Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az üvegfestéket fel lehet valamivel hígítani, ha besűrűsödik? fórum

Az üvegfestéket fel lehet valamivel hígítani, ha besűrűsödik? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 7. 16:28
Nekem VITRAIL termékcsaládom van. nem gondoltam volna hogy ilyen gyorsan besurusodik, még nincs egy éve se hogy vettem.
2011. márc. 7. 14:03
Szia! Nekem is van többféle üvegfestékem. A matricafestékkel szerintem semmit nem lehet kezdeni, abból már nekem is kellett leselejteznem. Az oldószeres festéket lehet higítani a saját oldószerével, meg kell a boltban kérdezni, melyik illik hozzá. A vizes üvegfestéket nem tudom, annak lehet, hogy elmegy a fénye, ha vizet teszel hozzá. Milyen festéked van pontosan?
2011. márc. 7. 14:00
Nekem is besűrűsödik.A férjem festő ő azt mondta fölösleges kíérleteznem bármivel,max tegyem hűtőbe akkor lassabban "romlik meg"
2011. márc. 7. 13:57
Az uvegfestés az egyik kedvenc hobbim. De egy ido után a festék besurusodik. Fol lehet valamivel higítani, vagy dobhatom ki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook