Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Azért elvehetik egy anyától a gyerekeit, mert gyakran váltogatja a partnereit? fórum

Azért elvehetik egy anyától a gyerekeit, mert gyakran váltogatja a partnereit? (beszélgetős fórum)


1 2
49. 37e1ff8723 (válaszként erre: 48. - Bless the child)
2022. márc. 24. 12:31
😄
2022. márc. 24. 12:30

Jól kellene megválogatni a partnereit?

Te is a partnere voltál

47. 29c1a17bf6 (válaszként erre: 46. - PöttyösPanka)
2022. márc. 24. 12:18

Tehat akkor az mégsem igaz, hogy ki se hult az agy, mert ez igy napi 4-5 lenne.

Akkor igy mas a véleményem, mert ha hattal fekudt le, az nem egy prosti. De ez az info akkor még nem volt kozzétéve sajnos.

46. PöttyösPanka (válaszként erre: 42. - 29c1a17bf6)
2022. márc. 24. 10:55
Aztán mégiscsak kiderült, hogy az a 2-3 hónap inkább 4-5.
2022. márc. 24. 10:53
Igen, akár te is váltogathatnád a partnereidet. Ez csak a te dolgod. Szerintem ő sem kedvtelésből csinálja, csak eddig még nem találta meg azt, aki mellett "tisztességesen és erkölcsösen" tudna élni.
44. 814bd549b5 (válaszként erre: 42. - 29c1a17bf6)
2022. márc. 24. 10:16
👍
43. aszparagusz (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 24. 10:03

Közöd?

Elváltatok, a gyerekekkel kapcsolatos dolgaitokat kell közösen rendezni.

Váltogasd te is nyugodtan a nőidet.

2022. márc. 24. 10:02

A 2 év alatt több férfival volt, mint én egész életemben nőkkel. 2-3 hónap után szétmennek, ki se hül a csávó helye az ágyban, már viszi haza az újabbat.



Ez egy informacio valakirol. Igaz-e vagy nem kérdés. Mi nem krealhatunk hozza nekunk tetszo forgatokonyvet. Mivel azt irtam, hogy nem részletezem, most sem fogom.

41. 29c1a17bf6 (válaszként erre: 30. - Levarosbukta)
2022. márc. 24. 09:59
Jol latom, ragalmazas ? Ez tudod mivel jarhat. Én sajnos nem tudlak feljelenteni, mert nem Magyarorszagon élek, a tobbi okrol nem is beszélek emiatt mar. Valotlan infot allitani akar buncselekmény is lehet. Az 1. kommentben, amit emlékszem most elolvastam, vannak infok az illeto személyrol, akit véleményeztem. Mindjart visszanézem mik. Talan nem olvastad ezt, én sem lapozok midig vissza. Akik kedvelték a kommentemet rendelkeznek véleménnyel, amellyel nem kell egyetértened, de tiszteletben kell tartanod.
2022. márc. 23. 21:17
A gyerek ide-oda hányódhat a felbukkanó újabb kapcsolatok hálójában. Ha megszokna valakit, jön a másik. Nem kell hozzá pszichiáternek lenni, hogy lássuk ez nem teremt stabilitást a gyerek életében. Annál is inkább, mert akadnak olyan férfiak, akiket idegesít a nő korábbi kapcsolata, abból származó gyermek -ezekből akár bántalmazás lehet.
39. Channa* (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 21:12

Csak úgy tudja meg, hogy normális e, ha ismerkedik. Senkiről nem tudható az első pillanatban, hogy nem barom.


Tisztesség, erkölcs...


Ha lenne az emberekben ilyen, akkor nem játszanák meg magukat az első időszakban, nem?


Mostanában nagy divat mást mutatni az első hónapokban, akár években is, mint amilyen valójába.

Inkább örülnöd kellene, hogy nem ragad le egy barom mellett.


Persze, ezt mind úgy mondom, hogy semmit nem tudok sem rólad, sem a volt feleségedről...

38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Levarosbukta)
2022. márc. 23. 20:39

Igen, facebook és az elmondott dolgok alapján ítélem meg, hogy neki hány partnere volt.

Nincs hozzá közöm? A gyerekeim mostohaapjairól beszélünk.

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Aszparagusz)
2022. márc. 23. 20:37
Mindegyikkel találkoztak a gyerekek.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Channa*)
2022. márc. 23. 20:37
Nem kell egy barom mellett maradni, de jó lenne, ha nem válogatná a partnereit. Tisztességesen, erkölcsösen kellene élni. Jól kellene megválogatnia a partnereit. Akkor ennyi erővel én is váltogathatnám a "nőimet".
35. VendrinerPiroska (válaszként erre: 26. - Scherlock)
2022. márc. 23. 16:54

"Egy álszent, megjátszott családban felnőni sokkal rombolóbb, mint elvált szülők gyerekeként."

Ha az elvált szülők normálisak, és nem a gyerekeken keresztül akarják megtorolni amásik fél által rajtuk esett vélt vagy valós sérelmeket, akkor igen. Sajnos, nem mindig ez a helyzet.

34. Channa* (válaszként erre: 33. - Napsugár8)
2022. márc. 23. 16:46

Fi nem azt írta, hogy hivatásos, hanem azt, hogy több barátja volt az elmúlt 2 évben.


Ja, nálam ez a normális:DDDD Vicces vagy.


Nő létedre k.vázod azokat, akik nem egy pasi mellett élik le az életüket bármiáron. Siralmas.

Mondom ezt úgy, hogy én egy pasi mellett élem le az életemet, de attól nem tartom erkölcstelennek a másikat, mert keresi az igazit.


Remélem érzed a különbséget;)

33. Napsugár8 (válaszként erre: 32. - Channa*)
2022. márc. 23. 16:22

Miért, ha egy nő pl. az utcasarkon keresi meg a betevőt, és a "betevőt" hazahordja, a gyerekei szeme láttára jönnek-mennek akár óránként a kenyéradók...


Persze lehet, hogy neked még ez is normális. :))

32. Channa* (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2022. márc. 23. 16:17

Pontosan milyen erkölcstelenség jöhet szóba?


Ne marad egy barom mellett?


Húúúú, ez aztán tényleg egy főben járó bűn! Ki kell végezni, mert hülyék a pasik?


Jó, hogy te is nőből vagy;)

31. Channa* (válaszként erre: 5. - Alnisa)
2022. márc. 23. 16:15
Pont erre gondoltam:D
30. levarosbukta (válaszként erre: 4. - 29c1a17bf6)
2022. márc. 23. 15:09
Látatlanban ilyen tanácsot adni és megítélni egy embert elég felelőtlen dolog. Azokat meg akik szivecskézték a mondandódat nem is minősítem.
29. levarosbukta (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 15:07
Hagyd békén. Ha csak a facebook alapján ítéled meg hány kapcsolata volt az már régen rossz. Meg aztán annyi amennyi, semmi közöd hozzá.
28. aszparagusz (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 15:05

A kapcsolatban xy-nal nem azt jelenti, hogy állandóra odaköltöztette a pasit.

A nemi életét meg gondolom nem a gyerekei előtt éli.

2022. márc. 23. 15:01

Nem vagyok féltékeny rá, sőt! Büszke is lehetnék rá, hogy edz, jó formában van, sminkel, nőiesen öltözik a válás után, 2 gyerekes anyukaként. Ellátja a 2 gyereket.

2 éve váltunk el, a házasság alatt nem hiszem, hogy megcsalt volna.


Ha nem törölte volna a facebookon a sok "kapcsolatban van xy-nal" posztot, pontos számot tudnék mondani, hogy hány kapcsolata volt az elmúlt 2 évben, de 6 az biztos hogy volt.


Nincs okom féltékenykedni, 1 éve én is párkapcsolatban élek.

26. Scherlock (válaszként erre: 25. - Satobbi)
2022. márc. 23. 13:27

Miért sínylik meg?

Ez butaság.


Egy álszent, megjátszott családban felnőni sokkal rombolóbb, mint elvált szülők gyerekeként.

Mindenki lehet boldog, apuka is, anyuka is külön-külön.


Hány olyan család van, ahol inkább mindent a szőnyeg alá sepernek, mintsem felvállalják, nem jó, váljunk el.

25. satobbi (válaszként erre: 20. - Andi6020)
2022. márc. 23. 13:23

A bíróság alapvetően az anyának ítéli a gyerekeket, ha nem szól ez ellen valami nyomós indok. Hogy utólag egy ilyen eset mennyiben változtatja meg a korábbi határozatot, azt nem tudom, de nyilván vizsgálják, hogy az apa megfelelőbben tudja-e biztosítani a gyerekek fejlődését, biztonságát, ha ő akarja nevelni őket, vagy egyiküket.


Azért kemény dió ez a válás, sajnálom szegény gyerekeket, mert mindig ők sínylik meg.

24. Scherlock (válaszként erre: 22. - Satobbi)
2022. márc. 23. 13:23

Ugyan miért?


Előfordulhat, hogy pont emiatt nyílt a fórum.


Csak máshogy tálalta.

23. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 13:16

Az miért lényeges, hogy te hány nővel voltál? Féltékeny vagy?

Mert úgy tűnik, ez a fő motivációd, nem a gyerekek helyzete.

22. satobbi (válaszként erre: 19. - Scherlock)
2022. márc. 23. 13:16

Ez utóbbi hülye kérdés. Az apjuk, ugyanolyan köze/joga van hozzájuk, mint az anyjuknak. Hacsak...


Egyébként FI felvetése is érdekes. Ha tényleg ennyi szeretője volt az exének a 2 év alatt, és előtte egyszer sem csalták meg egymást, akkor neki is a felesége előtt/után kellett, hogy ennyi kapcsolata legyen, ami szintén nem kevés. Ha viszont a házassága alatt is voltak kapcsolatai, akkor az mennyivel is erkölcsösebb?


Oké, persze, az nem normális, hogyha gyerekek mindig más partnert látnak az anyjuk mellett.

21. Scherlock (válaszként erre: 20. - Andi6020)
2022. márc. 23. 12:56

Nem futtatok olyan gondolatot, hogy mit kellett volna? Utólag ezek a gondolatok teljesen feleslegesek.


Egyrészt anyapárti a bíróság, másrészt sehol nem írta, hogy harcolt volna a gyerekeiért.


Az meg, hogy mennyi igaz abból, amit fi megosztott, megint más.

20. andi6020 (válaszként erre: 19. - Scherlock)
2022. márc. 23. 12:23
Egyébként mit kellett volna tennie? A magyar bíróság elég erősen anyapárti.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook