Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az Odaát (Supernatural) c. sorozat fórum

Az Odaát (Supernatural) c. sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
583. Re87 (válaszként erre: 582. - Mrs. Lovett)
2009. nov. 6. 18:44
2.évad.Így érdekesebb,tök jó minden héten várni,hogy mi lesz a következő részben:).Gondolom 4.,5. évad még le sincs szinkronizálva..??!!
582. Mrs. Lovett (válaszként erre: 581. - Re87)
2009. nov. 6. 14:07

A Viasaton hányadik évad megy most? Szerintem nagyon le van maradva..

Én most néztem meg az új részt, az 5. évad / 8. epizódot, tejóatyaúristen, szerintem egész évben még nem szakadtam ennyit a nevetéstől :D :D :D :D :D

581. Re87
2009. nov. 3. 19:40
sziasztok!Én is nagyon csippanton a sorozatot,de csak a viasaton szoktam nézni,így szerintem sohasem tudom mi lesz a vége:((.a zenék is tényleg jók
580. Mrs. Lovett (válaszként erre: 579. - Kansas)
2009. nov. 3. 10:56
én is, az egyik kedvencem! de a Supernaturalben egyébként is mindig nagyon jó számok mennek :))
579. Kansas (válaszként erre: 578. - Mrs. Lovett)
2009. nov. 3. 01:36
nagyon csípem azt a számot:)
578. Mrs. Lovett (válaszként erre: 577. - Alchy (alexa))
2009. nov. 2. 23:28
Kansas - Carry on wayward son :)
2009. okt. 31. 17:28

Sziasztok!

A viasat3-on megy most a sorozat és ennek kapcsán reklámozzák folyamatosan. A jelenlegi reklámzenének a címét meg tudnátok nekem mondani? Előre is köszönöm, nem találtam sehol...

2009. szept. 26. 17:46

Szerintem az 5. évad első két része elég langyosra sikeredett, nem tetszettek igazán, de a harmadik már jó volt :)

Főleg a nyitójelenet - Sam félmeztelenül az ágyban... :D

575. Kansas
2009. szept. 18. 11:02

nekem már jön az 5. évad második része:) bár asszem csak holnap tudom megnézni. mert nem jön olyan lassan, s készülődnöm kell ma suliba.


aki tudja nézze a részeket:) kiváncsi leszek a véleményekre:)

574. Kansas (válaszként erre: 572. - F2ee98befc)
2009. szept. 17. 10:28

pénteken 4től 9ig, szombaton reggel 8tól negyed 2 ig lesz csak órám:)péntek délelőtt még meg tudom nézni a 2. részt az 5. évadból mielött elindulok:)csak felkelek fél 8 körül hogy akkor már fentvan e.. a multkor 9 körül kezdtem letölteni az elsőt, 11kor már néztem:D szegény Sammy:(

mondjuk ugye mivel hetente van csak odaát, most az Angel sorozatot is nézem vele egyhuzamban. annak idején a 3. évadig láttam most kezdtem tegnap a negyediket. elég nyeszlett hangja van az összes pasiban benne:( nem egy Sammy és Dean:D

573. geridina (válaszként erre: 571. - Kansas)
2009. szept. 17. 08:23

Nincs otthon netünk:)

De már én is nagyon várom, hogy mi lesz, a 4. évad utolsó része óta egy frászban vagyok:)

2009. szept. 17. 00:45

Kansas te még nem alszol? Hogy mész akkor iskolába? :)

különben én láttam a filmet, és nagyon szeretem

571. Kansas
2009. szept. 17. 00:31
na?? vélemények?? senki sem látta még??
570. Kansas
2009. szept. 11. 11:37

no én megnéztem az első részt az 5. évadból...

szerintem nagyon jó volt... egy két jeleneten tök jókat röhögtem:D

meg bárki bármit mond.. én Sajnálom Sammyt:( abszolut nem akart rosszat..nem tudhatta hogy kihasználják..

no lassan készülődök suliba:)

majd nézzétek meg ki mikor tudja. nagyon jó rész:)

569. Kansas
2009. szept. 11. 08:55
nekem már jön is szépen lefelé az 5. évad tegnapi első része:D
568. Kansas
2009. szept. 10. 21:43
kb mostanság lett vége kint az 5. évad első részének:D
2009. szept. 3. 21:32
Nem szeretem az ilyen túlságosan is fantáziadús sorozatokat, de az Odaát kivétel!:) NAgyon szórakoztató és izgalmas is egyben!
2009. szept. 1. 08:50

Odaát nagyon jóóóóóóóóó:)

Dean olyan helyes :)

565. geridina (válaszként erre: 564. - Mrs. Lovett)
2009. szept. 1. 07:55

Ha az USA-ban most indul, akkor még biztosan nincs fenn sehol:) Reméljük, hamarosan meglesz.


Annyira keverem már őket, először végignéztem a Rejtélyt, aztán az odaátot, most pedig elölről a Hősök-et:)

2009. aug. 31. 21:30

A Fringe második évada szeptember 17-én indul az USA-ban, egy héttel a Supernatural után :) Nem tudom, hogy Magyarországon miből mennyit adtak le, én sosem tévében nézem, így nagyon nem vagyok képben ilyen ügyben :)


Kansas, nekem Alastaire spec nem volt ismerős, mert nem nézem sem a Csillagkaput, sem a Menedéket, de általában a sorozatszínészek sok más sorozatban is játszanak kisebb-nagyobb szerepet, így ezen sem csodálkozom :)

563. Kansas
2009. aug. 31. 18:06

sziasztok


én is nagyon várom már a sorozat 5. évadját.. sajna a 4. évadot nagyon hamar végignéztem egyhuzamban 2szer:D kiváncsi vagyok az új részekre:)

egyébként aki látta a 4. évadot,(spoilerek)


senkinek nem volt ismerős Alisair ??:) (lehet rosszul írtam a nevét)mármint aki a pokolban Dean-t kínozta. először más játsza, de én a második szinészre gondolok aki játszotta az akit már Dean is megkínoz. szóval az a szinész volt csillagkapu atlantiszban és még a Menedékben is:D (Sanctuary) :))

2009. aug. 31. 08:41
Köszi a linket. Igen, azt hiszem jól látod. De nem biztos. Lehet, hogy csak úgy tartja a kést éppen
561. geridina (válaszként erre: 560. - Mrs. Lovett)
2009. aug. 31. 08:39
Hát, nem tudom, te már hallottál róla, hogy folytatják? Csak az a baj, hogy nálunk még nem adták végig. VAgy igen? Nem is követtem. Ezek szerint már fenn van valahol, hogy van folytatás? Én úgy tudom, hogy folyamatosan csinálják, de mikor én végignéztem (kb 3 hónapja), akkor még nem forgatták.
560. Mrs. Lovett (válaszként erre: 559. - Geridina)
2009. aug. 29. 01:49

Hirtelen nem találtam meg a képeket, de azóta felrakták őket facebookra is, itt a link:

[link]


Remélem, bejön így az oldal. Itt sokkal jobb minőségűek, mitn amit én láttam, és ezeken jobban megnézve szerintem Bobby a saját karját akarja megvágni, és Dean lefogja. De nem biztos. Deant nem szállhatja meg elvileg semmi, hiszen van az a pentagramos tetoválása, Bobbynak meg amulettje, úgyhogy még izgulhatunk egy darabig, hogy kiderüljön, mi lesz :)


Egyébként végignéztem a Rejtélyt is, nagyon tetszett :) A végére nem derült ki semmi konkrétum, még szerencse, hogy nem kell sokat várni a következő évadig. Pár dologra azért rá lehetett jönni, de nem is annyira a sztori izgi, nekem Walter Bishop figurája miatt tetszik leginkább :D

559. geridina (válaszként erre: 558. - Mrs. Lovett)
2009. aug. 24. 08:21

Megnéztük az utolsó részt. Háááát, már elvonási tüneteim vannak, úgyhogy tegnap elkezdtük nézni a Hősök-et:) Nem olyan jó, de elmegy.

Hol láttad a promókat? NEm lehet, hogy Deant szállja meg valami, és Bobby csak lefogja?

558. Mrs. Lovett (válaszként erre: 557. - Geridina)
2009. aug. 19. 16:22

Bobbyval, azaz a szereplővel :) Egyébként valamicske sejtésem van is, mert láttam promo képeket. Úgyhogy aki nem akarja tudni, az a hozzászólásom végét ne olvassa el :)



A képeken Bobby egy kést szorít Dean nyakához, és nagyon gonosz a tekintete, így szerintem megszállja egy démon, vagy Lucifer maga, vagy nem tudom, mi történik vele, de gonosz lesz. Démon elvileg nem lehet, az amulettje miatt...

557. geridina (válaszként erre: 556. - Mrs. Lovett)
2009. aug. 19. 08:58
Mármint hogy a Bobbyt játszó színésszel fog történni valami, amin meglepődnek a színészek, vagy a szerepével?
556. Mrs. Lovett (válaszként erre: 551. - Geridina)
2009. aug. 18. 15:49

Hmm... hát az még az előző évadban volt, mikor Sam meghalt. Itt nem hal meg senki (legalábbis nem a testvérek).

És igen, szeptember 10-én kezdődik Amerikában az 5. évad. Olvastam, hogy rögtön a legelején valami nagyon óriási dolog fog történni Bobbyval, amire a színészek közül senki nem számított. Illetve meg fog jelenni Isten és Lucifer is (mivel gyakorlatilag az Apokalipszisről fog szólni az évad), és utóbbit Mark Pellegrino fogja játszani, aminek örülök, mert őt nagyon szerettem más sorozatokban is (Lost, Dexter), szerintem nagyon jó színész :)

555. 638c5fff69 (válaszként erre: 554. - Geridina)
2009. aug. 18. 15:29
Az én legjobb tudomásom szerint Amerikában is csak szeptembertől kezdik játszani.
2009. aug. 18. 15:17
A tegnap előtt látott részben mondtam a férjemnek, hogy nagyon friss lehet a film, mert a német hapsira utaltak benne, aki bezárta a családját a pincébe évtizedekre.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook