Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az út vége? fórum

Az út vége? (beszélgetős fórum)


1 2
44. semleges (válaszként erre: 42. - Muszócska)
2020. júl. 8. 17:00
Úgy legyen.
43. Ildi (válaszként erre: 42. - Muszócska)
2020. júl. 8. 14:58
Sok sikert:)
2020. júl. 8. 14:57
Újra visszatalált hozzám bocsánatot kért beismerte hogy hülyén viselkedett.. adok neki egy utolsó esélyt mert úgysem bírom nélküle.. kíváncsi leszek h meddig marad remélem hogy sikerül megtalálni a békénket és nyugiban várni a babát.
41. Muszócska (válaszként erre: 40. - Futóbajnok)
2020. júl. 7. 11:20
:(
40. futóbajnok (válaszként erre: 39. - Muszócska)
2020. júl. 7. 11:19
Mert bizonytalan, fél a feladat súlyától, és tudta, hogy ha szakít, kegyetlenül megbánt Téged. Mégis többre becsüli a saját függetlenségét, bármennyi léleken sétál is át.
39. Muszócska (válaszként erre: 38. - Futóbajnok)
2020. júl. 7. 09:50
Igen csak tudod akkor eddig miért igérgetett itt az a baj hogy velem elhitette hogy velünk akar lenni hónapokig most ezt mondta hogy akar minket akkor ne szórakozzon ha nem akar elfogadom de miért kellett elhitetni akkor h akar minket:(
38. futóbajnok (válaszként erre: 37. - Muszócska)
2020. júl. 7. 09:12

Szia, Drága!

Tudom, kegyetlenül hangzik, de szerintem csak idő kérdése volt, hogy elhagy a friss ismeretséged.

Őszintén, tedd a szívedre a kezed: nem tudom, hány évesek vagytok, de ha te lennél a fiú, és 2 hónap után terhes lenne a barátnőd, mi lenne az első reakciód? Szerintem ilyenkor a legtöbb férfi kétségbeesik. A menekülési ösztöne erősebb, mint a felelősségérzete... Ha Ő is csak úgy tervezte, hogy "jól elleszünk", úgysem lehet gyermeked, mit érezhet most?

A sors meghallgatta a kérésedet: babát vársz. Lehet kettecskén is nagyon boldogan élni, gratulálok, jó egészséget mindkettőtöknek. Ne okold a fiút, hogy így alakult, nem számíthatott rá, te sem tudhattad...

A sors adott most citromot, csinálj belőle limonádét! ;))

37. Muszócska (válaszként erre: 36. - Pircsike1128)
2020. júl. 7. 08:26
Nagyon igazad van minden erőmmel azon leszek, hogy ebben a hekyzetben is a jó dolgokat lássam. Köszönöm!! :)
36. Pircsike1128 (válaszként erre: 35. - Muszócska)
2020. júl. 7. 05:58

Nagyon nehéz tisztán látni, amikor az ember lánya benne van egy fájdalmas folyamatban.El kell engedni!! Lehet majd jelentkezik, ne tagadd meg a gyermekével való kapcsolatot, de te se tedd ki magad újra meg újra ugyan annak a kínnak!

Azt kell mondjam az életben nem csak fiatalon eshet az ember ilyen helyzetbe.Töltsd meg az életed! Várd a babát, járj tornára,fedezzd fel az élet új oldalát, hisz anya leszel, életet adhatsz! Az élet egy csoda! Ne tedd magad függővé attól a férfitól , aki folyamatosan kínokat okoz!

35. Muszócska (válaszként erre: 34. - MenoPause)
2020. júl. 6. 17:13
Sajnos úgy érzi hogy valójában még mindig az exét szereti akinek viszont ő nem kell. Szóval elengedtem nem leszek olyan férfival akinek fontosabb egy 2 évvel ezelőtti kapcsolat ahol soha nem szerették. Csak felfoghatatlan hogy képes cserben hagyni ezért engem és a gyermekét. Azt hittem hogy ennél jobb ember :( és tudom ha közeledik a szülés majd meg fog jelenni de akkor nem lesz már visszaút és remélem rájon hogy mit is dobott el egy nemlétező szerelemért.
34. MenoPause (válaszként erre: 1. - Muszócska)
2020. júl. 6. 15:24

Nagyon sokan, és nagyon sokszor érzik ezt. Valószínűleg most még hihetetlen, hogy egyszer elmúlik. Úgy tűnik, nem a legjobbkor érkezett a baba, és a férfi/fiú nem állt készen egy-két hónap ismeretség után. Jól érzed, ezt nem vetheted a szemére, ha így döntött, hogy nem marad, semmit nem tehetsz. De az is lehet, hogy szimplán óriási pánikban van, hogy az élete felfordult, és még gondolkodik. Talán a legjobb, ha ebben békén hagyod, hátha magától érzi azt, amit Te szeretnél. Viszont érthető, hogy ennyi próbálkozás után a gyerkőchöz ragaszkodsz, és ő is az élethez. Minden szép lassan a helyére fog kerülni. Előbb-utóbb eljön az a férfi is, aki nem futamodik meg, akkor sem, ha nem a sajátja.

Sajnálom, hogy ráment erre egy kapcsolatod, biztos, hogy ez is nagyon benne van a mostani nagyon rossz érzéseidben! Fel a fejjel, koncentrálj a babára! És.. ha esetleg az apuka mégis úgy dönt, akkor adj neki esélyt.

33. 44c70b996d (válaszként erre: 17. - Muszócska)
2020. júl. 6. 00:05
Egyik rokonomnak a lánya négy éves volt, mikor ez a rokonom megismerte a jelenlegi férjét. A másikkal akkor mentek szét, mikor a lánya egy éves volt. Ne add fel!!
32. noozimanoo (válaszként erre: 30. - Muszócska)
2020. júl. 5. 23:32

Szerintem ne keseregj utána...

A babádra koncentrálj! 😉

31. Channa* (válaszként erre: 17. - Muszócska)
2020. júl. 5. 23:02
Háááát, ha még bele is lovalod magad, akkor ne csodálkozz, hogy annyira fáj..
30. Muszócska (válaszként erre: 27. - Noozimanoo)
2020. júl. 5. 22:45
Csütörtök óta.. mióta várom a babát 3 nap együtt sok ígéret stb aztán 4 nap külön mert mégsem akar és meguntam :(
29. Bichi
2020. júl. 5. 22:44
8 éve vágyódsz valami után, ami most teljesül, és egy olyan pasi után keseregsz, aki otthagy egy gyerekkel :O. Hát én ezt nem is értem.... Pasik jönnek-mennek, egy valami állandó és örök az életedben a gyereked, úgyhogy ne sajnáld magad, hanem tedd a dolgod :)
28. noozimanoo (válaszként erre: 17. - Muszócska)
2020. júl. 5. 22:40
Lehet még APJA a gyermekednek. Igaz, nem az, aki a fogantatásakor jelen volt, de lehet még valakid, aki elfogad majd a babáddal együtt, s sajátjaként neveli, szereti őt...
27. noozimanoo (válaszként erre: 10. - Muszócska)
2020. júl. 5. 22:38
Mióta vagytok külön?
26. noozimanoo (válaszként erre: 3. - Muszócska)
2020. júl. 5. 22:37

6 hetes babával maradtam egyedül 8 éve.

Nem mondom, hogy könnyű évek vannak mögöttem, de a kis csoda neked is erőt ad majd a nehéz pillanatokban.

És hogy lásd, alakulhat még majd neked is jól: 2.5 éve férjnél vagyok, s van egy 21 hónaposunk.

Szóval csak tarts ki! 💓

25. rabankari (válaszként erre: 3. - Muszócska)
2020. júl. 5. 22:18

Ő az a fiú,akit februárban ismertél meg és két hónap után megfutamodott????

8 év küzdelem után kisbabád lesz!!!!

Csak erre koncentràlj, vannak szüleid, testvéred, akik támogatnak!Más a feléért összetenné a kezét!

Pasi annyi van a világon, ne olyan után keseregj, aki nem érdemel meg benneteket!!!!

Valamiért ez a baba téged választott édesanyjának,ne hagyd cserben!Tedd boldoggá az életét!!!

24. 8d00a82c06 (válaszként erre: 17. - Muszócska)
2020. júl. 5. 22:02

Az ilyen ember meg sem érdemelné, hogy lássa a fontos pillanatokat. Azok csak a tiéd lesz!

Rád fog mosolyogni, kacagni.

A te kezedet fogja majd szorosan.

Téged fog mindennél jobban szeretni!

Sírd ki magad, de csak a picúrra gondolj!

23. Muszócska (válaszként erre: 22. - Adri8810)
2020. júl. 5. 21:02
Köszönöm szépen :)
2020. júl. 5. 20:52
Semmiképpen sem adhatod fel. Végig fogod tudni csinálni. Rendbe fog jönni minden, hidd el. Ott lesz a pici babád, sőt már most is ott van veled, nem vagy egyedül. Bár a neten keresztül, de mi is itt vagyunk veled. Akinek el kellett mennie, elment, nem szabad sajnálni az ilyen ember távozását. Ha meg tudta ezt tenni, azért tényleg nem kár. Tudom, hogy pokolian fáj, pont egy évvel ezelőtt éltem én is hasonló időket. Bár a terhességnek csak a gyanúja volt.
21. 44c70b996d (válaszként erre: 20. - Muszócska)
2020. júl. 5. 20:33

Én is ezt mondtam...

Rettegtem még akkor is, ha férfi ment el mellettem. Végül menekültem egy pasihoz, aki vert. Aztán megismertem a férjem és nem lehetek elég hálás! Megmutatta, hogy nem minden férfi aljas a nőkkel!!

20. Muszócska (válaszként erre: 19. - Birebora)
2020. júl. 5. 20:30
Ezek után nem fogok bízni már senkiben.
19. birebora (válaszként erre: 17. - Muszócska)
2020. júl. 5. 20:25
Nem biztos az. Lehet, hogy majd találsz valakit aki szerelemmel és szeretettel, tisztelettel szeret téged a gyermekeddel együtt. Hány ilyen van? rengeteg.
18. 44c70b996d (válaszként erre: 17. - Muszócska)
2020. júl. 5. 20:24
Mindent odaadnék, ha lehetne gyermekem. Hidd el, az se érdekelne, ha egyedül csinálnám végig a férjem nélkül! De mióta meghalt a lányunk, részleges meddő lettem. Nem jön sehogy a baba.
2020. júl. 5. 20:22
Tudom hogy így van de annyira fáj :( nemblesz apja a gyermekemnek nem lesz kivel megosztanom az első pillanatait az első lépéseit :(
16. 44c70b996d (válaszként erre: 15. - Birebora)
2020. júl. 5. 20:19
Így gondolom én is. Ilyen emberért nem kár, aki elhagy, pláne terhesen.
15. birebora (válaszként erre: 3. - Muszócska)
2020. júl. 5. 20:16
Nem fogsz bele halni. A gyereked mindenért kárpótol, meglásd. Aki állapotosan és ennyi szenvedés után elhagy, nem kár érte.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook