Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az újszülött érzi hogy ki a mamája? fórum

Az újszülött érzi hogy ki a mamája? (beszélgetős fórum)


12. simple
2019. jan. 22. 20:05
Hogyne érezné. Megismeri a szívdobogását, a hangját, az illatát.
2019. jan. 22. 15:52
Persze.
10. Piroska52 (válaszként erre: 8. - Loch ness)
2019. jan. 22. 15:42

Nagyon sokat beszéltek hozzá, addig is amíg pocaklakó volt,

Nekem is van 5- gyerekem,de így is megdöbbentem azon amit láttam.

2019. jan. 22. 14:05
Hogyne érezné. És igen,a hangját is megismeri. Én is császárral szültem, sőt el is altattak,szóval csak jó pár óra múlva hozták be nekem a babámat. De ahogy el kezdtem neki beszélni,rögtön felém fordította a fejét, láttam,hogy megismerte a hangomat.
2019. jan. 22. 09:43

Szerintem az újszülött megismeri az anyuka szívdobogását, hangját, a születése után az illatát is.

Piroska, szerintem az unokád is megismerhette a fiad hangját, bár tényleg csodálatos, hogy erre elhallgatott.

Ha más anyukának adják oda - mondjuk - örökbefogadás miatt -, gondolom, akkor is érzi, hogy ez nem ugyanaz, aki őt hordta, csak éppen hozzászokik és elfogadja anyukának az örökbefogadót.

2019. jan. 22. 07:56

a másik eset,amikor ugyan ennek a fiamnak született meg a kisfia,császárral lett,de pár percre beengedtek bennünket a menyemhez,és behozták a picit is,aki az előtt született pár órával,rettenenesen üvöltött,

ha nem a saját szememmel látom nem hiszem el ,

az apja megkérdezte ,,,Levente mi a baj miért sirsz kibántott,,,?

a pici elhalgatott,és az apja felé forditotta a fejét,

a nővér teljesen ledöbbent,azt mondta ilyet még nem látott,

2019. jan. 22. 07:50

amikor a nagyfiam született,a szülőotthonban egymás mellett volt az ágyam egy másik anyukával,össze volt tolva az ágyunk,

hozták a babákat,mindenki felkészülve,a szájkendőtől alig láttunk ki,

lényeg a csecsemős nővér,forditva adta oda a babákat,

első pillantásra nem is tünt fel,de az istennek se akartak szopnizni,akkor láttuk hogy összecserélték őket,

csere vissza aztán minden rendben,

2019. jan. 22. 07:37
Szerintem nem az anyát érzi, hanem egy test melegét, nyugodt légzését, szívverését. Hasonló érzékelések nyugtatják meg, mint amit a méhben tapasztalt.
2019. jan. 22. 07:14
Érzi
3. 585a7aa9ec (válaszként erre: 2. - Unom)
2019. jan. 22. 07:03
de kár......most csalódtam
2. unom (válaszként erre: 1. - 585a7aa9ec)
2019. jan. 22. 06:41

Szerintem érzi, de nem tudja.

Ha tévedésből egy másik kismama hasára tennék nem nagyon lenne különbség.

2019. jan. 22. 06:37

Ez a videó annyira megható, hogy majdnem sírtam, csodálatos, de létezik, hogy a baba érzi a mamáját , és tudja hogy ki az?

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook