Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor vettétek észre, hogy babátok lesz? Mik voltak a jelek? 🙂 fórum

Mikor vettétek észre, hogy babátok lesz? Mik voltak a jelek? 🙂 (beszélgetős fórum)


9. bartaldora (válaszként erre: 8. - Nikolett0121)
2021. júl. 8. 06:55
Először én sem tudtam, hogy a fehér folyásom mitől változott meg. Aztán mikor elmeséltem a munkahelyen, hogy ilyen meg olyan, akkor mondták, hogy elképzelhető, hogy attól lehet más. Amúgy én csak abból tudtam, hogy terhes lehetek, mert amikor ettem, akkor jött a hányinger, de amúgy más tünet nekem nem nagyon volt, és most sincs. Aztán az együttlétünk után 5 nappal csináltam egy tesztet egy olcsóbbal, az még nem mutatott semmit. Vártam kb. 10-12 napot, és akkor rögtön kimutatta a csíkot, meg azt, hogy hány hetes vagyok, mert olyan tesztet vettem, ami mindkettőt kimutatja. Február 17-én már terhességet mutatott a tesztem.
2021. júl. 7. 23:21
Én még mindig várok hogy igazán pozitív tesztem legyen, mert eddig nagyon halvány még. (12 napja késik már). Nagyon pontos volt max 1-2 kapott késett (ez is ritka volt)és mindig nagyon rosszul voltam mensi előtt most viszont semmi nem történt. Elkezdett egy fura nyálkás folyasom lenni ami azóta is tart. Emellett folyamat hőmérőzök ami mindig szinte 37. Ezen kívül nagyon pici rosszullét, pici szedülések, de véleményem szerint egy nő megérzi ha terhes lesz:))
2021. jún. 16. 14:50
Először is azt vettem észre, hogy a 2 menzesz közötti időszakban, mikor együtt voltunk, sok volt a folyásom, de nyálkásabb, mint szokott lenni. Másodjára az volt a jel, hogy nem jött meg a menzeszem, amikor meg kellett volna jönnie. A harmadik jel, hogy hányingerem volt, de hányni nem hánytam. Ezek után a jelek után csináltam 2 tesztet, és mindkét tesztem pozitív lett, és még azt is kiírta, hogy mennyi idős vagyok.
2021. jún. 13. 00:09
Nekem màr 10.napja kèsik,de 3 teszt is pozitiv 🙂
2021. jún. 10. 10:31
Én rám nagyon nagy fáradtság tört rám és már a nemvárt előtt3 nappal du pozitív lett a tesztem :)
2021. máj. 31. 19:24
Szia. Nekem kimaradt a menstruáció,ezt követően csináltam tesztet, ami pozitív lett. :)
3. delbuk (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 13:23
Mielott meg kellett volna jonnie. Gyanus volt, hogy nem voltam rosszul.
2021. máj. 30. 23:15
Szerintem a nők többsége igen korán megérzi,legbelül.
2021. máj. 30. 20:20
Sziasztok! Mikor vettètek èszre,hogy babàtok lesz,mennyi idő utàn? Mik voltak a jelek? 🙂

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook