Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt mondja, szeret, de mégsem akar elválni... fórum

Azt mondja, szeret, de mégsem akar elválni... (beszélgetős fórum)


2014. okt. 21. 05:53
cask kabit teged,hogy el ne veszitsen!
2014. júl. 25. 09:10
az biztos hogy le kellene ültetned hogy mi is a helyzet
2014. jún. 30. 15:11

Csöbörből vödörbe egy év alatt...

Lehet ez is eszébe jut, ahogyan másnak is erről.

Miért kell levélre válaszolni? Válópernek időpontja van,arra kell elmenni.

Ha meg nősülni akar pláne :)

12. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Kittina90)
2014. jún. 27. 18:33
miért gondolod, hogy mégsem akar válni? és miért nem kérdezed meg tőle, hogy miért nem intézi a levelet, a válást?
2014. jún. 27. 17:54
:)
10. ThinkSmartBeFree (válaszként erre: 5. - C4851bb5de)
2014. jún. 27. 14:27
Ez jogosnak tűnik...
2014. jún. 27. 14:11
Ha veled csalta az asszonyt,nem lesz konnyu menet,mert a pasik nagyon ragaszkodnak a megszokott eletukhoz,nehezen fogadjak el,hogy hivatalosan is vege,mert az olyan visszafordithatatlannak tunik. Ha mar elotted is kulon voltak,nem is ertem,miert csak most valnak,de a legjobb,ha megkerdezed tole! Valami biztos bantja,es nem feltetlenul arra gondolok,hogy az exet akarja!
2014. jún. 27. 12:00
beszélj vele nyugodtan és higadtan.
7. rora
2014. jún. 27. 10:26
Hát beszéld meg vele egy nyugodtabb időpontban, mond el hogy összezavart picit a viselkedése és szeretnéd megérteni a dolgot. Persze ne számonkérő hanem ténylegesen érdeklődő hangnemben...
2014. jún. 27. 10:20
A lényeg az, hogy a bírósági tárgyalásra elmenjen, de ott sem kötelező neki megjelennie, ha ő az alperes. Nélküle is ki fogják mondani a válást.
5. c4851bb5de (válaszként erre: 1. - Kittina90)
2014. jún. 27. 10:19
Ezt sajnos csak vele tudod megbeszélni.Nem hiszem, hogy jó ötlet ez a fórum, mert amit kapni fogsz itt, arra semmi szükséged :(
2014. jún. 27. 10:16
Talán,túl hamar jött a bébi is...
2014. jún. 27. 10:14

Nem akar elválni? Nekem ez nem jött le leírásból.

Lehet, h el akar, de az érthető, h esetleg elszomorítja, vagy megviseli, akkor is, ha már nincs együtt az exével. Hagyni kell neki egy kis időt talán...

2014. jún. 27. 10:02
Őt kérdezd.
2014. jún. 27. 10:00

Lassan egy eve vagyunk egyutt a parommal, neki volt egy elozo kapcsolata, 2 gyereke van onnan. Szeretem a gyerekeket, veluk semmi baj nincsen. Az exe beadta a valopert, a levelet egy honapja kapta meg a parom, elvileg egy hete lett volna ra valaszolni, de meg mindig az iroasztalan hever. Mar tobbszor megkerdezett, hogy en hozza akarok-e menni, es en mindig mondtam, hogy igen. De mar kezdek kicsit turelmetlen lenni, nem hiszem, hogy tenyleg akarja.

Ezen kivul tudom, hogy igazan szeret, mert mindig olelget, puszilgat, tudom, hogy fontos vagyok neki.

11 hetes terhes vagyok es meg mielott megkapta volna a levelet, beszeltuk, milyen jo lenne meg a baba erkezese elott osszehazasodni.


Mit gondoltok, miert nem akar elvalni? Mit kene tennem? :/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook