Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Azokat várom ide, akiknek jókedvük van és másokat is fórum

Azokat várom ide, akiknek jókedvük van és másokat is (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
14. Koralia (válaszként erre: 13. - Ministry)
2011. okt. 6. 09:59

persze :-)

Amúgy az én melómban is van pár kolléga akit zavar, hogy van magánéletem és boldog is ráadásul vannak céljaim....;-)

2011. okt. 6. 09:57

Sziasztok!


Csatlakozhatom?

Régen mindig azt mondtam, hogy egy vidám természetű ember vagyok. Imádtam mosolyogni, nevetni. Az ismerősök mindig csak vigyorinak hívtak.

De az elmúlt egy évem elég húzós volt, ráadásul pár nap múlva valószínűleg a munkám is el fogom veszíteni.

A vidámságom ugyan már nem olyan erős, de azért még segít átvészelni a napokat. :)


Szerintem ha valaki boldog, arra elég csak ránézni. Még úgy is mosolyog, ha nem akar.


Nem szeretem a zsörtölődő, mogorva embereket. A munkám is egy olyan ember miatt vesztem el, aki nem tud mosolyogni, nem tud vidám lenni, viszont nagyon zavarja, ha valaki más boldog, vidám. Az ilyeneket szeretem messze elkerülni, mert mindent megtesznek azért, hogy a másik se legyen vidám.

12. Koralia (válaszként erre: 11. - Babeck)
2011. okt. 6. 09:54

Igen, az őszről nekem is ez jut eszembe idén, de lehet az is közre játszik, hogy idén először érzem ezt mert tényleg úgy érzem az az ember van mellettem aki mellett boldog vagyok és otthon vagyok :-)


Érdekes, hogy nem azért akarok sütni, hogy én egyem meg hanem a többiek :-D

Már egy csomó receptet kinyomtattam amiket meg fogok csinálni hamarosan.

Mondjuk most hétvégén el is kezdem, kedvenc unokaöcsémnek lesz szülinapja és elhatároztam valami egyszerű édes tésztából csigabigákat fogok csinálni, szarvacskákkal szemmel szájjal :-D 4 éves lesz és kedvence a csiga :-)

11. Babeck (válaszként erre: 10. - Koralia)
2011. okt. 6. 09:51

Persze, ha rossz történik, akkor szomorúnak is kell lenni egy kicsit - hogy is tudnánk értékelni a jót, ha nem éreznénk a különbséget? :)


Én nagyon szeretem az őszt. Számomra nem az elmúlást jelenti, hanem a lecsillapodást, az otthon nyugalmát :)

Meg a színkavalkádot :)


Én is nagyon szeretek sütni, imádom mikor belengi a lakást a sütiillat :)

10. Koralia (válaszként erre: 9. - Babeck)
2011. okt. 6. 09:48

Van eset amikor sajnos nem lehet tenni semmit a rosszkedv ellen, de persze az más tészta amikor valaki eleve zsörtölődő és rosszindulatú alkat...azokat messze el kell kerülni :-)


Amúgy nekem ez az eslő ősz-öm aminek így örülök :-) Nem tudom miért de engem most feldob az ősz, és várom a telet is, nagyon. Idén sok sütit szeretnék sütni, és főleg karácsonyra :-)

9. Babeck (válaszként erre: 7. - 706217a8a2)
2011. okt. 6. 09:42

Az én "mottóm" meglepő, de a bibliából van :)

"A vidám szív jót tesz az egészségnek, a nyomott kedély emészti a testet."

2011. okt. 6. 09:42
Jó reggelt! Ma én is jókedvű vagyok, meg úgy általában is, persze azért rossz napok mindenhol elő fordulnak :-)
2011. okt. 6. 09:41

Itt vagyok.Nekem is jókedvem van.

Mottóm:A nap süssön és az arcunk vidám legyen!

2011. okt. 6. 09:32
Szép jó reggelt jókedvűek :)
2011. okt. 5. 10:37

Én általában mindig vidám vagyok, mert megpróbálom a dolgokat mindig pozitívan szemlélni és ahogy mmacus írta, a problémákat meg kell és meg is lehet oldani, tehát kár rajta idegeskedni.

Mindenkinek csodás napot:))))

2011. okt. 4. 22:22

Hogy lehet kijavíttatni a fórum indító bejegyzést, mert egy szót elírtam. Másokat írtam, másoknak helyett.

:-)

3. 61fc1393dd (válaszként erre: 2. - Mmacus)
2011. okt. 4. 21:39
:-)
2011. okt. 4. 21:19

De jó fórum:)

Miért is ne lennék jókedvű? Egészséges vagyok, van családom, munkám, minden olyan kerek:)

Gondok persze vannak, de csak azért, hogy megmutathassam, meg tudom oldani.

2011. okt. 4. 21:17

ki akarják mutatni, hogy vidámak.


Bárki jöhet, aki mosolyogni tud!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook