Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Azok a bizonyos nehéz napok!(csak csajok) fórum

Azok a bizonyos nehéz napok!(csak csajok) (beszélgetős fórum)


7. Niar (válaszként erre: 1. - Szonja27)
2013. jún. 3. 19:17
Ha megtehetem, akkor átalszom a kritikus 1-2 napot :) Beteget jelentek, és ki se kelek az ágyból, ha nem muszáj. Teázom, kávézom, filmet nézek vagy ide irogatok.. :)
6. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Szonja27)
2013. jún. 3. 05:48
Csak előtte vagyok enyhén hisztérikus..De az max egy nap..Amúgy semmi:)
2013. jún. 2. 22:15
én előtte egy héttel vagyok nagyon hisztis. amikor nem szedtem gyógyzert akkor annyira fájt, hogy hánytam is, olyankor soha nem mentem iskolába...:) egész nap a forró vizbe feküdtem. hála ma már nem fáj annyira és fogamzásgátlót se szedem már, max észreveszem, hogy megvan.... max beveszek egy gyogyszert, három-négy nap alatt elmúlik és hála nem is erős.
2013. jún. 2. 13:44

Régen semmi bajom nem volt-észre sem vettem-3-4 nap alatt elmúlt:D

A két gyerek után sokkal rosszabb lett-erősebb,tovább tart-és ezáltal kellemetlenebb. Nem nagyon tudok kimozdulni ilyenkor sehova-csak fekszem ,legalább két három napig.

2013. jún. 2. 13:26

Szerintem ez mindenkinél változó, illetve még önmagunk esetében is mindig változó. Van, hogy hasfájással, derékfájással jár van, hogy észre sem veszem van, hogy előtte néhány nappal már hisztizek.

Ha hisztis vagyok akkor szólok a családomnak és kollégáknak, hogy most ne nagyon szóljanak hozzám:)

2013. jún. 2. 12:44

Változó.

Most épp iszonyú hangulatban voltam közben. Lehet, más oka is volt(fáradtság, Mg hiány, stb) .

2013. jún. 2. 12:35
ki hogy éli túl azt a pár napot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook