Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az Örs vezér téri ikea kiállítóterének átépítése befejeződött már? fórum

Az Örs vezér téri ikea kiállítóterének átépítése befejeződött már? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 17. 19:22
Igen be!
9. emagdi (válaszként erre: 7. - _kleo_)
2009. szept. 17. 16:11
egyébként ha konkrét dolgot keresel, akkor a honlapjukon meg tudod nézni, hogy van-e készleten az adott árucikkből (azt is látod, hogy még mennyi van nekik)
8. emagdi (válaszként erre: 7. - _kleo_)
2009. szept. 17. 16:11
na, hát most már visszakerült, van gyerekrészleg, millió plüssállattal meg mindenféle színes dologgal, menj nyugodtan vásárolni:)))
2009. szept. 17. 15:51
Én épp az átépítés alatt voltam, és pl. a gyerekrészleg teljesen ki volt iktatva. A pénztársor előtt volt néhány gyerekcucc, de persze pont amiért mentem, az nem.
2009. szept. 17. 15:34

amúgy szerintem nem sok változás van, na jó, biztos mások a kiállított szobák, de kb hasonló mint eddig, legalábbis az én szememmel nézve:)


akciók meg mindig vannak, nemcsak az átépítés miatt. :)


egyébként az átalakítás alatt is nyitva volt, és kapható volt minden, max nem volt olyan szép, mert mindenhol bútordarabokat hurcolásztak a dolgozók

2009. szept. 17. 15:31

igen, én voltam aug. végén és már akkor kész volt.

menj nyugodtan:))

2009. szept. 17. 15:30
Köszönöm!
2009. szept. 17. 15:04

Szia!



Kb. egy hónapja a honlapon láttam, hogy írták, hogy befejeződött és megújult. Nagy akciók is voltak.

2009. szept. 17. 15:02
Aki járt mostanában az Örs vezér téri ikeában, mit tapasztalt? Felfordulás van még, vagy befejezték már a kiállítótér átépítését? Jövő hétvégén mennénk fel Debrecenből. A honlapjukon nem találtam infót róla.
2009. szept. 17. 15:01
Az Örs vezér téri ikea kiállítóterének átépítése befejeződött már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook