Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban mindig hason fekszik!! fórum

Baba a pocakban mindig hason fekszik!! (beszélgetős fórum)


7. esély22 (válaszként erre: 6. - Fuoco)
2010. ápr. 23. 12:46

Akkor kislány lesz Nektek is :D Hogy fogják hivni?

Holnapra vagy kiirva? Érzel már valamit?


Nagyon köszönöm,hogy megnyugtattál :) Kezdek teljesen megnyugodni :D

6. Fuoco (válaszként erre: 5. - Esély22)
2010. ápr. 22. 20:14

Jaj, hát akkor egy cseppet sem kell ez miatt aggódnod. Nekem 25 hetes 4d-n már fejjel lefelé de oldalt feküdt, azóta szépen befordult a kiscsaj!


Minden rendben van, ne aggódj, hamarosan nem tudod nem érezni majd a mocorgását! :)

5. esély22 (válaszként erre: 4. - Fuoco)
2010. ápr. 22. 11:18

20 hetes vagyok.

De jo :D Akkor már nemsokára láthatod a babád!:D

Sok sikert kivánok!Kisfiu vagy kislány?


Május elején megyek a dokimhoz akkor megkérdezek mindet.Az tény hogy van még jo nagy helye,de már annyira szeretném érezni,hogy mocorog és látni végre a pofikáját :)

2010. ápr. 21. 21:24

Mennyi idős terhes vagy?

Mi elvileg szombaton szülünk! Tényleg nem kell aggódnod, szerintem kicsi az esélye, hogy nem fordul be!

Én rendesen éreztem mindig a mozgását, sőt viszonylag hamar, nem voltam még 16 hetes mikor már éreztem.


Amúgy bízz a dokidban, bármi van ami aggasztó lenne, azt biztosan mondaná. De az a biztos, ha rákérdezel kerek perec!

3. esély22 (válaszként erre: 2. - Fuoco)
2010. ápr. 21. 14:35

Szia! Köszönöm,hogy irtál. Kicsit aggodom :( Hétfön még az uh-n sem fordult meg ,csak mocorgott.

És ezért nem is érzem a mocorgását?

Te nem ilyedtél meg? Mennyi idö a baba?

2010. ápr. 21. 13:55
Ne aggódj, az én babám is folyton így feküdt, mint akit a hátánál fogva felcsipeszeltek volna egy ruhaszárító kötélre. Semmi baj ezzel, majd ahogy nô, megtalálja a szokványos pozíciót!
2010. ápr. 21. 10:26
Kicsit kezdek aggodni :( Minden uh-n a baba a hasán fekszik vagy oldalán.Meg fog fordulni? Nem lesz baja hogyha igy fekszik ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook