Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azalia fogamzásgátló fórum

Azalia fogamzásgátló (beszélgetős fórum)


2019. nov. 25. 15:38

Sziasztok!

Trombózis hajlamom van és ezt ajánlotta az orvosom. Szerintetek mennyire lenne biztonságos a szedése?

3. Jojóka (válaszként erre: 2. - Nana06)
2019. okt. 16. 06:02

Kedves Nana06!


Milyen problémát okozott nálad az Azalia?

Azert kérdezem, mert 5 napja szedem. Azota olvastam, hogy kis mennyiségben atjut az anyatejen keresztül a babába is.

Nekünk a progeszteron kihathat az emésztesünkre. De vajon ezáltal egy 6 hetes babáéra is? Okozhat nála puffadást, görcsöket?

Ezeket mindenkitől kérdezem!

Köszönöm!!!!

2018. okt. 27. 22:04
Normális. Nekem az orvosom azt mondta, hogy teljesen meg szüntetheti a vérzést. Èn szoptatok, 15 hónapig szedtem, èn sem vèreztem tőle. De nekem elég nagy galibákat okozott. Csak sajnos sok idő telt el mire rájöttek hogy ez a tabi minden problémám forrása. Kívánom hogy neked beválljon!
2018. okt. 25. 11:00

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy az normális hogy még mindig nem jött meg a menstruációm?,amióta el kezdtem szedni az Azalia fogamzásgátlót már a 2levélel ,és több helyen olvastam hogy panasz van csak rá és általában azoknak nem jött meg akik szoptatnak.de én nem szoptatok már.

Előre is köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook