Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Azt álmodtam hogy elvesztettem a kisfiam.Tudja valaki hogy ez mit jelent? fórum

Azt álmodtam hogy elvesztettem a kisfiam.Tudja valaki hogy ez mit jelent? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 4. 10:06
Semmi rémeset! Aggódó szülő vagy, és ez tör fel álmodban. Az álmoknak nincs jósképességük, egyszerűen a naponta lerakódott dolgok képesek olykor teljesen értelmetlenül felbukkanni.
2011. dec. 3. 17:42

Az én lányom már 15 és fél éves, átlag kéthavonta álmodom (egész kicsi korától kezdve máig), hogy elveszítettem, nem találom, stb...

Borzasztó, de ezt nem is kell részletezni, úgyis tudjátok...

Mondjuk én az átlagnál százszor "hülyébb" anya vagyok, mindenki azt mondja a környezetemben, hogy betegesen túlféltem, így is van, szerintem ezért van ez az álom.


Szóval, félted őt, és ezért álmodtad, tényleg ne tulajdoníts az álomnak jelentőséget.

(Mondjuk én minden álom után még egyre jobban féltem, de én úgyis begolyózok ettől, de ez más...)

8. cac78ceb03 (válaszként erre: 7. - Utolsólevél)
2011. dec. 3. 14:15
Én is álmodtam már ilyent, borzasztó, de valóban csak ezt jelenti: félsz, hogy elveszíted. Nálam, legalábbis ezt jelentette.
2011. dec. 3. 13:48
engem érdekelnek az álmok.azt jelentheti hogy szereted,és félted valamitől
2009. márc. 26. 11:35
Az álmos könyv szerint hosszú életet.
5. Andrea anya (válaszként erre: 4. - Supin)
2009. márc. 26. 11:02
ez látod lehetséges mert most beteg,és nem is úgy viselkedik mint máskor.köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 26. 09:50
Biztos nagyon félted a kisfiad!!!!
2009. márc. 26. 09:47
Sokáig fog élni!!
2009. márc. 26. 07:57
Szerintem nincs jelentősége, ne foglalkozz ilyen butaságokkal!
2009. márc. 26. 07:46
Azt álmodtam hogy elvesztettem a kisfiam.Tudja valaki hogy ez mit jelent?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook