Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az utolsó 5 kg leadása! Új fogyicsapat indul! fórum

Az utolsó 5 kg leadása! Új fogyicsapat indul! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
6371. fadigflo
2009. jún. 17. 11:40
Hova tűnt bori79???
6370. fadigflo (válaszként erre: 6369. - 47fe723031)
2009. jún. 17. 11:16

De gané vagy :D


Oké. Értem. Egy hét múlva már lesz 1800 remélem :) Edzés előtt nem megy a kaja, úgy nem tudok edzeni ...

Edzés után ok,de akkor se csúszik "sok", de megpróbálom. A SAGA-ra gondoltam. Megmondjuk pulykamell sonka? Szalámikat felejtsem el,mi?

6369. 47fe723031 (válaszként erre: 6368. - Fadigflo)
2009. jún. 16. 23:28

küld fel a végbeledbe úgy jobban hat...

van ezer féle recept:)

Selyemsonkából van amiben nincsen semmi segéd anyag. Azt eleve felejtsed el amiben van, mert egy szar. Rendesebb termékben színtiszta hús lesz. Az okés. Levesporok nullák, nulla vitamin vagy ásványi anyag, ki zsír, fűszer és ch. Eheted mint plussz kalória, elhízni nem fogsz, mint érték...nem érték.:)

ha holnap 1200 akkor egy hét múlva már 1800 legyen...reggel sokat, edzés előtt sokat, edzés után sokat...:D

6368. fadigflo (válaszként erre: 6367. - 47fe723031)
2009. jún. 16. 22:41

Köszi a tippet.

Dehogynem, anyukám is, apu meg főleg, h tán nem eszem? Ő tudja, h nem eszek semmit,meg sötöbö...

De hát eszem :)

Most emelkedem. Holnapra tervezek 1200 kcalt, min.

Nem akarom elrontani a testem. Komolyan.Tényleg.


Amúgy a knorros brokkolikrémleves mennyi rossz kaja? Meg selyemsonka nagyon természetellenes? Látom van benne cukor :D Durva.


Szójával mit csináljak?

6367. 47fe723031 (válaszként erre: 6364. - Fadigflo)
2009. jún. 16. 22:22

melegben mindenki kieresedik...:)

azért leszel seggbe rúgva, mert elpöcsölöd a tested. Állj a tükör elé, és vedd észre amit mindenki más. Szemét kaját ennél 4 hétig, még mindig kevés lenne. Most tök nyugodtan ehetnél pár dolgot, mert a másik végletet fogod súrolni. Barátaid még nem baszogattak?:)

Zabpehely aldi-ban 180ft asszem. és kapsz érte fél kg-ot. Grobyban drága....extradurált szója viszont itt olcsó, de ha nem értesz hozzá elviselhetetlen ízt lehet belőle kihozni:D

6366. 47fe723031 (válaszként erre: 6363. - E7d58500d8)
2009. jún. 16. 22:19
akkor más volt. van ilyen:D tudod végtelenül tökéletes vagyok, de úgy tűnik mindenre én sem emléxem.
6365. fadigflo (válaszként erre: 6363. - E7d58500d8)
2009. jún. 16. 21:36
Régen én is.De mióta vagyok oly hülye, hogy azt hiszem a sír hájasít, jobban figyelem,mint az árát :(
6364. fadigflo (válaszként erre: 6362. - 47fe723031)
2009. jún. 16. 21:32

Miért a hülyeség? És miért verjen el valakI? :) Nem értelek.


DE köszi az infót, most 0,5öst vettem. UHT. Remélem nem romlik meg itt nem hűtve. Állítólag jó az hűtő nélkül is. Persze bontatlan.

Továbbá vettem szóját is. Mert írtad. . .

Zabikeverék , ilyesmi. Ezt mind gérobyba.


Ja, nemtom, nyáron én se eszem sz@rrá magam,inkább iszok, de azt is ritkán.

Ma sem voltam ügyesebb. Fáj a hasam. De sztem ez a cottage cheese miatt van.

Ja és most értágulatos a kezem:D Eszembe jutottál :D

6363. e7d58500d8 (válaszként erre: 6362. - 47fe723031)
2009. jún. 16. 20:50

Sziasztok!


Floxet, a "vagy valaki" írta, hogy a Matchban szokott lenni Milli tej, mi felénk, nincs Match:)

Amúgy meg csak lesek, hogy miket írtok, hogy mi, hol, mennyi, hány g zsír.

Én általában, ész nélkül dobálom a kosárba a cuccokat:)))

6362. 47fe723031 (válaszként erre: 6361. - Fadigflo)
2009. jún. 16. 17:46

a hülyeség lóg ki nem az inak:) valaki remélem egyszer elveri a segged.

Ez a bioday túró asszem tescoban szokott lenni, persze nem ilyen kedvező áron (rohadnának meg!), Grobyban amúgy ott a Mizo q-pack is az 0,1-es tej nem 0,5-ös mint a Milli. Milli tej asszem lidérc vagy valaki állítása szerint Matchben is szokott lenni. Sparban tuti van ott már láttam. Auschanban, lidl-ben 0,1-es joghurt szokott lenni. Jah meg a méreg drága bio boltokban tutira van túró. Nagy ritkán mikor már hónapok óta nem túró tortáztam (mert ilyen is van:)), akkor bejárom a környéket és persze pont akkor nincsen sehol túró, így mammut féle bio boltba megyek, ahol kb 400fele egy tégely. Sparban a Natur pur 0,2-es is van vagy 360ft. Túrónál viszont nem bírsz sokat enni, te amúgy sem...szóval szírszegény is bőven jó. Mimmo is írta, ő félzsírosat eszik, a zsíros pedig szerintem fantom:D életbe nem láttam. Zsírszegény mizo vagy bakony tégelyenként közel 7 g zsírt tartalmaznak max. 10 százalékos száraz anyag...bla-bla-bla. Ezeket simán eheted, én most csak azért vettem ennyit, mert 99ft volt. Tavaly nyáron volt, hogy napi 3-4kg gyümit megettem, hozzá 2liter joghurt és 1kg túró (félzsíros). Belem nem tágult szarrá..., hízni pedig nem híztam, mondjuk semmi egyéb szénhidrátot nem ettem. De 2 liter joghurtot nézem abban már van 90g+ túró 45+ sok gyümi és bersze tojáslikőr az alap mellé:) Ja és soxor sima 3,2-ös joghurt ment. Azaz egy nap bőven 100g felett volt a zsír és nem is sportoltam, nyaraltunk:) Meztelen rohangáltam egész nap kajával a kezemben az emberek nagy örömére.

6361. fadigflo (válaszként erre: 6360. - 47fe723031)
2009. jún. 16. 17:15

Jól van na. NEm tudom elmondani :D


Szted hol találok 0,1 vagy 0,5 ös tejet? GRobyn kívül... ott már vettem.

6360. 47fe723031 (válaszként erre: 6359. - Fadigflo)
2009. jún. 16. 17:12
inak alatt mit értetek? Vállnál hogy láttok ti inakat? Szerintem kb a csuklóm fele látok valamit ha nagyon erőltetem a dolgot, ill max nyakam, de az alap helyzetben is eres, mint ahogyan vállam, mellkasom hasam, stb. Nekem inkább ér problémáim vannak:D Na de inas az alkar..., egy felkar vagy váll!! az, hogy a picsába?
6359. fadigflo (válaszként erre: 6358. - Mimmo89)
2009. jún. 16. 13:30

:) Majd gondolkodom, főzésen. Mert kedvem lenne hozzá, csak időm, erőm nem mindig.

Tudod egyszerűbb a hűtőből kidobálni a cuccokat és nekiesni az evésnek,mint (ha otthon vagyok és pihenőcuccban) felöltözni "emberi" ruhába , pénzt költeni és leülni enni egy kulturált helyre.Ez van, kezdek amerikaiasan gondolkodni, csak a csipsz, sós mogyoró, nem lájt kóla hiányzik a kezemből...


De komolyan.Imádok főzni, sütni (erősen gondolkodom egy okájés szakma elvégzésén, ha lesz rá pénzem , időm, elegendő motivációm és háttértudásom ...), főleg hosszadalmas és nehéz kajákat. Hogy érezzem: ezért megdolgoztam. Olyan, mint egy jó edzés :)

Szóval igen. És ezért. Szeretnék magamra főzni..


SZálkásításhoz : én látom az izmaimat, lehet gáz,lehet nem is azok, de látom őket :D

Csak nem tudom.Pl. lábra nem izmosodnék, karra se nagyon, vagyis arra kéne, de nem akarok béresalexandrás karokat. Meg olyat se, mint egy profi teniszezőé. Szóval így szinttartás kellene, néhol izom itt-ott elkelhet, de nem különösebben.

Inaim vannak sajnos, nyak, váll, kar résznél. Én is látom őket...

6358. Mimmo89 (válaszként erre: 6356. - Fadigflo)
2009. jún. 16. 10:22

Szerintem is állj le a szálkásítás dologgal. Szálkásítani akkor kell, ha van mire leszálkásítani. Előtte kell izmot szerezni. Csontra meg inakra nem szép "leszálkásodni".

Nekem van a válamnál egy rész, ahol egy kcsit látszik az inam vagy nemtom mim, ha mozgatom és undorító, na olyan "szálka" nem kell. Inkább izom, ami egy kicsit (nem cm-es rétegekben) fedett, de látszik.


Kaja meg úgy nehéz, ha nem szereted őket... Cottage cheese-ed ha van, ízesítsd. tegyél bele borsot, petrezselyemzöldet,köményt, paprikát, mittudom én... mint a kőrözött. Tök finom. De ez is csak tipp.

Zsíros túrót én még nem láttam, csak félzsírosat, az meg nem gáz. Sokkal kevesebb a zsír benne, mint pl. a sajtban. Én azt is eszek, trappistát is zsíros mozzarellát is heti 2-3-szor. Ma meg pl. levelestésztás cucc lesz magokkal meg sajttal a tetején. A legzsírosabb és fehérlisztes tészta. Na és? Nem eszek egy kilót, nem leszek tőle rögtön hájas disznó. És a többi kajám a nap folyamán úgyis jó, tehát nem kell görcsölni ilyeneken. Ne félj már a kajától!! Szerintem menj el egy önkiszolgálós kajáldába, én is múltkor olyan helyen ettem brokkolis pipit, annyi rizi-bizit kaptam hozzá, hogy kb. 4-5-ször annyit mint magamtól szoktam, és a felét ki kellett öntenem, pedig én a tányérról mindent meg szoktam enni, kivéve ha nem ízlik. Sőt még utána csipegetni szoktam az edényekből. Na szóval ha nem akarsz főzni, meg unod a kajákat menj el vmi olyan helyre, ahol vannak ilyen büfék, nem is drágák és sok is a kaja. Igaz, hogy csak 1 szelet husit kaptam, de vagy az egész fej brokkolit rányomatták. Böszme volt. Vannak ilyen egyszerű csirkés-pulykás kaják mindenhol. Legegyszerűbb, legjobb és finom. Most az, hogy rájuk van reszelve 2 deka trappista az nem fog belőled tehenet csinálni. Meg egyszer egy héten ha ráérsz megteheted. ;-) Ne kényszerből kajálj, okozzon már vmi örömet is.

6357. fadigflo (válaszként erre: 6354. - 47fe723031)
2009. jún. 16. 09:07
Oké, hát nemtommibe majd omlett vagy ilyesmi. Azt nem tudom szeretem e, tojásos dolgokat rég ettem ( kiv. fehérje). Meglátjuk :)
6356. fadigflo (válaszként erre: 6353. - 47fe723031)
2009. jún. 16. 09:04

De este már nem birok. Reggel hiszem, hogy hűdesokat fogok enni és nem. Este már nem is hiszem :D

Segíííts :D Túrógombóc? Nem szeretem a gombócot. :( A túrósat meg semmilyet se.. Meg most túró nincs is itthon szerintem csak cottage cheese... Itt meg... vagy nincs túró (pénteken hoznak) vagy zsíros van. Az meg nem kéne. Hm. Pedig kéne valami változatos kaja. MEg hogy azért ne hízzak mellette semmiképp. Zsírt ne. Nemtom, lehet, hogy ezzel a szálkásítás dologgal kellene leállnom és izmot növesztenem. Az a nehezebbik része úgyis. :D

6355. 47fe723031 (válaszként erre: 6352. - Fadigflo)
2009. jún. 15. 23:53

csinálj túró gombócot...ajj, mindig a túró:D

mindegy, azt zabpehellyel vagy teljes kiőrlésű szarral, tök jó..cukrot meg nem csak diéta alatt amúgy sem érdemes, mondjuk nekem már más bajom is van vele, mert elszoktam tőle picit és fél napig kurva szarul leszek ha eszem. TÚró gombóc viszont rohadt jó dolog. Tejföl helyett meg joghurtot édesítesz..mézzel vagy amivel akarsz és az is teljesen jó, nekem ízlik. Prézli meg minek.

6354. 47fe723031 (válaszként erre: 6351. - Mimmo89)
2009. jún. 15. 23:51
pontosan:D ha már tojás, akkor napi 2 tojássárgája nem nagy cucc, többet már nem érdemes. Azt sem azért, mert eget verően sok a zsír benne, a koleszterin magas...
6353. 47fe723031 (válaszként erre: 6345. - Fadigflo)
2009. jún. 15. 23:50
a vicc az, hogy formálódni több kajával fogsz majd. Neked perpill ha sportolsz 2000 a forma, amúgy kb 2600 fele ehetnél. Ami pedig az esti kaját illeti, sok mindent ehetsz még. Láss engem:D Túró gebasz sok gyümivel és 100g barna rizzsel. Életbe nem fogok tőle hízni
6352. fadigflo (válaszként erre: 6351. - Mimmo89)
2009. jún. 15. 22:34
Oké, köszi, csak sárgáját pl. tükörtojásként nem szeretem, a fehérjét meg valahogy úgy csinálom..
6351. Mimmo89 (válaszként erre: 6350. - Fadigflo)
2009. jún. 15. 22:14
Növeld csak, növeld, jó lesz az. Floxet nálam 1000* jobban ért hozzá, én szerintem 1500 kalóriánál nem ettem kevesebbet soha, úgyhogy nem tapasztaltam. Ő viszont igen. És a fokozatosság csak jó lehet. Úgyhogy növeld szépen a kaját, és ne görcsölj rajta, hogy mit eszel stb. Tojásfehérjét meg nemtom mennyit eszel, de 1-2 tojás sárgájától se lesz semmi bajod. Fontos vitaminok vannak benne. A sárgája meg nem evése is olyanokra vonatkozik, akik egy két EGÉSZ tojáshoz hozzányomatnak még vagy 5-10 fehérjét.
6350. fadigflo (válaszként erre: 6349. - Mimmo89)
2009. jún. 15. 22:10

Csak, h leírtam, mit ennék holnap és így növelném a kaját. Megpróbálom mind elpusztítani :) Majd tudatosan éhezem :D És h az mennyire jó, mint ahogy floxet is mondta , h növelem a bevitelt folyamatosan..

Csak mert te is így voltál. Fogytál, izmosodtál, ...

6349. Mimmo89 (válaszként erre: 6348. - Fadigflo)
2009. jún. 15. 21:49
most pont itt vagyok, persze tanulnom kéne... a gépen tanulok most, úgyhogy olvasgatok itt neten is közbe ;-)
6348. fadigflo
2009. jún. 15. 21:43
Mimmo89, ha vagy, jelentkezz :)
6347. fadigflo
2009. jún. 15. 20:56
Szombaton.
6346. fadigflo (válaszként erre: 6343. - 47fe723031)
2009. jún. 15. 20:56
Jaa. Én Móricz Zsigmond körtérnél voltam.
6345. fadigflo (válaszként erre: 6342. - 47fe723031)
2009. jún. 15. 20:56

A helyzet az, hogy ez tudat alatt történt. Mert volt igen 1600-1800as étrendem. Aztán fokozatosan, nem figyeltem, mikor vagyok éhes, ez a tipikus, kaja van, enni kell. Ha nem volt, nem ettem. És így csökkent. Bámulom a gépet órák hosszat azt is elfelejtem, hogy létezem. Szóval. Nem érzem, hogy éhes vagyok. Úgymond leszoktam az evésről.

Egyik nap éreztem furát. Mondom mi ez. Jaaaa.. éhes vagyok. Egyszerűen már azt sem tudom mikor vagyok éhes és mikor nem. Beterveztem, percre pontosan, mikor eszek, legalább akkor legyen kaja. Hidd el, ha nem tettem volna, akkor olyan 500nál tartanék.


Tudom mit akarok, szálkásítani, s majd ősztől tömeget növelni, vagy előbb, most még szálkásítani. Már látszanak az izmaim és tök jó. És a csípőcsontom rohadt széles, derekam viszonylag vékony és olyan nagyon nem tetszik.. De van, amiből nem tud fogyni az ember. A csont is ilyen dolog.. Ahogy mondtad igen, növelni kell fokozatosan a kaját, én úgy 100 kcalval szeretném növelni, 1000rel pl. nem is tudnám, nem bírná a gyomrom.

Tehát holnap már 1200 körül, holnapután (ha nem megy, csak) 1250 vagy 1300 és így tovább. El szeretnék jutni min. 2000ig hízás nélkül. És fogyni se kellene már. Tényleg. Csak formálódni.

Ma már többet ettem, pl. 1 tószt helyett benyomtam 2őt, viszont este meg már nem voltam éhes. De ettem cottage cheese-t is, ezek nem hizlalnak, és szeretem is.


Edzés időtartama és intenzitása is növekszik, így jó. Már +6 pernél tartok pl, minden nap 1 perc és már fejlődés, mégse ugyanaz. Futni is máshol szoktam, így több táv jön össze, nagyobb lelkesedéssel.


Hülye voltam, amikor örültem, hogy jajj de jó, nem vagyok éhes, aztán nap végén jövök rá, hogy ez csak 700 volt...


A másik hülyeségem az edzés. Képes vagyok túlhajszolni magam, pedig kell a regenerálódás, ráadásul a zsír nem is az edzés alatt égeti a legtöbb zsírt. De akkor már rosszul érzem magam, ha nem edzek. Így kitaláltam, hogy nem edzős napon nyújtás-jóga, ilyesmi, kardioban pihenek, amúgy meg kardio is. Így talán jó lesz.


Na nem akartam ennyi pofázni :D Mindenki az én bajommal van elfoglalva, meg sem érdemlem... de köszi, mert aranyosak vagytok, hogy érdekel mi van velem.


Gábor! Én változtatok, nem térek vissza, nem , nem, nem és nem! Képes vagyok rá. Remélem...

6344. koalace.sze (válaszként erre: 6339. - 47fe723031)
2009. jún. 15. 19:37
Mi is a bűnöm?:)Hm?:)
6343. 47fe723031 (válaszként erre: 6340. - Fadigflo)
2009. jún. 15. 19:16
2.kerületi Groby. Mechwart liget mellett. Pénteken még én is 185ft-ért vettem. Ma már csak 99ft volt. 30db-ot vettem, csináltam egy ocsmány nagy túró tortát (2-őt), a többi ment a fagyi ládába. Aztán ha jó a kedvem megeszem este, bár mostanában valamiért kurva fosul érzem magam
6342. 47fe723031 (válaszként erre: 6337. - Fadigflo)
2009. jún. 15. 19:15

amikor valaki telítődik ch-val, mert van ilyen fajt ember is, akkor szoktak zsírokat bevinni helyette. Mivel nem eszel annyit amennyit, ezért eleve nem hizlalna, ha pedig azt nézem !jó zsírt! viszel be, akkor pedig nem is nagyon tud. Locsolj minden étkezés mellé...tod mit már írtam ezerszer:) abból 5g. Ha 4 étkezés mellé tolsz az már 20, azaz majdnem 200 plussz kalória és még jót is fog tenni.

Saját tapasztalataim szerint pedig ha totál elhagyod a szemetet akkor jó kajából majdnem kétszer annyit lehet enni. Pl 2000kalória szemét kaja mellett de van sport....hízom. 3000kalória jó kaja mellett és nuku sport, nem hízom. Vannak bizonyos ételek amiket sokkal jobban hasznosít a szervezeted és ha felesleges akkor megy a pottyantóba. Fos ételeknél meg hülyét kap a tested és elrakja pedig nem is kéne. Mivel most annyit eszel mint amennyit, ezért ha elkezdenél enni hirtelen, akkor híznál. Lehet csak 1500kalóriát, de akkor is. Fokozatosan minden nap többet kéne enned 3-4 falattal és így felvezetni kb 3-4hét alatt. ha okosan csináltad akkor 1 hónap múlva 4-szer ennyit ehetnél és még mindig esélyes lenne, hogy fogysz tovább. Neked is csak egy kis motiváció kellene. Most betolsz picit többet, hirtelen vizesedsz és beparázol. Lenne elég erőd 1 hónapig fokozatosan felvezetni a dolgot is utána megállapítanád 'hopp, kurva jól kezdek kinézni, nőnek az izmaim is', akkor egyből több bátorságod lenne és kedved enni. Én is eljátszottam az élőhalottat pontosan egy éve. Picit régebben. Alig ettem és durván fel voltam pörögve tőle. Többet tudtam kb. lefutni mint most, testem túlélő állapotba váltott át. Picit többet ettem és iszonyatos teljesítményre voltam képes. Még többet ettem, beteltem és moccani nem bírtam. Aztán én is szépen felvezettem a dolgokat, pedig durván fostam mi lesz, mivel beleragadtam a keveset eszem dologba. Na és akkor én még durvább voltam, mert napi 600kalória fele ettem és az is főleg fehérje volt, ch szinte semmi. Nem véletlen lett szarrá aszott giliszta testem akkoriba halálkoponya arccal amit még picit felturbóztam full kopasz fejjel. Igazi totál beteg embernek néztem ki. Az a durva ha magamból indulok ki, akkor most te is tudod magadról, hogy nem jó amit csinálsz, és parázol változtatni, mert félsz mi lesz, néha megpróbálod de egy kis negatív változás után egyből leállsz vele és visszatérsz a hülyeséghez. Amúgy nem eszem sokat akkor én sem vagyok éhes. Egyszer ha majd kikerülsz ebből az állapotból, akkor jót röhögsz majd magadon, hogy hülye voltál. Most nem téged akarlak szopatni:), csak magamból indulok ki, mert bennem ezek a dolgok játszódtak le és ugyan ezt ill. sokkal durvább dolgokat csináltam.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook