Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az utóbbi időben egyre kevésbé foglalkozom nagymamámmal,... fórum

Az utóbbi időben egyre kevésbé foglalkozom nagymamámmal,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
8. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 02:30

Oda ad, ahova a segitseg szukseg. Ez a normalis.

Amikor a tesom egy, majd meg egy gyereket szult, oda segitettek.

Most egy kissee kakiban vagyok 36 evesen, de ugy is segitenek.

7. Banános Zselé (válaszként erre: 4. - Imisz)
2022. nov. 13. 00:12
unokkákal egyformán kéne bánni
6. Sütikee (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 12. 22:10
Örülj, hogy él még a nagymamád! Nem akkor kell foglalkozni a szeretteinkkel, ha kapunk valamit. Természetesnek kellene lennie, és nem lehet elvárni, hogy kapjunk bármit is! A szeretet nem erről szól!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Imisz)
2022. nov. 12. 22:05

Az a baj, hogy volt, hogy én is rá voltam szorulva. Volt, hogy nekem is kellett 100.000 Ft-ot fizetni, nekem is szükség lett volna a pénzre, de én nem kaptam tőle semmit.

A testvérem volt, hogy belépett telefonról egy fizetős oldalra, majd amikor jött a számla, kifizette neki a 70.000 Ft-os számlát.

A baj az, hogy én vagyok a közelben, én vagyok az az unoka, akire rá van szorulva, én vagyok az az unoka, aki néha kell vásároljon neki, mégse kapok tőle.

2022. nov. 12. 21:49
Az ember - s a nagymamád is- életében azt csinál a vagyonával amit akar. Ezért kérdőre vonni.... Most épp a tesód szorul rá de lehet, holnap te fogsz, és akkor neked fog adni. Tudom car érzés, hogy csak a másik kap de inkább annak örülj,ha nem szorulsz rá.
2022. nov. 12. 21:41

Szerintem rosszul teszed. A nagymamád biztos szeret téged is.

Ha szükséged lenne bármire, akkor biztos érted is mindent megtenne.


Nálunk pont így volt. A bátyám volt a kedvenc unokája a nagymamánknak. És nem csak onnan tudtuk, hogy ő kapott mindenből a legtöbbet, hanem mondta is, hogy pl. a lányokat nem szereti.


De ha épp szükségem volt bármilyen segítségre, akkor ő volt az első, aki ott termett.


A mai napig nevetgélünk a többi unokatesóval, hogy egy reggelinél a bátyám egyedül ivott fél liter kakaót, mi meg ahányan még ott voltunk, osztoztunk a másik fél literen, és amikor közösen reggelizünk, akkor a mai napig így teszünk:DDDD


Amikor a nagymamánk haldoklott, nagyon sokszor mondta, hogy ugye tudod, hogy téged is szeretlek! És én tudtam már előtte is;) Akkor is, ha nem kaptam semmit...

2022. nov. 12. 21:21
Minden nagyinak megvannak a kedvencei 🤷‍♀️ biztos rossz lehet így neked, de sajnos nem tudsz tenni ellene 😔
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook