Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt hittem, hogy végre találtam valakit. Idén már elégszer... fórum

Azt hittem, hogy végre találtam valakit. Idén már elégszer... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. Érdekes73 (válaszként erre: 10. - Jucika33)
2022. aug. 13. 07:45
Így van az elején még bármi lehet .
2022. aug. 13. 05:58
Nem tudom pontosan, mi történhetett, csak sejtem, hogy akivel ismerkedsz, abba rögtön beleképzeled a komoly kapcsolatot. Mi az hogy átvertek? Megígért valamit és nem tartotta be a férfi? Annál jobb, hogy időben kiderült, hogy nem megbízható. De azt nem nevezzük átverésnek, hogy az ismerkedés első pár hetében-hónapjában egyszercsak lanyhul az érdeklődése az egyik félnél, majd kilép. Hiszen erről szól az "ismerkedés". Amikor már eleget ismerek a másikból ahhoz, hogy lássam, mégsem hozzám való, akkor kilépek. Ne akarj "valakit" találni. Szerelmet akarj találni, ami kölcsönös. Ha nem jön éppen össze, örülj, ha vége, mert csak fáraszt. Az egészet nem szabad túl komolyan venni, az eleje különösen játék, szórakozás (persze őszintén, nem hazudozósan), aztán valamilyen irányba alakul.
2022. aug. 12. 21:34
Három helyett elég lett ? De mindegy is 1-2 hét ,1-2 hónap még nagyon rövid idő ahhoz hogy vki ásókapáról ábrándozzon szerintem.
8. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 17:06
Eljön az is.
7. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 16:48

Mondjuk, ha feladtad, feladtad. Majd visszajon a kedv.


Te nem parkereses idejen egyedul vagy, vagy van valakid?

6. Soufflet (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2022. aug. 12. 16:46

En nem mondanam, rossznak. Ki mit akar.

En minden "normalis" pasit megtalalok, aki rendesen dolgozik, csaladot akar vegre... Es barmirol beszelgettunk, egy fel napot;


Hol vannak az en idiotaim? akik nem akwrnak csaladot?

Amugy eleg csaladcentrikus vagyok, naponta valtok uvenetet vagy locsogok orakat az apammal.

Ez igy volt, amit hazas voltam is.

2022. aug. 12. 10:17
7 és fél hónap alatt háromszor? Valamit te is nagyon rosszul csinálsz. Lehet, hogy kellene egy kis tabula rasa, hogy kiderítsd ki vagy te, mit akarsz, mit tudsz adni, és mit vársz egy társtól.
4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 07:45
Járj társaságba, érezd jól magad, de ne keresd. Engedd, hogy a szerelem találjon rád. Légy laza, könnyed, elbűvölő, add önmagad, de ne légy vadász! Csak élvezd az életet, örülj a szépnek. A többi majd alakul.
2022. aug. 12. 07:15
Ha keresed akkor nem az fog jönni akinek kell.. Járj társaságba és nyitott szemmel és mosolyogj és hidd el megfog találni téged is az igaz szerelem! Fel a fejjel!
2022. aug. 12. 07:13
Demagóg, de tök felesleges keresni, akkor sokkal inkább jön...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook