Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt mondta, hogy nem szeret! fórum

Azt mondta, hogy nem szeret! (beszélgetős fórum)


28. 81a714361e (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 19. 21:44
Csúnyán beszéltél vele és alkoholt is fogyasztottál...azt várod mindent elnézzen neked és elfelejtse? Ne haragudj, de megtudom érteni őt..nem most kéne kapálózni utána!
27. Guruljka (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 19. 21:35
Ha lassan telnek, akkor is szeretetben telnek. Nagyon drukkolok neked, nektek!
26. Pampalini (válaszként erre: 23. - VictorHUN)
2020. ápr. 19. 07:13
De lehet. Ismerek olyan alkoholisták akiről már mindenki lemondott. Elhatározta magát, ès önkènt ment elvonóra. Kapott bizalmat egy règi barátjától, felvette dolgozni azzal a feltètellel ha iszik, repül. 2 ève józan, ès helyreállt az èlete.
25. Pampalini (válaszként erre: 18. - Vivo44)
2020. ápr. 19. 07:07
:)))
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Tulipán***)
2020. ápr. 18. 22:09
Köszönöm a biztatást! :)
2020. ápr. 18. 22:04
kutyából nem lesz szalonna
22. tulipán*** (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 18. 22:01
Elhiszem de gondolj arra, hogy neki is nehéz volt elviselni, amin keresztül ment melletted. Tuti hogy ő is azt szeretné, ha együtt maradnátok, úgyhogy működni fog, csak tarts ki. :) Sok sikert és boldogságot! :) :)
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Tulipán***)
2020. ápr. 18. 21:58
3 hete teljesen megváltoztam! Kedves vagyok vele,nem veszekszünk és egyátalán nem iszom egy korty alkoholt se! Pont ma beszéltünk erről a témáról vele. Mondtam neki,hogy most már ilyen leszek,mert értük bármit megteszek. Erre azt mondta,hogy szeretné ha ilyen maradnék,de kell neki idő még,hogy 3 hét nagyon kevés! Szóval türelmesnek kell lennem! Remélem vissza tudom hódítani a szívét,mert nagyon szeretem,csak nagyon lassan telnek a napok.
20. tulipán*** (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 18. 19:48

És mióta változtál meg? Ez is lényeges, mert ha tegnap előtt óta pl., akkor biztosan kell neki egy kis idő, amíg el meri hinni, hogy ez tényleg igaz.

Ő sem akar szétmenni szerintem, mert kinek jó az? De neked nagyon kell figyelned magadra szerintem, hgoy visszafordítsd a dolgokat. Légy kedves vele, odaadó, az ivást pedig továbbra is teljesen iktasd ki az életedből. Én úgy gondolom visszafordítható, de a leírt minimál infok alapján úgy tűnik, hogy ez rajtad áll, szóval ne hagyd elúszni a dolgokat.

19. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 18. 17:44
Azt csak ti ketten tudhatjátok.
18. vivo44 (válaszként erre: 16. - Pampalini)
2020. ápr. 18. 17:41

Örülök, hogy megint megtaláltál:-)))

Akkor olvass vissza és keresd ki azt a mondatomat, ahol írtam, hogy nem csak a pasi, hanem a nőnek is változni/változtatni kell....

Jó olvasgatást:-)))

2020. ápr. 18. 16:08

Ez csak találgatás , de lehet megszokás is.

Kérdés, hogy milyen helyzetben mondta. Veszekedés közben pl. akkor valóazínűleg nem gondolta komolyan. Vagy lehet megbántottad valamivel , talán úgy , hogy észre sem vetted. Ez esetben is mondhatta csak mérgében.

16. Pampalini (válaszként erre: 7. - Vivo44)
2020. ápr. 18. 16:03

Nem hinném hogy mindig a pasi a ludas. Nem kell nekem mosonő, megoldom magamnak. nem ezért van párom.

Viszont vissza fele, épp azt érzem hogy csak egy bank automatára, és taxisofőrre van szüksége, mert a közeledésemnek rendszeresen ellenáll. Persze ha besértődöm, és nem közeledem, akkor az már nem teszik neki.

15. vivo44 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 18. 13:48

Véleményem szerint lassan semennyi. Hiszen ahogyan írtad minden nap tesz gesztusokat..(ír, átölel, megcsókol). Mivel 6 éve a társad, ebből azért egy 40 éves pasi bizonyára tudja, hogy ez mit is jelent.

Nem általánosítva! Én ha valakit nem szeretek, nem kívánok neki szép napot, jó munkát, nem ölelem meg, nem csókolom meg, a testi kontaktust messzire elkerülöm.

Csak próbáld meg érezni és értékelni a jeleket, azokat a helyén kezelni.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Vivo44)
2020. ápr. 18. 13:43
Azóta teljesen megváltoztam,nem iszok egy korty alkoholt se és egy csúnya szó sem jön ki a számon. Tudja,hogy nagyon szeretem,csak lehet,hogy idő kell neki.Csak az a kérdés mennyi?!
13. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 18. 13:35

Szerintem nem gondolta komolyan. Egy nő ha nem szeret, akkor nem kedveskedik és távolságot tart.

De most komolyan .. 6 év alatt nem ismerted meg annyira, hogy nem tudod eldönteni, hogy az ölelése szívből jön, vagy képmutatás?

2020. ápr. 18. 13:31

Beszéljétek meg Ti ketten! Kérdezz rá, hogy komolyan mondta, vagy nem?

Csak ti tudjátok, hogy mit éreztek egymás iránt!

11. vivo44 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 18. 13:30

Ez egy nagyon nagy érdem! Beláttad a hibáid és változtatni is képes vagy! Akkor már csak idő kell, hogy lássa nem csak egy időszakos fellángolás a részedről.

Biztosan neki is kell dolgokban változni/változtatni a te javadra. Talán elindultok egy sikeres úton, ahol a végén újra egymásra találtok.

Kívánok ehhez nagyon sok sikert és kitartást!

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Vivo44)
2020. ápr. 18. 13:28
Beszéltünk már nagyon sokat kettőnkről. Vannak hibáim mert volt,hogy csúnyán beszéltem vele. Ezt sajnálom nagyon. Sajnos az italt sem vetettem meg. De azóta teljesen megváltoztam. Azt is mondta,hogy meglátjuk mi lesz.
2020. ápr. 18. 13:25
Ritka dolog ha célozgatás, testbeszéd, durcizás, hallgatás helyett ki van mondva a tuti. Nézd a jó oldalát! Nem kell találgatnod, hogy mi a baj csak arra kell rájönnöd, hogy miért alakult ez így, és tudtok-e rajta segíteni. Beszélni kell a pároddal és el kell gondolkodnod azon, hogy te mit tettél, vagy teszel a kapcsolatotok érdekében. Nem írom alá azt, hogy a pasik belekényelmesednek a kapcsolatba. Inkább jól (szerencsés esetben) vagy rosszul alkalmazkodnak a helyzethez, amikor bővül a család a gyerekekkel. Oda vissza is lehet rossz a kommunikáció. A nő nem nő, hanem inkább anya, a férfi nem férfi hanem inkább családfenntartó háttérember. Ezt mindennapi taposómalomnak hívják, és nem belekényelmesedünk, hanem belegörnyedünk. Akkor szembesülünk a valósággal amikor egy kicsit megpróbálunk kiegyenesedni és rájövünk, hogy már összenőtt a gerinc. Nehéz munka lesz rendbe hozni, és mindketten kelletek hozzá. Ha sikerül ha nem, akkor is meg kell próbálni. Az erő legyen veletek!
8. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 18. 12:59
Az egyik kérdés az, hogy ezt a mondatot kiváltotta valami előzmény egy beszélgetés során, vagy csak úgy megjegyezte? A másik kérdés pedig az, hogy ezt miért nem vele beszéled meg? Csak ő tudja, hogy ha nem szeret, akkor miért viselkedik így. Mi itt csak találgathatunk, hogy mit gondol és mit miért tesz, de attól nem lesz megoldás. Felnőtt emberek vagytok, tisztázzátok.
7. vivo44 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 18. 12:49

Szerintem menthető, de azt kizárólag te és ti tudjátok hogyan és miképpen.

Tudod a legáltalánosabb probléma, hogy ti pasik belekényelmesedtek a helyzetbe. Éreztesd vele, hogy nő és nem csak anya, nem csak feleség, nem csak mosónő. Most talán több időtök lehet egymásra (vagy nem a gyerek miatt).

Mi is besokkalunk néha, de nem az az első gondolatunk, hogy más felé kacsintgassunk, hanem, hogy magunkban keressük a hibát. Talán neked is ezt kellene tenned és megbeszélned pároddal.

De ez csak a felszín!

2020. ápr. 18. 12:30
Érezned kell a szeretetet.
2020. ápr. 18. 12:29
És szerintetek ez már nem menthető?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
2020. ápr. 18. 12:28
Igen komolyan!
2020. ápr. 18. 12:27
Nem elêg szâmodra a kimondott mondat ?!
2. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 18. 12:21
Komolyan kérdezed?
2020. ápr. 18. 12:15
Sziasztok! Én egy 40 éves férfi vagyok. Van egy párom akivel 6 éve vagyunk együtt és van két kislányunk. 3 hete azt mondta,hogy nem szeret.Én dolgozom ő itthon van a gyerekekkel.Mégis minden reggel írunk egymásnak,szép napot kíván meg jó munkát nekem. Ha haza jövök megcsókoljuk egymást és meg is öleljük egymást.A kérdésem az lenne,hogyha nem szeret akkor minek csókol meg és miért öleljük meg egymást? Napközben is amikor itthon vagyok engedi,hogy megpusziljam,megsimogassam. Akkor ezt most,hogy értelmezzem? Köszönöm a segítökész válaszokat! Szép napot mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook