Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Áztatjuk az alsó szomszédot a panelban fórum

Áztatjuk az alsó szomszédot a panelban (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
114. Channa* (válaszként erre: 113. - 63a85224af)
2015. okt. 26. 21:50
Te tényleg agyas vagy!
113. 63a85224af (válaszként erre: 109. - Channa*)
2015. okt. 26. 21:49
Milyen szánalmas vagy, hogy kb. 10 éves dolgokat hozol fel?Hányszor mondtam milyen vagy? Ahányszor te elkezdél fikázni! Vedd be a nyugtatód, aztán pihend ki az estét! JA és el ne felejtsd utoljára leírni, hogy te milyen ász vagy? Szép álmokat!
112. fincsi5 (válaszként erre: 110. - 9b10f3d7ff)
2015. okt. 26. 21:46
Igen, eddig én sem hittem. DD
111. Channa* (válaszként erre: 103. - 63a85224af)
2015. okt. 26. 21:45
Már megint ki hangoztatja, hogy mije van neki? Na meg kibeszél mocskos, útszéli stílusban?
110. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 103. - 63a85224af)
2015. okt. 26. 21:44
Ebből a hozzászólásból látszik is a diploma, burjánzik az intelligencia.
109. Channa* (válaszként erre: 102. - 63a85224af)
2015. okt. 26. 21:41

A tanácsaidat tartsd meg kishülye21-nek. Én nem kértem. És ne oszd be az időmet. Foglalkozz azzal, hogy, te miért vagy itt, és miért szólsz hozzá témákhoz. Nem én szoktam itt panaszkodni, hogy nem kellek a páromnak, stb.

Tehát, baj a te agyacskádban van, ha van egyáltalán olyanod. És én személyeskedek? Hányszor mondtad már itt, hogy milyen vagyok?

Én hajtogatom? Te mit csinálsz? Nyomod a süket dumádat, aminek a fele sem igaz. Szőrnyű vagy!

Nézz magadba! Miért jó az, ha félrevezeted az embereket?

Nincs lelkiismeret furdalásom, mert miért is lenne? Ha ilyen lehet valakinek, akkor az csak te lehetsz. Mert az, hogy nekem írsz bármit az nem számít, hiszen én nem kérdeztem semmit, nem fogom a tanácsaidat követni, de sajnos a fórumindító most hiú reményekben ringatja magát. És ez a te hibád.

Ha annyira okos lennél, ahogy gondolod, akkor azt tanácsoltad volna neki, hogy menjen be a biztosító társasághoz vagy hívja fel őket és kérdezze meg mit kell tennie. Ez korrekt lett volna, de amit csinálsz, az valóban kóklerkedés. Pont olyan, ahogy legtöbben elképzeljük a biztosítósokat.

108. levarosbukta (válaszként erre: 107. - 63a85224af)
2015. okt. 26. 21:41
Sőt! Ha nem tudnád még ettem is! Na jól van eredj lefeküdni mert még agyvérzést kapsz az idegtől.
107. 63a85224af (válaszként erre: 105. - Levarosbukta)
2015. okt. 26. 21:36
Tudom, te még olyat csak hallottál! Honnan tudnád mi az? Pfff...
2015. okt. 26. 21:34
Fene gondolta volna, hogy ez ilyen szórakoztató fórum lesz 👌
105. levarosbukta (válaszként erre: 103. - 63a85224af)
2015. okt. 26. 21:34
Hehe! Diplomás? Ez az év vicce!
104. Bözsi néni (válaszként erre: 99. - Channa*)
2015. okt. 26. 21:33

Ezt bizony rosszul tudod. Ha a biztosítás jól van megkötve, akkor fizet a tulajnak is. Azt jól írta Hédi, hogy be kell adni a saját kárigényt is, meg az eláztatott lakóét is.


De újfent hagsúlyozom, attól füg, hgy mire terjed ki a megkötött biztosítás, mert sokfélét lehet kötni.


Egyébként ha rám céloztál, én nem vezettem félre a fórumindítót, mert neki pl. nincs is biztosítása, tehát neki tökmindegy. Másrészt pedig azt írtam, hogy az a lényeg az ő esetében, hogy a ház biztosítása milen. Ezt pedig a bizt. szerződés tartalmazza, azt kell megnézni.

2015. okt. 26. 21:32
Diplomám van , te pöcsfej, de kikérem a takarítók nevében, hogy fikázd őket, mert te a nyomukba se érsz!
102. 63a85224af (válaszként erre: 98. - Channa*)
2015. okt. 26. 21:30
Én estem nekik? ŐK kötöttek bele a hozzászólásomba! Meg te is.Nem vágtam át senkit, minden úgy van, ahogy írtam.Te, amit nem tudsz, számodra nem is létezik.Te vezeted félre a fórumindítót, mert be akarod mesélni neki, hogy nem lesz a kára kifizetve.Aztán ha valami nem tetszik, akkor elkezdesz személyeskedni, majd magadat fényezni.Én leírtam mi a gyakorlat a kárrendezésben, mert ebben dolgoztam, te megkérdőjelezed, gúnyolódsz, sértegetsz, majd megsértődsz, ha felveszem a kesztyűt.Nyugodtan bizonygathatod, hogy miért lógsz fél napot a fórumokon mások fikázásával töltve az idődet.A lelked mélyén biztosan tudod, hogy nem volt szép ahogy nekem estél és sértegettél, hogy nem értek ahhoz, amivel 15 évig foglalkoztam.És még mindig hajtod az igazad, hogy márpedig te tudod jól? Én még ilyen konok embert nem láttam! Ha nem látod be, az sem baj nekem.Neked az!Így nem lehet élni basszus, hogy mindig a saját igazunkat hajtjuk nulla elfogadással! Komoly baj lehet az agyacskádban, ha ebben leled örömöd!Jó fórumozást holnap is, csak kérlek ne vesszél bele mindenkibe!
101. Channa* (válaszként erre: 100. - Levarosbukta)
2015. okt. 26. 21:16
Igen, hagyom. Már elegem is van belőlük:D
100. levarosbukta (válaszként erre: 98. - Channa*)
2015. okt. 26. 21:13
Ne törödj vele, ha nincs érve akkor elkezdi szapulni az embert. Más topikokban is ezt csinálja. Aki meg hisz neki annak meg úgy kell. Még hogy biztositásban dolgozik hah, max csak takaritó lehetett ott. Amit ott hallott vagy félrehallott azt próbálja meg itt előadni. Lépj át rajta.
99. Channa* (válaszként erre: 91. - Bözsi néni)
2015. okt. 26. 21:08

Mi az, hogy károkozó? Ezt kérdezed és tanácsot adsz?

Persze, hogy a cső, de a csövet a lakó nem tartotta karban, így ő a lakó a károkozója, hiszen felelőtlen volt. Igen, fizet a biztosító, de csak annak, akinek a kárt okozták.

98. Channa* (válaszként erre: 93. - 63a85224af)
2015. okt. 26. 21:05

Miért ne írhatnék ide pár hozzászólást, annak ellenére, hogy van más dolgom is? Nyugodtan megnézhet, hogy mennyit szólok hozzá témákhoz és a nap melyik szakaszában. Ma nap közben is, mert szabin vagyok. És nyugi! Holnap is szabin leszek:DDD

Komoly gondok veled vannak hiszen neki estél levarosbukta-nak is, Fincsinek is és szinte mindenkinek. Na ki is játsza itt a nagy szakembert?

Utálom ha félre vezetnek emberek, ahogy te teszed, csak ezért szóltam ehhez a fórumhoz. Szegény fórumindító! Jól átvágtad te is és még mások is itt. Remélem tanul majd ebből és nem kismama42-től akarja majd megtudni a tutit:DDDD

97. Channa* (válaszként erre: 88. - 63a85224af)
2015. okt. 26. 20:57
Természetesen. Ha a fórumindító megírja, hogy neki is kifizették a munkálatokat és az alatta lakónak is, akkor elnézést fogok kérni.
96. Bözsi néni (válaszként erre: 92. - Mrfoglalt)
2015. okt. 26. 20:55

Szóval a tulajnak át kellene látnia a falon, hogy lássa, ki kell cserélni a csöveket?


Nem igazán szokás néhány évente szétverni a lakást és csöveket, vezetékeket cserélni:-)

Erre van a biztosítás. Mert a vadiúj cső is eltörhet. Csak persze oda kell figyelni, hogy a biztosítás mire terjed ki...

Mondjuk a csőtörésre alapból, mert az az egyik leggyakoribb káresemény.

95. 63a85224af (válaszként erre: 91. - Bözsi néni)
2015. okt. 26. 20:41
Hagyd....mi ezt nem érjük fel ésszel!:D
94. 63a85224af (válaszként erre: 71. - Channa*)
2015. okt. 26. 20:39
Látszik milyen képzett vagy.......hihi
93. 63a85224af (válaszként erre: 79. - Channa*)
2015. okt. 26. 20:38
Kókler vagy te, te Mekk Elek, meg fennhéjázó, aki hirdeti lépten nyomon, hogy milyen hipi- szupi minden körülötte és mégis azzal tölti a fél napját, hogy itt fikáz embereket, beleköt az élő fába is aztán, ha valaki visszaszól, akkor lesz a kis senki stb..Tudom, hogy vannak olyanok, akik úgy érzik magukat többnek, hogy fennhangon hirdetik az eszüket, mindenüket.Te sajnos csak hirdeted, mert a hozzászólásaidból nem tűnik ki.Értelmes, intelligens ember így nem esik neki senkinek, aki egy tök idegen fórumindítónak válaszol egy kérdésére.Vagy ha igen, akkor ott komoly gondok vannak.Idejössz feszültséget levezetni? Csináld a hipi- szupi munkahelyeden, amit senki nem ér fel ésszel! Ha-ha
92. mrfoglalt (válaszként erre: 91. - Bözsi néni)
2015. okt. 26. 20:34
A lakó okozza akkor, ha tojik mindennemű karbantartásra, vagy felújításra.
91. Bözsi néni (válaszként erre: 55. - Channa*)
2015. okt. 26. 20:29

Mi az, hogy kár okozó? A kárt nem a lakó "okozza" egy csőtörésnél pl. Az megtörténik. Ezért van s biztosítás, hogy ilyesmikre fizessen.


Nyilván attól függően fizet, hogy mire kötötted, mit tartalmaz a biztosítási szerződés.

90. 63a85224af (válaszként erre: 80. - Channa*)
2015. okt. 26. 20:28
Azt mondod, hogy volt csőtörésed eláztattál valakit és a te károdat nem fizették ki? Pedig kockázatban álltak vízkár biztosítási eseményre? Feltárás költsége, visszalapozás (nem egész lakás) tuti kellett volna, ingósagokban okozott kár ingóságbiztosításra térítendő.Festésnél is megvan százalékosan mire, mennyi jár. Természetesen itt sem az egész lakásra.Pótkár igényt kell beadnod, ha nem évült el és kifizetik.
2015. okt. 26. 20:23

Ha a ház alapvezetékében volt a baj (ami lehet történetesen a fórumindító lakásán belül), akkor a biztosító kifizeti neki is, meg az alatta lakónak is a kárát, a ház biztosításának a terhére.

De ha a vezeték már egy saját leágazó vezeték a fórumindító lakásán belül, akkor az alatta lakónak kifizeti az összes kárát a biztosító, de a fórumindító a saját kárára nem kap semmit. Ugyanis neki kutya kötelessége lett volna a saját vezetékeit karbantartani, felújtani.

88. 63a85224af (válaszként erre: 84. - Channa*)
2015. okt. 26. 20:22
Aztán remélem majd idejössz és annyi idefér, hogy elnézést, hogy lehülyéztelek és személyeskedtem.
2015. okt. 26. 20:21
Ügyesek vagytok.
86. 63a85224af (válaszként erre: 65. - Channa*)
2015. okt. 26. 20:19
A nagyok közt mindegyik, de a saját károd ne felelősségi kárnak jelentsd be.A kisebbeket azért nem írom, mert őket nem teljesen ismerem és olyat nem írok, ami nem biztos.De ez nem jelenti, hogy ők nem fizetnek, ha jól van bejelentve, mielőtt megkapom, hogy őket miért írom le.olyanra nem emlékszem, hogy azt írtam az egész csőrendszer cseréjét fizeti is bárkiA sérültet és az ezzel járó feltárást igen, továbbá ingóságbizosításra az ingó tárgyakban okozott károkat.És a kárszakértő nem hülye.A csövek állapotából látja, hogy ott csőtörés volt e, vagy sem.De hidd el sajnos, sokan újítanak fel így fürdőszobát.
85. Channa* (válaszként erre: 82. - Mrfoglalt)
2015. okt. 26. 20:19
65-ös hozzászólás.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook