Azoospermia! (beszélgetős fórum)

2020. aug. 14. 11:53

Sziasztok


24 eves vagyok szinten azoospermia


Genetikai vizsgalat normal


FSH PROLAKTIN magas tobbi ertek jo


Nem cigizek nem iszok sportolok


Mi lehet a baj ?27 re van idopontom konzultaciora valoszonu h mutet ..de


6 koromban volt egy nefrozis szindromam abbol allitolag kigyogyultam 100%ig lehet koze hozza ?

2020. aug. 12. 09:21
Sajnos elmaradtak a tovabbi vizsgalatok a virus miatt, mert nem tudtunk Magyarorszagra utazni, viszont kozbe megcs8naltuk a szukseges genetikai vizsgalatokat is, ott is minden rendben van...nagyon el vagyunk keseredve :(
2020. jún. 2. 19:57
Lett eredmény?
2019. dec. 15. 15:42
Sziasztok! Uj vagyok itt, es uj vagyok a temaban is...juliusba szembesultunk, hogy a ferjemnek azoospermiaja van. Azota vegigjartunk endokrinologust es urologust. Hormon problema nem merult fel, ugyhogy MR vizsgalatot rendelt elo az urologus, mivel a ferjemnek egy oldalon van csak veseje. Van valakinek esetleg ilyesmibe tapasztalata? Nekunk Debrecen lenne a legmegfelelobb.
2019. nov. 19. 16:16

Sziasztok.


Gyermekre vágyó, egyedülálló meddő férfiakkal szeretnék ismerkedni párkapcsolat céljából, akik még nem adták fel, hogy nekik legyen gyerekük akár örökbefogadás, akár donáció útján.

2019. jún. 29. 14:29

Sziasztok!


Tanácsot kérnék olyan emberektől, akiknek csak donorspermától lehet megoldani a teherbeesést.

Olyan férfiaktól szeretnék tanácsot kérni, akik az előbb említett problémával megbarátkoztak és tudnak tanácsot adni ennek lelki hátteréről.

Nagyon köszönöm.

9. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Tiszavirag23)
2019. márc. 6. 19:01
Elhiszem hogy nem könnyű ezt elfogadni de tudd a férjed egy ritka rendes férfi. Egyik hogy vállalta a biopsziát. Sok férfi nem vállalja és úgy vannak vele akkor inkább ne legyen gyerek az meg végképp becsülendő hogy a donor sem zavarnà. Értékeld és legyél hálás érte hogy ő így tud hozzá állni és ha ő el tudja ezt fogadni neked csak könnyebb lesz. De jó ötlet tényleg segítséget kérni hogy ezt fel tudd dolgozni. Van ismerősöm akik most válnak mert a férj teljesen érdektelen volt a témában kerek perec kijelentette ő semmilyen kezelésbe, műtétbe végképp nem megy bele inkább ne legyen gyerekük. Drukkolok hogy minél előbb teljesüljön a vàgyatok és megfoganjon a babátok.
2019. márc. 6. 10:32

Sziasztok,

Tegnap voltam leszíváson. Ezzel egyidőben a férjemen a 2. Herebiopsziáját csinálták (azoosperm.diagn). Nagy reményeink voltak,mert első lombikon fagyasztott hereszövet segítségével 3 megtermékenyitett petesejtet is visszakaptam tavaly nyáron, csak nem tapadtak meg, a minta meg elfogyott..

Most..összehangolva, frissen csináltuk,javitva az esélyeket.. de, mire eljöttem volna a kórházból,indulva a férjemhez..hívott a biológus, hogy a friss szövetmintában semmi használhatót nem találtak. Nem volt mit tenni, lefagyasztották a petesejteket, későbbre...

Csak nekem fogalmam sincs hogy tovább, teljesen összeomoltam. Donort mondják.. de nem tudom elfogadni.. férjem kezdetektől nyitott erre.. tudtok ajánlani esetleg pszichológust, egyéb szakembert? Ki hogy vélekedik a donorról, hogy barátkozott meg vele?

7. Vera_84 (válaszként erre: 6. - Agci113)
2018. szept. 6. 13:28

Szia!


köszönöm a választ. Mi a SOTE-n vagyunk és ott van embrio és petesejt és petefészek szövet fagyasztás. Így gondolom ha lesz kinyert katona akkor ők is ott landolnak míg a peték megérkeznek.


az a baj hogy foggalmam sincs most mi lesz, csak elindult férjemnél a vérvételek a biopsziához, amit elvileg szintén ott fognak csinálni.


Jelentkeztem a klubba :) köszönöm a tippet

6. agci113 (válaszként erre: 5. - Vera_84)
2018. szept. 6. 12:48

Szia!!

Nálunk is ez volt a gond. Mi szedtünk vitaminokat, de nem használt...azt mondják a vitaminok inkább a kevésből csinálnak többet, a nullából ritkán...viszont lehet h a hereszövet minőségét javítja, ezt nem tudom!

Vagy egy azoospermia klub is (az nem nyilvános), ami aktívabb jóval, többen vannak ott!!! Sok hasznos jó tanácsot lehet adni/kapni, mindenki nagyon segítőkész!!!

Gyertek át oda is nyugodtan!!

A fagyasztásnak van költsége, nem akarok hülyeséget írni, nekünk asszem 80körül van egy év. De nem tudom pl h állami helyen lehet-e fagyasztani, ott lehet,h kevesebb!!!

Szívesen válaszolok, ha van kérdésetek még (és ha tudok persze :) ) hajrá mindenkinek!!!!

2018. szept. 6. 09:27

Sziasztok!

Remélem van aki még olvassa a topikot, hátha tudtok segíteni.

Bő egy éve azoospermiát állapítottak meg nálunk és most fogunk eljutni a biopsziához.


Szerintetek az eredmények ellénére továbbra is szedje a vitaminokat vagy már felesleges?

A fagyasztás jár valamilyen költséggel vagy államilag támogatott?


Segítségeteket előre is köszönöm!

2018. júl. 23. 15:39
Sziasztok! Férjemnek Klinefelter-szindrómája van,nálunk is majd csak herebiopsziával lehet próbálkozni, augusztusban megyünk az első vizsgálatokra. Most rendeltem meg neki a Fer 14 férfivitamint, azzal szeretnénk felturbózni a fickókákat, reméljük tényleg vannak...
3. 99a24a0672 (válaszként erre: 2. - Ibolya771203)
2018. jún. 22. 18:34
Szia.Nálunk idén februárban derült ki.Nekünk is a herebiopsziát javasolták,még nem csináltatuk meg.Jövö májusban kezdjük a lombikot várólistán vagyunk.Őrülök,hogy találtak kiskatonákat nálatok!Remélem nálunk is lesz!
2018. jún. 19. 09:03

Szia!

Nálunk tavaly derült ki,rengeteg vizsgálaton voltunk!

Az egyetlen megoldás a hetebiopszia,nekünk 1 hónapja volt,ott találtak kiskatonákat amiket a meddőségin lefagyasztottak,szeptemberben kezdjük a lombikot!

2018. jún. 15. 13:53
Sziasztok!Olyanok segitségét kérem,akik találkoztak ezzel a problémával.Van-e rá gyógymód?Azoospermia=(nincsenek kiskatonák az ejakulátumban)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook