Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az olcsó vitamin is vitamin? fórum

Az olcsó vitamin is vitamin? (tudásbázis kérdés)


2017. febr. 14. 22:31
igen,ami vitamin az vitamin még ha nem is túl drága kül el kell olvasni az utasítást milyen összetevők vannak bennük...
2017. febr. 14. 14:33

Igen.


Amennyiben OÉTI száma van, akkor igen.


Az, hogy gyógyszertárban kapható, az annyit jelent, hogy két, egyenként többszázezres eljárással bevezette oda a gyártó.


Engedélyszáma legyen, és hasonlítsd össze az összetevőket. Ez számít, semmi egyéb.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Panna9191)
2017. febr. 14. 13:54

Hasonlítsd össze az összetevők arányát a készítmények között. Van amikor a drágább az olcsóbb hatékonyság (összetétel) szempontjából.


Multiban nekem a Supradyn a nyerő.

2017. febr. 14. 13:34

Szerintem igen.


"A vitamin olyan szerves vegyület, amely kis mennyiségben ugyan, de nélkülözhetetlen az emberi szervezet számára, viszont kellő mennyiségben az előállítására nem mindig képes, ezért tápanyag formájában kénytelen hozzájutni."

2. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Panna9191)
2017. febr. 14. 13:33

Én csak a gyógyszertári vitaminban bíznék meg, semmi humbuk. Erre külön szabályok vannak, biztos vannak drágábbak, olcsóbbak de általában az egyforma kategóriások egyforma árban vannak, illetve a mennyiség is döntő, tehát 100%rda van benne vagy kevesebb, stb.


Mondjuk a vitamin nem pótolja a helyes táplálkozâst.

2017. febr. 14. 13:29
Az olcsó vitamin is vitamin?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook