Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az normális, hogy egy üveg pezsgő éhgyomorra ennyire megártott nekem? fórum

Az normális, hogy egy üveg pezsgő éhgyomorra ennyire megártott nekem? (tudásbázis kérdés)


1 2
2021. ápr. 10. 09:48
Vasárnap megittam négy kupica pálinkát, majd elmentünk az autómosóba és alig bírtam visszaülni. Végül a kocsi teteje segített, ugyanis jól bevertem a fejemet és beszèdültem az anyósülésre. Én sem szoktam inni. Ez ilyen. 😀
2021. ápr. 10. 09:29
nem
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Michelle.r)
2021. ápr. 10. 09:27
Olyan volt...😝😝😝
24. michelle.r (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 10. 09:26
Egy üveg pezsgő egyedül elég durva mennyiség. Főleg ha valami édes, cukros vackot ittál.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - NomNom)
2021. ápr. 10. 08:57
Ertem koszi
22. NomNom (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 10. 08:56
Az alkohol meg tudja gyorsítani az anyagcserét. Régebben mikor jártam pialos buliba én is mentem reggel.
2021. ápr. 10. 08:54
Mivel anonim fórum és egészség rovat ezért megkérdezném hogy mi lehet ez az állandó nagywc, mióta ittam? Reggel óta már 8x... mi lehet ennek az egeszsegugyi oka?
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Globus)
2021. ápr. 10. 08:41
Nem fogok.
19. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 10. 08:39
Teljesen normális, hogy így reagáltál. Az lenne furcsa, ha meg se kottyant volna. Spongyát rá, de azért inkább ilyesmire ne szokj rá :)
18. New(l) (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 10. 08:22
Jól van, azért nem kell ebből ekkora tragédiát csinálni. Majd minden embernek van egy ilyen sztorija, kicsit arcpirító, de semmi több.
2021. ápr. 10. 08:21

Számít, hogy milyen gyorsan iszod meg, nem csak a mennyiség, és az is, hogy éhgyomorra ittad, valamint az is, hogy mennyire vagy hozzászokva.

Tehát a kérdésre a válsz, hogy igen, normális.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Simple)
2021. ápr. 10. 08:20
Értem. Szerintem én most minimum fél évig semmi alkoholosat nem iszom. Elég volt az ilyesmiből úgy érzem....😷
15. New(l)
2021. ápr. 10. 08:19
Én elég jól bírom a szeszt, de pezsgőből egy decit megérzek. Szellemi szintem meredeken zuhan, vihogós leszek tőle és gege. Rég volt, hogy ittam, kell a kontroll. :)
14. simple
2021. ápr. 10. 08:17
Normális, hogy ennyire megártott. Egy üveg pezsgő rengeteg. Nem az alkoholtartalma miatt, hanem azért, mert szénsavas. Én bort, vagy töményet szoktam inni ha iszom, sosincs különösebb bajom. Viszont szilveszterkor pezsgőt is ittam és rettenetesen rosszul voltam utána, meg mindig amikor pezsgőt ittam.
2021. ápr. 10. 08:04
Én már egy pohártól hajlékony leszek😀
12. NomNom
2021. ápr. 10. 07:50
Amúgy alkoholmennyisegre nem lenne olyan durva ha átszámolnánk töményre, de a szensav az rendesen megdobja.
2021. ápr. 10. 07:48
Azért az egy üveg pezsgő is elég durva alkoholmennyiség.Kiütötted magad, legközelebb majd több eszed lesz.
10. NomNom
2021. ápr. 10. 07:47
Ja, főleg ha nem vmi minőségi pezsgő volt.
2021. ápr. 10. 07:45

Ez a sztori 😂😂😂


Amúgy van ilyen, én is fejreállnék ennyitől, sőt, egy sörtől már általában kellemesen részeg vagyok 🤷‍♀️

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2021. ápr. 10. 07:42
Ezek szerint sok volt:D
7. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 10. 07:41
1 üveg pezsgő szerinted nem sok? :D
6. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 10. 07:37
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2021. ápr. 10. 07:32
Csak úgy értem hogy más emberek ennél sokkal durvább mennyiségeket megisznak és nem pezsgőből az normális hogy nekem ennyi így megartott? Kicsit furcsallom.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Barai)
2021. ápr. 10. 07:30
Nem is iszom gyakran!
3. kisj
2021. ápr. 10. 07:30

Normális.

Ez a típikus "csacsirészegre" kategória. :D

2021. ápr. 10. 07:29
Az alkohol öl, butít és nyomorba dönt!
2021. ápr. 10. 07:24

Tegnap délután 3 körül ittam egy üveg 12 % os pezsgőt úgy, hogy előtte csak 9 körül reggeliztem és nagyon keveset (egy tea meg egy kis keksz).

Egy pohárral akartam csak inni de aztán hamar megéreztem és nem tudtam már kontrollálni magam, megittam az egész üveggel. Azt vettem észre hogy nagyon sokáig tartott az a kellemesebb hatás ami egy pohárnál max 20 perc után elillan, már már zavaróan sokáig. És durvább is volt, pl homályosan emlékszem pár órára.

Kocsival mentünk úgy hogy más vezetett (semmiképp sem vezetnék így!! Nehogy félre értsétek MÁS vezetett) kb emlékszem az útra de össze mosódik az egész. Elvileg lemosattuk a kocsimat aztán valamiért félreálltunk és ott volt egy lány egy szürke yarissal meg kérdeztem tőle hogy tud -e dudálni és arra emlékszem hogy próbáljam ki a dudáját és megnyomom a kormányt és magas hangon szól akkor örültem , aztán a kövi emlékkép hogy utána az én kocsimat dudantom meg. (Amúgy is szeretek dudálni de most semmi gát nem volt bennem hogy oda is menjek amíg távol vannak)

Aztán már össze mosódik minden.

Aztán haza mentünk akkor már jobban emlékszem mindenre, kezdtem nem jól lenni, fáradt voltam, fáztam, fájt a fejem és émelyegtem is. Elvoltam így pár órát aztán elmentünk valahova és mikor onnan hazaértünk úgy éreztem hogy nagyon rosszul vagyok és sajnos egyszer hánytam, pedig utálom az ilyesmit de muszály volt.

Utána rohamosan jobban lettem, ettem egy almát, utána meg már majdnem teljesen.

Csak a fejfájás maradt... egész hajnali 2ig.

Most pár órája felébredtem, már a fejem sem fáj.

Meglepően sokat nagywczek🤣 kisse gyengébbnek érzem magam, de semmi rossz közérzet nincs már, szóval jól vagyok.


Szerintetek az normális hogy ennyire megártott egy üveg pezsgő??

170 cm vagyok 59 kiló..


25/n

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook