Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt mondja szeret, akar bennünket, de nem akar emiatt plusz kiadást. Mit tegyek? fórum

Azt mondja szeret, akar bennünket, de nem akar emiatt plusz kiadást. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. 184481d874 (válaszként erre: 14. - Globus)
2019. márc. 23. 21:52
Teljesen egyetértek veled.Ha a pasi kinyilvánitotta,hogy nem tehet egyelőre semmit akkor ez nyilvánvaló.VAgy bevállalja Bontie ezt a felemás helyzetet és megelégszik vele vagy marad ott ahol van,ami szerintem senkinek nem jól.Anyukájához menni ? Jól gondolja meg.Egyébként kettőn áll a vásár.Ha elakar válni,tegye meg.De számomra nyilvánvaló,hogy anyagi akadálya van minden lépésének,mint sok sok más nőnek az életben.Ha édesanyja szivesen fogadja őket akkor költözzön hozzá,azután idővel lesz valahogy,ha változtatni akar az életén és gondoskodnia kell a gyermekéről is,neki egyáltalán nem mindegy.
16. Bontie (válaszként erre: 7. - Gabbbicica)
2019. márc. 23. 21:49

Ezt a 0 hajlandosagot mibol megis?

Van tartalekom, sajat vallalkozas, de itthon vagyok egy 2 evessel. Nyilvan nem duskalok. De nyulnek a tartalekhoz. Ha tudnam, hogy nem egyedul akarom ezt.

A gyerek meg no, osszel visszamegyek dolgozni, nem tudom ez az ingyenelosdi honnan jott...

Ismetlem, a megoldast keresem, es hasonlo jellegu taoasztalatot, ki hogy oldotta meg, veszelte at...

2019. márc. 23. 21:46

Decemberben még nem volt miből "szedni a sátorfád"..ezekszerint most van...a gyerek pontosan hány éves?.

Ha ennyire nem jó ott,ahol most vagy,költözz haza a szüleidhez..mindenkinek igy lesz jó .sztem

14. globus (válaszként erre: 10. - Bontie)
2019. márc. 23. 21:46
Ennek alapján azt mondanám, hogy nem vagytok "egy súlycsoportban". Ő nem hagyja el az állítólagos drága lakását, pénzét kizárólag saját céljaira fektetné be, téged meg elküldene viszontagságos körülmények közé. Tételezzük fel, hogy megtennéd. Mi lenne következő lépése? Szüleid vigyáznának a gyerekre, amíg ágyrajáró szerető lennél nála vendégként, utána mindig hazaballagsz. Bocs, de kívülállóként így látszik.
13. Bontie (válaszként erre: 12. - Gabbbicica)
2019. márc. 23. 21:45

Nem problema hogy nem akar kozos lakast venni.

Igen, ertheto. Mint emlitettem, nem is tudnek.

Az en reszem is benne lenne nyilvan. Ha latnam, hogy szeretne tenyleg. A megoldast keresem..

12. gabbbicica (válaszként erre: 10. - Bontie)
2019. márc. 23. 21:41
Bocs, de itt h az ő kiadott laksanak az árából béreltek másikat és nincs penzkidobas - itt megint nem látom azt a részt, amit te teszel bele....
11. gabbbicica (válaszként erre: 10. - Bontie)
2019. márc. 23. 21:40

Ha par honapja vagytok egyutt, ugy h te még az exednél élsz, szerintem azért erthető, hogy nem akar kozos lakast venni.


Foleg a jelenlegi, eléggé elszállt árak mellett.

10. Bontie (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2019. márc. 23. 21:37

Ertem, koszi. Az a baj, hogy o nemigen akarna alberletre kolteni, az penzkidobas szerinte.

Ahhoz nincs eleg penzem, hogy felesben vegyunk nagyobb lakast azon a kornyeken ahol o el. O meg a tartalekat autovasarlasra szanja, nem lakasra.

Opcio lenne meg az, hogy kiadja a lakasat, ami egy draga helyen van es azert az osszegert berlunk egy nagyobbat ami kevesbe draga, de jo helyen van. Es akkor n8ncs penzkidobas. De erre azt mondta, hogy o nem szeretne a kornyekrol elkoltozni.

Mas otletem nincsen..szerinte ez megoldhatatlan.

9. gabbbicica (válaszként erre: 5. - Bontie)
2019. márc. 23. 21:37

Bocs, akkor se ertem, h milyen valaszt varsz tole.


Honnan vegyen a mai árak mellett egy megfelelo meretu lakast?


Vagy szaladjon eladni az ovet?


Vszinu nem biztos a kapcsolatotokban annyira.

2019. márc. 23. 21:36
Amugy decemberben meg nem volt szo szeretorol, most meg, marciusban mar koltoznel az uj pasihoz?
7. gabbbicica (válaszként erre: 4. - F8db0709b8)
2019. márc. 23. 21:35

Biztos az en keszulekemben van a hiba, de 16 eves koromtol dolgoztam nyaron diakmunkat, tanultam, azota is dolgozok.


Es eszembe nem jutna azon sopankodni, hogy az a ferfi, aki vszinu megdolgozott a 40 m2es lakasaert, nem adja el, es teremt elo egy 60 m2-esre, hogy par honapnyi kapcsolat utan eltartson egy not es a gyereket, akinek ezek szerint 0 hajlandosaga van arra, h dolgozzon es legalabb a rezsibe beszalljon....

2019. márc. 23. 21:32
Megint egy forumozo, aki nem tudja, hogy ferje vagy elettarsa van.
5. Bontie (válaszként erre: 3. - Gabbbicica)
2019. márc. 23. 21:32

Aldoznek. A vele kozos eletre, csak ahhoz nem ezt a valaszt varnam.

Tok egyedul most nem forgacsolnam el a tartalekom alberletre igy hogy jelenleg gyeden vagyok.

De kosz az tamogato javaslatot...

4. f8db0709b8 (válaszként erre: 3. - Gabbbicica)
2019. márc. 23. 21:31

Nem mindenki képes rá..

Véleményem szerint csak a gyerekre kapott pénze van,az meg semmire nem elég..épp ezért próbálna jó helyre kerülni..érthető...csak valahol mégse,hisz nem varhatja el,hogy eltartsák másodmagával..totál igazad van.

3. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Bontie)
2019. márc. 23. 21:25

Te miert nem aldozol arra anyagilag, h pasitol fuggetlen, normalis eleted legyen a gyerekeddel?


Ha ez a kapcsolatod se jon ossze, akkor keresed a kovetkezo, lakassal rendelkezo pasit?


Te mit viszel a kapcsolatba? Magadat es a gyerekedet, hogy mindkettotoket az uj pasi tartson el??


Hat ez csodas....

2. f8db0709b8 (válaszként erre: 1. - Bontie)
2019. márc. 23. 21:24

Igaza van,költözz haza,aztán majd kialakul....vagy nem..

Igazából nem tudok érdemleges választ adni,mert bár én is hasonló helyzetben voltam,az új párommal közösen vettünk ki házat,ott költöztünk össze...azota sajátban vagyunk,közös gyerekek is vannak...de nem tudhatom nektek hogy alakul...

2019. márc. 23. 21:16

Az elettarsammal megromlott a viszonyunk (mindent megprobaltam, de o nem volt partner benne).

Meg egyutt elunk, de joideje nincs koztunk semmilyen kapcsolat.

Van egy 2 eves kislanyunk.

Idokozben kozelebbi kapcsolatba kerultem valakivel, aki evek ota jo baratom (regen is majdnem osszejottunk) es egymasba szerettunk.

Jo anyagi korulmenyek kozott el, egy nagy erteku lakasban. De csak 40m2, igy ahhoz kicsi, hogy a kislanyommal oda koltozzunk. A tartalek penzet most elektromos autokkal valo uzletelesbe fekteti. Ezekrol napi szinten beszelunk, szoval nem 2 Ftos tetelekrol van szo.

Engem nagyon megvisel, hogy a gyerek apjaval elek egyutt, feszult is a legkor. Kesz lennek a kozos eletre az uj szerelemmel, de o a minap azt mondta, koltozzek haza anyukamhoz eleg viszontagsagos korulmenyek koze, ha nem birom, mert most o ezt nem tudja egyelore megoldani.

Mit tegyek? Erdemes igy folytatni? Vagy ha tenyleg fontos lennek, aldozna ra anyagilag is hogy kozos eletunk lehessen?

Ossze vagyok zavarodva...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook