Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az orvosi magatartás fórum

Az orvosi magatartás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az orvosi magatartás

1 2 3 4 5 6
145. fbb53e1d99 (válaszként erre: 142. - Cikicakk)
2009. dec. 1. 18:50

Szégyellned neked kellene magad!


Ahogy magyarázkodtál távirányítónak...komolyan mondom...sajnálatos volt..

144. cikicakk (válaszként erre: 141. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 1. 18:50
Mg van képed leírni, hogy a saját Édesanyád a hajléktalan szállón lakik?Te meg a fényképeid alapján,egy modern lakásban.A pofám leszakadna ha ezt megengedném.Igen, én rácsaptam az ajtót az orvosra, és megírtam a cikket is.Akkor még forrt bennem a düh.Azóta elcsitult a haragom,de nem azért mert te itt osztod az észt.
143. fbb53e1d99 (válaszként erre: 142. - Cikicakk)
2009. dec. 1. 18:48

Ki szorított sarokba? Te? Na, ne viccelj már:)

Ez én vagyok ,az meg te..csak elmagyaráztam, hogy történt. Mivel vagdalkoztam?

142. cikicakk (válaszként erre: 140. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 1. 18:46
Ezt már megfigyeltem.Mikor sarokba szorítanak egyből elkezdesz durván vagdalkozni.Nem szégyelled magad?Ha nem tudsz egy fórumhoz méltóan válaszolni,inkább meg se szólalj,mert a hangnemed csak téged minősít.
141. fbb53e1d99 (válaszként erre: 139. - Cikicakk)
2009. dec. 1. 18:45

No...azért cikket nem írtam volna!-:)


A másik dolog, hogy azóta anyám helyrejött, és mint kiderült, ő kérte a "régimódi" altatót, amit az orvos jóváhagyott.

Arról is biztosíthatlak, hogy igaz, hogy anyám benn volt, de soha nem lenne olyanra képes, hogy egy orvosra rácsapja az ajtót, mint ahogy te írtad...

Soha nem hőbörgött, és nem adott pénzt sem..Mégis gyógyították. Pedig tudod, hol lakott? A hajléktalan szállón.

140. fbb53e1d99 (válaszként erre: 136. - Cikicakk)
2009. dec. 1. 18:41
Örömmel konstatálom, hogy ennyire el vagy velem foglalva:) Nem ég a szemed a nagy vadászatban?:)
2009. dec. 1. 18:41
pont az, hogy nincs szó pénzről, még is szídod az orvosokat.Nekem az orvos az emberi mivoltomba gyalogolt bele,azzal, hogy semmibe vett.De teljesen mindegy, hogy mit írtam volna,te akkor is kiálltál volna,már csak a kötözködés kedvéért is az egészségügy mellett.Pénz,vagy nem pénz, te is szidtad az egészségügyet,még én csak egyetlen egy embert szidtam, és nem egy egész osztályt.Mi a különbség?Ha kell elmagyarázom, de szerintem te is tudod.Elvégre köztük dolgozol!!!!!!!
138. fbb53e1d99 (válaszként erre: 136. - Cikicakk)
2009. dec. 1. 18:36
Itt nincs szó pénzről..
2009. dec. 1. 18:32

a fórum, amiben írtad:Segítsetek!Hogyan tudom a páromat kihozni a Pszichiátriáról?

Dátum:2009.06.20 7:32

Gondolom már akkor is az egészségügyben dolgoztál?

Esetleg úgy vagy vele, hogy neked lehet szidni őket, de egy kívülálló meg ne próbálja megtenni?

2009. dec. 1. 18:26

Megfogadtam,hogy nem írok többet, de most szakadt el a cérna.Itt mindenki az egészségügyet bántja,és neked ez csípi a szemed,gondolom azért,mert te is ott dolgozol.Szerencsére sokkal,de sokkal többen vannak a becsületes orvosok,mint azok akik a hálapénzhez mérik a mosolyt,az emberséget.Most nem is az orvosok mellett, és ellen emelnék szót.Azt már lezártam.Ezt te írtad! Neked szabad szidni az egészségügyet?Ráadásul Édesanyádnál teljesen jogos volt, hogy ennyi év után leállították az Andaxinról.Az,hogy épp az Eunoctinra,nem minősítem,mert nem akarok beleszólni az egészségügybe,ráadásul az lesz,hogy mindig nekem van bajom velük.Úgy látszik nem csak én haragszom a Pszichiátriára.



Sziasztok!

Elmesélek egy történetet!

Anyukám 40 évig szedte az Andaxint!. Most 65 éves. A háziorvosa kitalálta, hogy leszoktatja róla, és beutalta a pszihiátriára.

Be is vonult szegény.

Na, de mikor kijött, hát azt ne tudjátok meg. 3 hónapi volt benn, lehozták ugyan az Andaxinról, de rákattintották 2 antidepire, egy nyugtatóra, meg a világ legrégibb altatójára, az Eunoctinra. Most ott tartunk, hogy már napplara is szedi az altatót, tehát, én drogosnak mondanám. Nem beszélve arról, hogy 10 szem 1300 ft-ba kerül. Könnyen ki lehet számolni, hogy mennyi megy egy hónapban el csak az altatójára. Lassan már csak arra keresek, mert követeli.

Szóval, nehéz dolgok ezek. Én azt mondom, jobb lett volna, ha marad a napi 6 andaxinnál, akkor most nem kellene nappalra is bódítania magát! Xar ügy!!

Ennyit a benntfekvéses pszihiátriáról.

40 évig jó volt a bevált módszere, ám egyszer csak gondolt egyet a háziorvos, és beteget kreált a pszihiátriára, ahonnan igen rossz állapotban hoztam ki.

135. fbb53e1d99 (válaszként erre: 134. - 9242a6388c)
2009. dec. 1. 17:59

Köszönöm a "szakma" nevében. Én is velük dolgozom, és nagyon szomorú, hogy így leírják őket.


Ebbe a témába már nem szeretnék mélyebben belemenni, csak annyit tennék hozzá, hogy a kedves betegek igazán kétségbe lennének esve, ha nem lenne orvostársadalom. Vajon kihez fordulnának, vajon ki mentené meg mondjuk a szüleiket, a gyerekeiket, a hozzátartozóikat?

Könnyű kívülről ítélkezni. Nap mint nap látom, hogy emberfeletti küzdelemben vesznek részt.

Kevés az orvos, sok a beteg, sok a sérült, sok a balesetes.....szóval, aki nem él benne nap mint nap, az úgysem érti.


Hálapénz meg volt, van, és lesz is.......mert a kedves betegek így alakították!-:)

134. 9242a6388c (válaszként erre: 133. - Elke31)
2009. dec. 1. 09:37
Nem jajgatnak, elhiheted!!! Nagyon sok lelkiismeretes, szegény orvost ismerek... Képzeld olyat is aki egyedül neveli a 3 gyerekét, mert a férje elhagyta, például náluk kikapcsolták a villanyt,már rendeződött a helyzetze, de nem a paraszolvenciából!!!! Nem is kell pénzt adni,ebben biztos lehetsz....és az eskünek megfelelően dolgoznak!!!
133. elke31
2009. dec. 1. 09:22
Teljesen igazad van. Sajnos a pénz beszél. Tőlem sem látnak pénzt ha egyszer oda jutok.Van fizetésük és ne jajgassanak.Más sem keres többet mint ők,orvosok.Azt a pályát választottak, és tessék az eskünek megfelelően dolgozni.
2009. nov. 29. 07:26
mosmá azér rohadtul kíváncsi lennék, hol feküdtél, cikicakk....ez gáz, nagy gáz...
131. fbb53e1d99 (válaszként erre: 130. - Fd26edf873)
2009. nov. 29. 06:59
hmmm....akkor viszlát.
2009. nov. 29. 06:58

Kedvesem!

Az igazság odaát van.


Viszlát!

2009. nov. 29. 06:54
Ja..mondjuk tényleg csatatér az egész...kár , h nem marad itt, és tesz igazságot...
128. fbb53e1d99 (válaszként erre: 127. - Fd26edf873)
2009. nov. 29. 06:51
Mért fogadjam el?
2009. nov. 29. 06:50

Kedves Hölgyeim!


Nem is tudom, mit írjak Ez a vita meddő vita.

A cikk írójának válaszolva: Örömmel tölt el, hogy nem csak ilyen tapasztalatai vannak!

Igyekszünk minden beteget a legkomolyabb tudásunk, és elhivatottságunk alapján ellátni, s higgye el, hogy Önnel is ezt teszi bármelyik kolléga.

Valóban, vannak , akik nem hivatásuknak megfelelően látják el a betegeket, ami szomorúsággal tölt el. Ám hol nincsenek?

Ha ilyen dolgot észlel bárki, azt javaslom, tegyen panaszt, ami orvosolható.


Ezen oldalra pedig azért néztem be, mert a cikkíró fényképéről felismerhető maga a beteg. Bár közvetve lettem informálva, meglepetten olvastam, hogy maga a cikk igaz.


Nincs ezzel semmi baj! Ám, ha valaki ilyen dologra adja a fejét, az számíthat rá, hogy nem mindenki fog egyetérteni vele.


Kedves Baromijókedv!


Önnek azt javaslom, ne merüljön bele ebbe a vitába mélyebben! Nem éri meg. Akárhonnan nézzük, bizony vannak köztünk "kakukkfiókák".Az orvosok is emberek, és néha gyarlóak. Fogadja el a véleményeket, még ha negatívak is, hisz ez egy fórum, s nem egy csatatér.


Valaki írta, hogy mért jöttem ide, sajnos már nem emlékszem, hogy ki volt. Neki a válaszom egyszerű: A hallottak alapján kíváncsivá tett, hogy valóban igaz-e, hogy a Kedves Betegünk így nyilatkozott.


Nem kívánnék többet hozzászólni, mert nem nagyon van időm, hiszen, az " Orvosok a hálón" oldalon elég sok megválaszolandó kérdésem van.

Tehát nézzék el nekem, hogy pontot tettem a dolog végére.


Mindenkinek jó egészséget, és vidám napokat kívánok!

126. 7130b15964 (válaszként erre: 125. - Bettyg)
2009. nov. 28. 23:52
:DDDD
125. Bettyg (válaszként erre: 124. - 7130b15964)
2009. nov. 28. 23:50

azt te csak hiszed! :))


küldtem meglepit, remélem nem ő csücsül benne :DDD

124. 7130b15964 (válaszként erre: 123. - Bettyg)
2009. nov. 28. 23:49
Öööö, nincs honnan. Vagy az nem baj?! :D
123. Bettyg (válaszként erre: 122. - 7130b15964)
2009. nov. 28. 23:48

jujha, vigyázz, megmagyarázza...☺

majd jól bemásol hozzászólásokat, mint nálam tette...

igaz, az sem róla szólt, de sebaj, nem veszem el a nyalókáját...

:)

122. 7130b15964 (válaszként erre: 121. - Bettyg)
2009. nov. 28. 23:42
Kíváncsivá tett :)
121. Bettyg (válaszként erre: 120. - 7130b15964)
2009. nov. 28. 23:21
hagyd, az olvasás nem az erőssége...
120. 7130b15964 (válaszként erre: 92. - 2325947e75)
2009. nov. 28. 22:26

Te olvasol is vagy csak kirohansz?!


Annyit írtam a cikk írójával kapcsolatban, hogy nem világos, hogy mire fel írta meg a cikket és miért tette ide fel. Ha ez élcelődés és ettől hánysz, az a te problémád.


A további hozzászólásaim meg egyáltalán nem vele kapcsolatosak, hanem a beszélgetés során szóbakerült Merci terepjárós orvosokról beszélgettünk.


Te mit olvastál pontosan(!) tőlem, amitől ennyire rosszul vagy?

2009. nov. 28. 21:51

Lehet védeni a "mundér becsületét", de azt mindenki tudja, hogy igenis léteznek ilyen orvosok, mégpedig nem is kevesen.

Az egyik hozzászóló, aki a legjobban van felháborodva, írta ezt:

"Majd hüle lenne visszautasítani, ha tukmálják rá. . . én is elraknám-:) Te nem, ugye???"


Akkor miért is van felháborodva??

118. Bettyg (válaszként erre: 116. - 2325947e75)
2009. nov. 28. 21:16

milyen háta mögött? fórumban írtunk, bárki bármikor elolvashatja...:)

privibe megy az olyan amit nem a nagyközönségnek szánunk...☺

azt olvastad hogy ő miket írt rólam?

inkább ne keresd vissza, támadj csak, bírjuk :))

2009. nov. 28. 21:15
Ezzel befejezem az offot es nem reagalok tobbet en sem semmire ebben a topikban.
2009. nov. 28. 21:14
Megha igaz is lenne amit allitotok, tudod nekem eleg az a tudat is hogy van valaki aki kepes mas hata mogott masokrol ilyet irni...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook