Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az Univerzum Titka fórum

Az Univerzum Titka (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az Univerzum Titka

2010. márc. 24. 15:24

Sziasztok,


mindenképpen ajánlom a könyv folytatását, a Titkon túlt, segít finomítani a technikát és megtanít okosan használni a vonzás törvényét.

Nekem rengeteget segít! :)

9. PixX
2008. dec. 11. 13:17

Erről már rágebben hallottam, ki is próbáltam, bár eleinte kicsit nehéz volt :)

Azóta boldog párkapcsolatban élek, van munkahelyem, és az iskolában is helyt állok.

Szóval csak pozítivan :)

2008. aug. 10. 13:50
Aki szerint jo ez a cikk talán olvassa el Andrew Matthews -könyveit. Nekem sokat segitettek a pozitiv gondolkodásban.
7. Anita123 (válaszként erre: 3. - Free)
2008. máj. 21. 23:11

Kedves Free!


Nekem is volt mar hasonlo tapasztalatom! :)

Olyan jo erzes!

Az en "figyelmemet" anyosom hivat fel...Es igaza is lett ezzel a temaval kapcsolatba.Ok foglakoznak ilyesmi dolgokkal.En is probalom kizarni az eletembol a negativokat bar nem mindig sikerul.A munkam miatt.

2008. máj. 6. 18:36

én a hétvégén néztem meg a filmet a neten,másnap már a könyvet is megvettem, én csak ajánlani tudom ,tényleg jó

Bár én még nem tudok ilyen nagy sikerekről beszámolni, de igyekszem!!!!!

5. anbene (válaszként erre: 3. - Free)
2008. máj. 6. 12:16

Hát ez hihetetlen! És mióta használod ki a pozitív energiáidat? Ez a tárca ügy nagyon gyorsan működött, kiváncsi vagyok, milyen gyorsan lehet ebbe belejönni.

Az biztos, hogy amióta megtanultam kezelni a negatív gondolkodásomat, nem fáj a hátam.

2008. máj. 1. 10:43
Nagyon tetszett a cikked.:) Hamarosan ki is fogom próbálni, de van benne valami.
3. Free
2008. ápr. 30. 18:55

Már egy ideje rendszeres rendelő vagyok az Univerzumnál. Általában bejönnek a kéréseim. Ha nem, akkor választ kapok arra, hogy miért nem, vagy rájövök, hogy nem rendeltem pontosan.

Eleinte oltári marhaságnak tartottam, aztán decemberben elhagytam a buxtárcámat a buszon. Aznap sík ideg voltam, nem mertem rendelni, mert tuti, hogy elrontottam volna. 2 nap múlva visszarendeltem a buxtárcámat, úgy, hogy csütörtökön szeretném, ha újra velem lenne az öreg bőr. Csütörtökön ott volt a levél az okmányirodától, hogy mehetek átvenni a buxámat, mert becsületes megtaláló megtalálta, és leadta.

Innentől kiállok amellett, hogy igenis, meghallgattatnak a kívánságok!

2008. ápr. 30. 17:10

Nagyon jó,hogy közölted ezeket a hasznos infókat.

Bizony sok-sok hibát és bajt okozunk magunknak a rossz gondolatokkal.

2008. ápr. 30. 17:03
Manapság egyre több könyvet láthatunk, ami arról ír, hogyan legyünk sikeresek, boldogok, hogyan legyünk gazdagok. Hogyan indítsunk el egy sikeres vállalkozást.
A minap én is láttam egy filmet a nagy TITOKRÓL, amit most megosztok veletek.

Ugrás a teljes írásra: Az Univerzum Titka

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook