Baba? (beszélgetős fórum)


8. babó 2012 (válaszként erre: 7. - Epervirág)
2018. aug. 28. 21:53
Augusztus 2an
7. epervirág (válaszként erre: 6. - Babó 2012)
2018. aug. 28. 21:47
Szia!Mikor 2- án kellet volna megjönnie augusztus 2- án vagy szeptember2- án?
2018. aug. 28. 21:38
Sziasztok tanácsot szeretnék kérni. Mostanában a ciklusom kicsit változó olyan 34 36 napos 3 hónapja. Most 2an kellett volna megjonni e de stresszeltem a nyaralás miatt is hogy de jó lenne ha kesne. Késett 18an vettem észre pecsetlo barnás vérzést ami 2-3 napig tartott a szín és a pecsételés megmaradt. Hasam nm fájt pedig mensikor majd meg halok mert nagyon megvan és nagyon gorcsolok. Itt a második nap este kB rövid ideig éreztem kis szurka érzést. Azota most majdnem folytonos szurka érzésem van és az a mindjárt megjon érzés. A melleim nm fájnak.nem tudom ezt az egészet most hova tenni....
2018. aug. 16. 16:29
Várd meg.
2018. aug. 16. 15:40
Vérzés napjától lehet biztosabb a teszt, addig nincs értelme.
3. Smirnoff (válaszként erre: 2. - Papája)
2018. aug. 16. 14:56
Persze, tesztelhet, csak felesleges. Okosabb dolog pár napot várni.
2018. aug. 16. 12:28

Jó nektek fiatalok, létezik teszt. A teszt elterjedése előtt figyeltünk így a jelekre. Persze semmire nem jutottunk, meg kellett várnunk jó néhány nap késést, akár a következő mensi idejét is, hogy orvoshoz mehessünk, aki megállapított baba, vagy nem.

Legyél türelmes, már "csak" 4 nap és vagy megjön, vagy nem, de már tesztelhetsz.

Kívánom, hogy az történjen, amire számítasz.

2018. aug. 16. 11:42

Sziasztok!


Pàrommal augusztus 2-àn voltunk együtt védekezés nélkül. Az utolsó menzeszem július 22-én kezdödött. A naptàr szerint augusztus 5-6 körül volt a peteérés. Rà pàr napra kezdődött, hogy a mellbimbóm nagyon érzékeny lett, és elkezdett bizseregni. Éreztem a méhemnél apróbb görcsöket, aztàn azóta olyan leìrhatatlan érzést érzek, mintha kicsit feszülne a méhem, de egyàltalàn nem fàj. Augusztus 11-én délutàn csinàltam egy tesztet, negatìv lett. Valószìnüleg túl korai volt. 2-3 napja pedig szédülést tapasztalok magamon, és többször is jàrok pisilni, még éjszaka is, pedig nem jellemző. Meg amúgy is olyan furàn vagyok a bőrömben. A kérdésem az lenne, hogy létezik, hogy ilyen koràn érezni tüneteket? Vagy belemagyaràzom? Esetleg pms? 4 nap múlva lenne esedékes a vérzés. Soha nem tapasztaltam egyéb tünetet előtte a görcsölésen kìvül, az pedig most egyàltalàn nincs, csak ez a furcsa érzés a hasamban. Teszteljek újra holnap reggel, vagy most màr vàrjam meg az esedékes vérzés napjàt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook