Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » B1-ről B2-re december közepéig, menni fog? (Euroexam, angol és német) fórum

B1-ről B2-re december közepéig, menni fog? (Euroexam, angol és német) (tudásbázis kérdés)

2011. okt. 19. 22:34
Szerintem csinald meg a komplex nyelvvizsgat most csak 1 nyelvbol, akkor van esely hogy meglegyen. En inkabb az angolhoz ertek, ahhoz nalunk 4 kurzuskonyvet vegeznek el a diakok, plusz a nyelvvizsga anyagokat. A 4 kurzus konyv, N.E.F. elementary, pre-intermediate, intermediate es az upper-intermediate. Plusz nagyon hasznos az 1000 kerdes 1000 valasz cimu konyv.
2011. okt. 19. 22:22

énis inkább csak az egyikre koncentrálnék, úgy több az esély. Ráadásul ha egyszerre tanulsz 2 nyelvet, napi több órában az egy dolog h meg is utálod őket decemberig, de keverni is fogsz szavakat.. nekem is volt hasonló.. szerintem sokkal jobb egyszerre egyre fókuszálni aztán jöhet akövetkező.

:))

2011. okt. 19. 22:09
Az egyik talan igen. Egyszerre a 2 nem.
2011. okt. 19. 22:07

Eddig úgy volt, hogy decemberben nyelvvizsgázom mindkét nyelvből, de ma kiderült, hogy sajnos csak egy alapfokú nyelvvizsga szintjén állok. Ha mostantól napi 2-3 órát foglalkozok a némettel és az angollal is, feltornázhatom a tudásom és átmehetnék a nyelvvizsgán? Németből a Start Neu és Unterwegs Neu A és B könyvekből, angolból az Oxford angol nyelvtan c. könyvből és a 20 but 1 c. könyvből tudnék csak készülni, emellett még a honlapon található feladatokkal és az online kurzus feladataival gyakorolnék.


SIKERÜLHET??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook