Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet terhesség, vagy más miatt nem jön meg? fórum

Lehet terhesség, vagy más miatt nem jön meg? (tudásbázis kérdés)

2022. jún. 12. 18:50
Ha szexelsz, lehetsz terhes!
2022. jún. 12. 18:16

Hát ha éltél szexuális életet az utolsó menstruációs heted óta, és nem használtatok semmilyen fogamzásgátló módszert (tabletta, óvszer, esetleg hüvelygyűrű).

Kérdéses az is, hogy mennyire stresszes időszakod volt. Nekem volt már, hogy 7 éve szedtem a fogamzásgátló tablettát és mindig időre megjött, aztán egyszer 1 hetet is késett... akkor természetesen volt egy kis stresszes időszakom, nameg ez is igen rátett, hogy akkor azt hittem terhes vagyok. A teszt azonban azt mondta, hogy nem... szóval :)


Csináltass tesztet, abból sosem lett még baj.

2022. jún. 12. 15:47
Igen
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 13:16
Csinálj tesztet. Millió oka lehet, meg csak úgy ok nélkül is előfordulhat bárkinél hogy késik vagy kimarad egy ciklus. Nyáron valamiért végképp gyakori.
2022. jún. 12. 12:09
Csinálj tesztet!
2022. jún. 12. 10:39

Az utólsó menstruációm május 15-ikén volt.Mielőtt meg jött volna egy órával az előtt nem volt megszakítás. Most nem tudom hogy terhes lehetek ugyan úgy?

Általában 26 naposak a ciklusaim 2 napja késik olyan érzésem van mintha meg jönne de semmi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook