Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba elindul, utána csak mászni hajlandó... fórum

Baba elindul, utána csak mászni hajlandó... (beszélgetős fórum)


11. syria (válaszként erre: 10. - Baby0309)
2012. nov. 7. 17:46

Ó, igazán okos a kicsi bátyó, hogy megértette: vigyázni kell öcsire. :) Nyugi, nem lesz semmi baj.

Már kicsi korban elkezdődik a "testvérpárharc"?

Minden esetre fokozottan figyeljetek, ha együtt van a két kicsi!

10. Baby0309 (válaszként erre: 9. - Syria)
2012. nov. 7. 10:30
Természetesen elmagyaráztuk neki,hogy tesót neeeem szabad fellökni és nekifutásból nekirohanni stb :)) 2-3 alkalom után megértette..elvileg,vagyis már nem láttam ilyen esetet,mert ez az elindulás elejénél volt. Most már sétálgat azért :))
9. syria (válaszként erre: 7. - Baby0309)
2012. nov. 6. 19:05

Na, hát itt lehet a válasz a kérdésedre. Csibész bátyus megingatta az önbizalmát.

Hallgass mkriszti81re. :)

8. mkriszti81 (válaszként erre: 7. - Baby0309)
2012. nov. 5. 10:26

kicsit jobban figyeljetek a bátyusra, ne lökje fel (pláne, ha direkt csinálja), ne maradjanak kettesben, mert ha emiatt van, akkor elég hosszú időre elmehet szegénynek a kedve a járástól (ezzel köti össze, hogy folyton fellökik...)


de ne agyalj, ösztönözzétek, és dicsérjétek, örüljetek nagyon, ha feláll és elindul, lássa, hogy ez egy jó dolog :)

Nyugi, mászva nem marad, az biztos!

2012. nov. 5. 09:59
Van egy 2,5 éves bátya,aki már párszor fellökte szegénykémet,de ennek ellenére is láttuk,hogy nagyon szépen próbálkozik. Remélem elindul újra...tudom hülye vagyok,hogy ilyen apróságokon agyalok...de én már csak ilyen vagyok :)
2012. nov. 5. 09:53
Nem esett el, vagy történt valami, amitől megijedhetett? Általában ilyenkor szokott ez történni, majd újra felbátorodik és járni fog, nyugi! :)
5. syria (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2012. nov. 5. 09:51
Egyszerűen rájött, mennyivel biztonságosabb, ha mászik. :) Nyugi, nem marad úgy. :D
4. Baby0309 (válaszként erre: 3. - Dominós)
2012. nov. 5. 09:31
köszi...rájöttem én is,hogy nincs semmi. De attól még megkérdezhetem,mert zavar,ha nem gond.
2012. nov. 5. 09:27
Na és akkor mi van? ...semmi
2012. nov. 5. 09:25

Szia

Szerintem semmi gond.

Az én lányom 15 hónaposan indult el, ment szépen, tetszett neki, aztán fogta magát, és lement mászó pózba 5 hónapon keresztül. Azt hittük elfelejtett járni:) aztán utána újra járt, és azóta is:)

2012. nov. 5. 09:22
14 hónapos fiam két hete elindult, végig sétálja a lakást is ügyesen. Tegnap óta viszont nem hajlandó még felállni sem csak mászni. Miért van ez? Gond lehet vagy egyszerűen most nincs kedve menni? Pedig annyira lelkes volt,szinte alig mászott már.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook