azt is hogy le írtáttok a ti kis saját történetetteket aranyosak vagytok most már a szívemnek is könnyebb lett és jól eset le írni hogy mitörtént velünk és olbasni hogy ti is hogy jártattok de szerencsére senkinek nem lett semmi baja őr angyalkáink vannak nekünk a kislányunk fent az angyalok közöt talán lehet ezért is féltem annyira a picikénket
2021. máj. 21. 21:01
Köszönöm csajok jól esik nagyon hogy ennyien írtattok és hogy nem vagyok szar anya...
2021. máj. 21. 20:44

Na, a lényeg, hogy nyugi!

nem lett baj és ez a lényeg!

Nem vagy sz@r anya ettől. Mindenki tudna jó pár hasonló történetet mesélni. Én úgy, hogy a fiam egy nagyon jó gyerek volt, és ennek ellenére varrták a szemöldökét 5x, műtötték/gipszelték a kezét kétszer, és még az ujját is vissza kellett varrni, amikor 3 éves volt.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2021. máj. 21. 20:41
Köszönöm a megnyugtató szavakat annyira jól esik köszönöm. Hát azbse lehetett semmi durva de lényeg hogy nem történt ott se semmi...
13. Channa* (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2021. máj. 21. 20:41

Na, nekem egy ilyen történetem van, ami miatt elég szarul érzem magam azóta is.


Beugrottam a sarki illatszerbe cumisüvegre cumit venni. Lefékeztem a babakocsit de nem jól valószínűleg. Megvettem a cumit és, ahogy mentem ki, nem volt ott a babakocsi, azt hittem, hogy infarktust kapok. Borzasztó nagy szerencsénk volt, mert a babakocsi kigurult az úttestre, épp nem jött autó és épp ott járkált a szomszéd kisrác, aki visszatolta a babakocsit a járdára és megvárta, amíg előkerülök...

12. Channa* (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2021. máj. 21. 20:37
Húúú, a fiam is ekkor állt fel kb., és annyira nagy volt a szerencsénk, hogy megbeszéltük a férjemmel, hogy nagyon próbálkozik tegyük lejjebb a matracot. Megcsináltuk és aznap fel is állt, majd néhány hónap múlva megpróbált kimászni a kiságyból, sikeresen. Csak egy nagy puffanást hallottunk, ahogy talajt ért...
11. globus (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2021. máj. 21. 20:35
Én trécseltem valakivel a járdán. Elvágtatott mellettünk egy biciklis srác, valamije beleakadt a mélykocsi kallantyújába, amivel a tetőt lehet fel-lehajtani. Lekapta az egész mélykocsit a vázról, két métert repült gyerekestül, csak úgy hömbölgött... Kölök elszivárgott, azt se tudtam, mit csináljak, hazajöttünk.
10. Piroska52 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 21. 20:32
Ne gyötörd magad,szerencsére nem lett nagyobb baj,lesz még ilyen máskor is. Hiába próbálod megóvni mindentől,lesz még baleset.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 8d00a82c06)
2021. máj. 21. 20:32
Ettől félek én is nagyon meg kell erősödnöm habbár lehet akkor nem lesz semmi most csak azért van mert a kezembe volt ... nagyon aranyos vagy hogy pozitív dolgokat írtál egy kicsit könnyebb a szívemnek is
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 21. 19:23

Dehogy vagy szar.

Én egyszer nem fékeztem be a babakocsit. Leparkoltam, otthagytam, az elindult, gondolom felgyorsult, megakadt, felborult, a gyerek meg kiesett.

Mondjuk én nem vittem orvoshoz sem. Nem lett semmi baj.

Előfordulnak balesetek sokunkkal.

2021. máj. 21. 19:20
Szia! Történnek ilyen véletlen balesetek, velem is történt hasonló. Nyugodj meg, örülj, hogy nem történt semmi komoly baj. És ettől még jó anya vagy, különben nem bántana ennyire.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Kisj)
2021. máj. 21. 19:09
Köszönöm a válaszod remélem több ilyen nem fordul elő nem tudom hogy mi lesz még később amikor meg tanul majd járni ajaj azt hiszem hogy fel kell kötni a gatyámat.
5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 21. 19:09

Kb 1 hónap, de azóta eltelt 10 év, de ha eszembe jut még mindig összeugrik a gyomrom.

Hidd el, sok-sok baleset lesz még ami ugyanígy fog fájni akkor is ha nem a kezedből fog kipottyanni.

Összegabalyodik a lába és felszántja arccal a betont, megakad a kismotor de a lendület viszi tovább a gyereket, bicikli tanulás... Sorolhatnám. Sok sok ilyen lesz még.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2021. máj. 21. 19:05
Köszönöm a válaszod nem tudom meddig fog ez gyötörni de azt tudom hogy egy darabig biztosan... Neked sokáig tartott az önhibáztatás?
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 21. 18:55

Nem vagy szar!!

5,5 hónaposan állt fel a lányom. Azonnal fejjel ki is zuhant a kisányból.

Igaz, hogy aznap lejjebb tettük neki, de sokáig gyötört.

Egy anya ilyen, de még sok baleset lesz. Ilyen-olyan!

2. kisj
2021. máj. 21. 18:51

Szerintem ehhez hasonló véletlen balesetek nagyon sokunkkal előfordult már.

Ne gyötörd magad.

2021. máj. 21. 18:46

Sziasztok!


2 hónapos kis babám le gurult a kezemből fotelból voltunk kórházba meg figyelésen bent tartottak de azóta gyötőr minden de hálistenek a kicsinek nincs semmi baja de ez a fájdalom hogy miattam eset le nagyon gyötör járt már valaki így? Kérem most ne írjanak negatív kommenteket így is szarúl érzem magam és hibáztattom folyamatosan magam.... szar senkinek érzem magam már bocsánat a ki fejezésért...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook