Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az ovikban van őszi szünet? fórum

Az ovikban van őszi szünet? (tudásbázis kérdés)


13. sajert (válaszként erre: 12. - Zebracsikó)
2011. okt. 26. 19:27
Köszi, akkor nálunk nincs. Nem szóltak, hogy jövőhéten ne vigyem a gyereket, én mondtam ma, hogy szombaton nem viszem, mivel itthon vagyok :-)). Megyek a Keletibe vonattal, vonatokat nézni a fiammal :-).
12. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Sajert)
2011. okt. 25. 22:15

Őszi szünet: 2011. 11. 02.- 11. 05.

Utolsó tanítási nap: 10. 28. péntek

Első tanítási nap: 11. 07. hétfő



az iskolákra vontkozik


ovik meg eldöntik, összevonnak-e, ha nincs bent elég gyerek

11. trapiti (válaszként erre: 10. - Sajert)
2011. okt. 25. 22:13

Ez elég durva... nálunk szerencsére nem csinálják.

Az őszi szünetről csak annyi volt, hogy megkérdezték, jövünk-e (egyébként a jövő hétről van szó szerdától szombatig). Bediktáltam, hogy szerdától péntekig jövünk, szombaton nem mert aznap kell vinnem 4 éves státuszra a kislányomat. Azt mondták, ha kevesen lesznek lehet hogy lesz összevonás, de nem valószínű.

10. sajert
2011. okt. 25. 22:05

Nem szóltak még mindig az őszi szünet miatt - fogalmam sincs egyébként, hogy mikor kéne lennie, de amin egyre jobban felhúzom magam, hogy szinte minden péntek délelőttre családi programot szerveznek. Kiplakátolják, hogy jöjjenek be a szülők is, aztán ebéd után vigyék haza a gyereket. A fiammal nem tudunk bemenni. Ennyi szabim sincs. Apjának meg pláne. Mondja, hogy ennek is, annak is a szülője is ott volt... Mindenki otthon vakargatja, csak mi dolgozunk a férjemmel??? Aztán meg mondják, hogy milyen programok maradnak el, mivel a szülőknek nincs pénzük (amik a tavalyi évben még voltak!). Menjenek el dolgozni...


Most pénteken is családi délelőtt. Apja, én is dolgozunk...

9. zebracsikó (válaszként erre: 8. - Sajert)
2011. okt. 11. 21:48

minden ovinak van lehetősége 5 nevelés nélküli nap kijelölésére. Gndolom, ezek voltak azok a napok. Ezt előre kijelölik, a szülőnek meg kell oldania.



Őszi szünet nincs az ovikban, illetve több helyen összevont csoportokkal működnek ilyenkor.

2011. okt. 11. 21:40
Nekem még nem szóltak. Miért lenne őszi szünet? Most kezdte az ovit... Így is, szeptember elseje óta két nap szünete volt. A dolgozó szülők meg oldják meg, ahogy tudják.
2011. okt. 11. 20:55

Nálunk nincsen.

Minthogy a munkahelyünkön sincsen, így ez a normális szerintem.

Amúgy az iskolában is fölöslegesnek tartom, még épphogy csak elkezdődött, máris szünet van... a hivatalos munkaszüneti napokkal is 4 nap szünetjük van, szerintem fölösleges gondot okoznak csak a családoknak az ilyen szünetek - mármint azoknak ahol dolgoznak a szülők.

2011. okt. 11. 15:28
köszi mindenkinek :)
2011. okt. 11. 15:17
Nálunk nincs, viszont összevont csoportok vannak ilyenkor meg minden iskolai szünet idején. Ovifüggő.
2011. okt. 11. 15:05
Elméletileg nincs az ovikban őszi szünet, de a munkaszüneti napokat megtoldhatják, gyakran előfordul különösen kisebb településeken, hogy leginkább takarékossági szempontból, az óvódák alkalmazkodnak az iskolai tanítási szünetekhez.
2011. okt. 11. 15:02
Nálunk van szerencsére.
2011. okt. 11. 14:59
ahova a kisfiam jár ott nincs.
2011. okt. 11. 14:55
köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook