Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az undok fogyokura :) fórum

Az undok fogyokura :) (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 2. 15:23
Sziasztok!Én is szenvedek.A 13 napos kávés fogyit csinálom,igaz nekem közel 30kg.kellene fogyni.Nem tudtok valami kis könnyű tornát?
14. lepke* (válaszként erre: 13. - 167153cf91)
2008. szept. 3. 08:05

nekem nem volt semmi gondom a mozgassal meg le nem betegedtem, de azota nem megy,nem is merem probalni,egyenlore.majd ha az orvos is meg engedi.

en szerettem a tornat, es hianyzott,amikor nem csinaltam meg.

volt ugy, hogy,aaa, ma nincs kedvem,es aztan megis letornaztam az aznapit is, jobban is ereztem magam aztan,ha nem tornaztam le, akkor lelkiismeretfurdalasom volt.

nem tudok mit mondani neked,csak azt,hogy magadert kell tornazni, es akkor talan jobb kedvel fogsz hozza.

13. 167153cf91 (válaszként erre: 12. - Lepke*)
2008. szept. 2. 14:44

ez igy igaz....

nekem nagy gond az hogy az istennek se tudom megszeretni azt hogy mozogni kell:((( pedig szeretném...de nem megy... minding kényszeritem magam az edzésekre és utálom....nem tudom mások hogy szerették meg de nekem is adhatna vki ebben tanácsot:)

12. lepke* (válaszként erre: 11. - Rohiani)
2008. szept. 2. 09:58
elhiszem, ez nalam is igy van, mindenki kerdezget, hogy mi a titok,kozben nincs is ebben semmi titok, csak oda kell figyelni a kajara
11. rohiani (válaszként erre: 10. - Lepke*)
2008. szept. 2. 09:22

Küdök priviben egy linket itt kimélő tornák is vannak.

Szerintem a torna sokat számít. Lehet, hogy nem is 5 kg plusz van rajtad, hanem az alakod nem megfelelően izmos.

Én most amióta életmódot váltottam és minden nap tornázom azóta 1 kg-val több vagyok, de a ruháim lötyögnek rajtam és mindenki kérdezi, hogy mitől fogytam le így.

10. lepke* (válaszként erre: 9. - Rohiani)
2008. szept. 2. 08:30

szia

koszi szepen, a sok jo tanacsot, de az a helyzet, hogy en mar masodik eve igy taplalkozom, ahogyan te is tanacsolod.

lefogytam igy 14 kilot, es nem is jon vissza, ha egy cseppet neha el is engedem magam, ugyertem, ha nem mindig figyelek oda az evesre.

kenyeret nem eszem, mostanaban szoktam magvas t.k. kenyeret enni, de azt is csak reggelire, mert az jol telit.

rizst,tesztat,cukrot,lisztet nem eszem soha.

zabliszet hasznalok a habarasokhoz,rantasokhoz,suteshez,szoval odafigyelek nagyon.

tornazni most nem birok, mert problema van a gerincemmel,es nem merem kockaztatni.

nem tudom,miert ragaszkodik megis ez az 5 kilo annyira hozzam:))

lehet kicist mar elfaradt a szervezetem, nem tudom.

majd belehuzok,egy kicsit,majd csak salatat eszem egy jo darabig, meg hust, es akkor talan lemegy.


udv

2008. aug. 30. 19:10

Meg kell változtatni a táplálkozási szokásaidat is. Vagy semmi vagy nagyon kevés és főleg teljes kiőrlésű kenyér, de az is csak délelőtt max délben. Sok zöldség, gyümölcs, tejtermék, tojás, levesek tészta nélkül, hús, hal.

Főleg az esti étkezésekre kell figyelni. Így nem kell lemondani semmiről, mert reggel megeheted, de akkor is mértékkel.

Minden nap valamilyen mozgás, torna, bringa, futás, úszás.

Csak ez az egész egy életen keresztül vagy legalább 45 éves korodig vagy tovább, amíg jól akarsz kinézni, amíg úgy érzed, hogy ez fontos neked, addig kell így élni.

Eleinte nehéz, de ha igazán akarod bele fogsz jönni. És szépen lassan elindulnak a kilók is lefélé, az alakod formálódni fog, lesznek izmaid, nem csak háj.

Szerintem megéri és nem olyan nagy áldozat. Éhezni nem fogsz, csak meg kell tanulni, hogy mi az amit ehetsz, akár este 8-kor.

Azt már látod, hogy az állandó fogyókúra nem vezet sehová, esetleg lemegy 5 kg, aztán pár hónap múlva, amikor visszatérsz az előző étkezési szokásaidhoz felszalad 8, 2 hónap alatt. Ezt leadod 4-5 hónap alatt, aztán megint vissza a rossz kajáláshoz, de most már 12 kg jön vissza és így tovább.

Ezzel a módszerrel leadod, az étkezési szokásod megtartod, torna minden nap (ilynekor már nem lesz teher, hanem élvezet lesz, hidd el így lesz). Teljesen nem kell lemondani minden kedvenc kajáról, max délelőtt eszed és a nap folyamán kicsit szigorúbb leszel magadhoz, de lehet, hogy nem is fog hiányozni.

Ami kell hozzá, az az hogy igazán akard, mert akkor meg tudod csinálni, de ha nem vagy biztos magadban, akkor tuti a bukás.

2008. aug. 30. 17:55

Tornázz sokat. Én 5 kg-tól szabadultam meg úgy, hogy étkezéssel kapcsoltaban nem változtattam, talán csak annyit, hogy több rosttartalmú ételt ettem, na meg heti 3-4-szer tornáztam Béres Alexandra dvd-jére. Már csak 5 kg-tól kellene megszabadulnom, csak az egészségi állapotom most egy kis pihit kíván torna terén!


Szóval szerintem nem a makacs nem kajálunk dolog a titka a fogyásnak, hanem a sok torna, mozgás

2008. aug. 30. 08:19
csak hogy nekem az annyit er, ha kevesebet eszem, hogy nem hizok, de fogyni nem fogyok az tuti
2008. aug. 29. 13:38
Én is 5-6 kilót akarok lefogyni.Nekem nincs konkrét diétám,mert azt egy életen át ugyse csinálom.Próbálok kevesebbet enni.
2008. aug. 29. 08:02
nektek mennyi a felesleg?mennyit szeretnetek lefogyni?
2008. aug. 29. 08:00

sziasztok, hat en 70 , de az undok 5 kilo le nem akar menni..

ti mivel fogyokuraztok???

valami jo tippetek esetleg van?

2008. aug. 28. 20:22
Veletek tartok,,szenvedjünk együtt.És azért is lefogyunk.Ti hány kilok vagytok?
2008. aug. 28. 18:08
egy cipőben járunk....én is szenvedek...
2008. aug. 28. 12:55
errol szol az eletem, mar annyira unom,allando dieta,aki szinten ettol szenved jojjon ide, beszelgessunk..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook