Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az ország bármelyik ugyanazon bankjánál intézhetek ügyeket függetlenül attól, hol nyitottam a számlám? fórum

Az ország bármelyik ugyanazon bankjánál intézhetek ügyeket függetlenül attól, hol nyitottam a számlám? (tudásbázis kérdés)

7. 9b6887cfde (válaszként erre: 1. - Babika_)
2014. febr. 11. 09:22
Bárhol az országban.
6. babika_ (válaszként erre: 5. - Kangaroo Island)
2014. febr. 11. 08:02
Ez papírmunkás, az a baj. Ráadásul, van már vagy 7 éves számla, ha nem több. Valami diákszámla, nem is nagyon használtam, amikor meg használgattam, akkor nem igényeltem hozzá olyan szolgáltatásokat, hogy internet bank stb. Plusz ugye az ingyenes készpénzfelvétel... Most, hogy elkezdtem dolgozni, kicsit frissítenem kell.
2014. febr. 11. 07:56
hívd fel az ügyfélszolgálatukat, ugyanazt a szolgáltatást nyújtják, mint személyesen, ha nem kell semmi papírmunka/aláírandó, elintézik telefonon keresztül is.
4. babika_ (válaszként erre: 3. - Patapucs)
2014. febr. 11. 07:35
Köszönöm! Akkor nem utazok ma feleslegesen, elég lesz holnap. :-)
2014. febr. 11. 07:33

Mehetsz nyugodtan máshova is.

Én is máshol intéztem az ügyeim, nem ott, ahol nyitottam.

2014. febr. 11. 07:31
A Budapest Banknál van számlám, ezzel kapcsolatban lenne intéznivalóm. Holnap megyek Pestre, így ott szeretném elintézni ezt is. A kérdés: én másik városban nyitottam anno a számlámat, de nem muszáj ugyanoda menni, nem? Fogadnak bármelyik BBanknál, gondolom.
2014. febr. 11. 07:30
Budapest Bank

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook