Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az normális, ha egy férfinek barnás-narancssárgás az alsógatyája? Ez izzadtság? fórum

Az normális, ha egy férfinek barnás-narancssárgás az alsógatyája? Ez izzadtság? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. júl. 7. 18:10
Amikor megszárad a folt a gatyán, akkor sötétebb színe lesz, mint eredetileg a vizeletnek volt.
20. trapiti (válaszként erre: 18. - Ravasz)
2012. júl. 7. 18:08
Valószínűleg ez a jó magyarázat, a férjem szerint is így van... ;)
2012. júl. 7. 18:04

Lehet, hogy nálunk is vannak ilyen "balesetek", mert a férjem alsógatyái időnként a szárítón vannak, akkor is, ha nem mostam. Ő kimossa maga után, én pedig egy frissítő mosással utána mosok.


Úgy gondolom, egy kapcsolatban így tisztességes :)

18. Ravasz
2012. júl. 7. 17:56
Én férfi vagyok, de nem szégyellem, hogy meg szoktam törölni papirral a pisilás után, mert szerintem ez is alapvető a tisztasághoz. Az én gatyám így sosem lesz vizeletfoltos, mert - had osszak most meg veletek valamit, bocsánat, ha ez túl nyílt, de szerintem érdekelné a nőket - ha egy férfi nem törli meg, még vagy 6-8 csepp vizelet jönne, ha viszont lerázza, attól még marad ennyi a húgycsóben, és mindig egy kicsit a tövétől a végéig megnyomom egy könnyed mozdulattal, és a papíron egész nagy folt marad, szóval ez nem a gatyába megy. Más férfiak nem nagyon figyelnek ilyesmire, hisz a nők úgyis kimossák, de szerintem ez a két másodperc megéri a tisztaságot.... Tamás
2012. júl. 7. 17:47

Ha tényleg barnás-narancssárga akkor vagy nem normális valami, vagy nagyon keveset iszik, vagy szed valami vitamint, ami megszinezi a vizeletet.


Szoktasd rá a pisi utáni megmosásra és akkor nincs folt

2012. júl. 7. 17:43
Inkább sok teát iszik, mint sört és ilyen melegben napi 2-3x tusol.
15. pirosbegre (válaszként erre: 8. - Mafalda)
2012. júl. 7. 17:40
Ott a nyerő pont. Valószinüleg nem iszik elég vizet és nem csepegteti ki rendesen. Láttam már olyan pasit aki szintén megtörölte papírral, mint mi csajok. Egyébként ha megnéznéd a vizeletét szintén erős sárga lenne. Szóval igyon elég vizet, nem sört, mert attól is sárgul és törölje meg.
2012. júl. 7. 17:39

A Vanish biztosan kiveszi.

Ha pedig ennyire feltűnőnek találod, beszéld meg vele. A szag pedig egyértelműen ápolatlanság. Ilyen melegben nekik is gyakrabban kell tisztálkodniuk.:)

13. simple (válaszként erre: 12. - Addeladdel)
2012. júl. 7. 17:32
Szerintem nem normális, én még ilyet nem láttam, pedig van férjem, mosom a gatyáit.
2012. júl. 7. 17:30
Akkor azt mondjátok, ezek a sötét foltok normálisak?
2012. júl. 7. 17:30

Én ilyesmivel még nem találkoztam.

Szerintem nem normális, csak ha hátul barnás egy átmulatott éjszaka után:D


Bár ehhez, azért rendesen le kell aljasodni:D

10. ujlany
2012. júl. 7. 17:30

Nincs egy barnas - narancssargas nadragja?

Nehogy azt legyen mint a viccben, hogy csak a farmer fogott. :-)

9. 298b15dfdd (válaszként erre: 1. - Addeladdel)
2012. júl. 7. 17:29
Próbáld meg sima mosószappannal bedörzsölni,és úgy kimosni.
2012. júl. 7. 17:28
Nekik a vizeletük foltot hagy,mert nem használnak eü.betétet:)))S ha erősebb színű a vizelet(ami lehet ételtől,méregtelenítéstől-s mint most olvastam-a kevés folyadék beviteltől,sőt vitamintól,gyógyszertől),akkor más színű a folt,mint a női fehérneműn.Ott is biztos több féle,csak te még nem láttál olyat.
2012. júl. 7. 17:27

És ilyenkor a melegben kicsit büdösebbek is ott alul? Nem szoktam figyelgetni a farkát, csak úgy a gatyáján érzem.

Lehet, hogy buta kérdés, de még nem volt dolgom másokkal...

2012. júl. 7. 17:25

Elég rondák. Barátom alsógatyáit most én szedtem ki a gépből. Az is igaz, hogy elég izzadékony. Sőt, nekem még sokszor túlságosnak is tűnik, a hideget viszont nagyon jól bírja.


Tudom, hogy a férfiak másképpen működnek, mint mi, nők, de én még se az én, se más ruháin nem láttam ilyen ronda foltokat.

2012. júl. 7. 17:24
Nem visz ki mindent a mosás sajnos:(Gondolj csak a fehér blúz hónaljára!Besárgul egy idő után.Ui.a ffi gatya.Hipózni szoktam időnként,az valamelyest javít rajta.Próbáld ki!
2012. júl. 7. 17:23
Az enyém kékes-lilás...nekem tetszik :DDD
2012. júl. 7. 17:22

Nem tudom,mi lehet,de szerinten nem normális,Az izzadságot kivinné a mosás.

Esetleg menjen el orvoshoz,talán urológushoz,ki tudja,mitől lehet.

Jobb félni,mint megijedni.

Mióta van ez a probléma?Hány éves az illető?

2. Ravasz (válaszként erre: 1. - Addeladdel)
2012. júl. 7. 17:22
Szerintem nem betegség, hanem izzadtság, én is sok ilyen fehérneművel találkozom, és ne ijdej meg, de a mosás szempontjából ezek az emberi testnedvek elég makacs foltoknak számítanak, mert teljesen hozzákötődnek a szövethez.
2012. júl. 7. 17:17
Nem a fenekénél, hanem elől. És még a 60 fokos 3 órás mosás sem vitte ki. Ez betegség? Mire utalhat? Vagy csak teljesen normális?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook