Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az orrmandula műtét előkészületei fórum

Az orrmandula műtét előkészületei (beszélgetős fórum)


2013. jún. 26. 14:39

Tehát kapok beutalót, mondjuk pl. Heim Pálba. És mikor odamegyünk, akkor vizsgálatok, meg minden és kijelölik az orvost? Vagy ha van konkrét orvosom, akkor hozzá irányítanak?

Arról tudtok valamit, hogy nagyjából mennyit kell várni a műtétre? 1-2 hét? Vagy hónapok?

2013. jún. 25. 18:34
Nálunk alvásvizsgálat előzte meg a műtétet, s a Heim Pál kh-ban volt a műtét. MI nagyon meg voltunk elégedve vele, pénzt nem kellett adni, vagyis nem pénzéhesek.
2013. jún. 25. 15:19
Nálunk bármelyik kórházban és orvosnál lehet műteni. Ha konkrét orvoshoz ragaszkodsz, akkor nyilván az ő beosztásától, szabadságolásától, stb függ, hogy mikor kerültök sorra. És én nem gondolom, hogy ez hálapénzes téma, de lehet, hogy naív vagyok?
2013. jún. 25. 14:43

Sziasztok,

úgy tünik, 2és fél éves kisfiamnak ki kell venni az orrmanduláját. Sokat olvastam erről itt is, tudom, mire számíthatok, de az "előzményekkel" nem vagyok még tisztában. Bármelyik kórházban lehet műteni, abban is, ahová nem tartozunk területileg? Mennyi idő kb., mire időpontot adnak? Gondolom kórházanként változó..És ha fizetek, vagy van ismerős, vagy konkrét orvos, akkor lehet, hogy hamarabb kaunk időpontot? Melyik kórházat/melyik orvost ajánljátok?

Köszi, minden érdekel

2013. jún. 25. 14:39
Orrmandula műtét "előkészületei"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook