Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Azok tapasztalataira lennék kiváncsi, akik régóta szenvedtek hasi fájdalommal és nagy nehezen derült ki, hogy candida okozza fórum

Azok tapasztalataira lennék kiváncsi, akik régóta szenvedtek hasi fájdalommal és nagy nehezen derült ki, hogy candida okozza (beszélgetős fórum)


2012. máj. 13. 19:24

Nekem sokáig volt candidám, nem tudtam róla. Volt hasfájás, haspuffadás és nagyon fogékony voltam a körömgombára is. Állandóan fáradt voltam. Biorezonanciás vizsgálattal mutatták ki. Volt diéta meg kezelés. Azóta oda figyelek, hogy ne ismétlődjön meg. Amióta elmúlt, más problémáim is megszűntek.

Ha kell a cím, megírom priviben.

2011. jún. 16. 00:15
A hasfájás lehet vastagbélgyulladás is.
2009. szept. 24. 21:02
mostanában kezdtem olvasni erről a candidáról.Mik a tünetei?Nagy a különbség a hüvelygomba vagy a felfázás tünetei közt?
8. 962d1104a6 (válaszként erre: 6. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 5. 08:52
Ne butáskodj!!Csak szerettem volna még ha páran leirnák a tapasztalataikat!!!Nem akartalak megbántani!
2009. júl. 5. 07:09
A vizsgálatáról nem tudok sokat, de van 1 leírásom a candidáról és arról hogy mit lehet enni a candidásoknak és mit nem. Ha valakit érdekel, e mailban el tudom küldeni. Ide sajnos nem fér.
6. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 5. - 962d1104a6)
2009. júl. 4. 19:47
Én senki vagyok? :( De kedves..
2009. júl. 4. 17:17
Nincs senki?
4. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 3. - 962d1104a6)
2009. júl. 4. 12:05
Vannak orvosok akik nem ismerik el a candida kóroki szerepét. Belgyógyász nekem azt mondta hasfájásom lehet kismedencei gyulladástól és csak annyit mondott diétázzak. Mikor egy hónap mulva mentem vissza hogy nem javult, akkor sem csinált semmit pedig könyörögtem hogy adjon gyógyszert. Azt mondta hasznaljak intim lemosót. Mondom magamba köszi sokat segitettél! Mindig is használtam és nem ér semmit. Sőt utólag megtudtam hogy még jó is volt a gombának. Itt letudtam az orvosokat mert nem tudnak semmit segiteni. Nekem vérvizsgálatom nincs róla, csak hüvelykenetből mutatták ki. Kúpokat és tablettát kaptam persze nem nagyon használtak mert mint kiderült hatástalan arra a gombafajtára. Most megyek még tovább ezügyben vastagbéltükrözés lesz.
3. 962d1104a6 (válaszként erre: 2. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 4. 11:11
Engem ez a candida dolog nagyon foglalkoztat.Nekem kimutatta egy spec. vérvizsgálat, hogy a candida elszaporodott.De a belgyógyász csak legyintett rá. Én kérdeztem, hogy akkor milyen diétát kell tartanom erre totál kiakadt, hogy semmi értelme!!!
2009. júl. 4. 10:51
Nekem már évek óta van és én csak arra gyanakszom hogy a candida gomba ment feljebb és csinált kismedencei gyulladást. De a belek is érintettek és az is fájhat. Évek óta bajlódom vele hogy szinte mindennap fáj és az orvosok semmit nem tudtak kideriteni eddig még.
2009. júl. 4. 10:35
Azok tapasztalataira lennék kiváncsi akik régóta szenvedtek hasi fájdalommal és nagy nehezen derült ki, hogy candida okozza

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook