Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba 40 felett, spontán fórum

Baba 40 felett, spontán (beszélgetős fórum)

febr. 21. 19:24
2 hét telt el a diéta kezdete óta.Az én kezem lábam télen nyáron jéghideg, ez most elmúlt.Nem tudom hogyan függ össze a diétával vagy van e egyáltalán köze hozzá.Talán kevesebb energiát vesz el a szervezetemtől az emésztés, így több dolog tud regenerálódni.
febr. 13. 19:44
A 6 nap alatti tapasztalataim: reggel nem ödémás az arcom, kezem, a kedvem klasszisokkal jobb, munkahelyen megjegyezték sugárzik a kiegyensúlyozottság a szememből.És fogytam 1.5 kg-ot, gondolom a megkötött vizet engedi el a szervezetem.Hát ennyi egyenlőre.
febr. 8. 15:39
Elkezdtem picit átreformálni a táplálkozásomat.Elhagytam a cukrot és a fehér lisztet teljes mértékben.Kíváncsi leszek tapasztalok e bármilyen változást.
6. Grétike (válaszként erre: 5. - Pengő Gyöngyi)
jan. 17. 15:22
Utánaolvasok.Köszönöm.:)
jan. 17. 14:36
Rosszul írtam: gynevac.
4. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 3. - Grétike)
jan. 17. 14:35

Gynevax... Ez most jutott eszembe. Emlékszem, nehezen tudtam beszerezni.

Hogy melyik használt, nem tudom.

Nálunk sem volt szervi oka. Volt mindig petesejtem, kaptam vissza embrióit, aztán semmi. Nekem is egyszer indult el (az elsőnél) valami, elég magas volt a hcg-m, de nem maradt meg.

Igen, nagy volt az öröm, meg az aggodalom, nehogy elveszítsem. :)

jan. 17. 13:43
Szia Gyöngyi.Nem szertnék több lombikot én sem.Pedig mindenki ezzel nyomaszt, hogy a 3. szokott sikerülni.Én most premens tablettát kezdtem el szedni.Régebben a barátcserjével is próbálkoztam.A dokim nem tudta megmondani miért nem sikerült a lombik.A másodiknál vmi elindult, de a hcg szintem se mondták meg.Gratulálok a kisfiadhoz.El sem tudom képzelni azt a hatalmas örömöt, amikor kétcsíkos lett a teszted.Most gynositol port, d-vitamint meg Q10- et szedek még.
jan. 17. 12:39

Szia! A kisfiam már 9,5 éves, spontán fogant 5 lombik után. 40 éves voltam. Sok mindent szedtem, többek között barátcserjét és méhpempőt is. A többire már nem emlékszem, de ha eszembe jut, még ideírom majd :)

Mit mondtak a dokik, miért nem lett sikeres a lombik?

Ha elfogadsz egy jó tanácsot egy idegentől: ne lombikozz tovább! Nekem sajnos az 5 év nagyon durva hormonbombáktól daganat lett a méhemben, ki kellett venni. Szerencsére akkor a gyerek már 4 éves volt.

Szorítok neked, hogy mihamarabb anyuka legyél! :) <3

jan. 17. 09:39
Sziasztok,2 lombikon vagyok túl sikertelenül.43 éves leszek és babát szeretnék még mindig.Ha hasonló cipőben jártok gyertek osszuk meg érzéseinket,véleményeinket,tapasztalatainkat.Ki mit próbál még meg a baba érdekében? Milyen vitaminokat szedtek?Mire figyeltek?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook