Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az iPhone 13 Mini melyik színben a legjobb? fórum

Az iPhone 13 Mini melyik színben a legjobb? (tudásbázis kérdés)


2022. febr. 19. 14:57
rózsaszín
13. NomNom (válaszként erre: 12. - NomNom)
2022. febr. 18. 20:22
*ne legyen.
12. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 18. 20:22

Jezusom de hosszú hsz egy telefon színéről….!!!

Bocsi nem olvasom végig, annyi ordított ki a sorok közül hogy OCD.

Hat OCD ide vagy oda, de szerintem mindenki tudja hogy egy telefonra egybol veszünk tokot. Ergo vehetsz 5-6 színben egybol hogy ne megyén ekkora probléma ebből. 😂

De ezt már írták előttem is.;)

11. NomNom (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. febr. 18. 20:20
😂😂
10. Channa* (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
2022. febr. 18. 20:18
😏
2022. febr. 18. 20:03

Te, aki tudod milyen színű ruháid stb. vannak, és össze akarsz öltözni a telefonoddal, nem tudod eldönteni, ezért mi döntsük el helyetted akik soha nem láttak téged vagy a ruhatárad?? :D Ahogy Channa is írja, szó szerint minden outfitedhez vehetsz akár egy hozzáillő tokot. Ha nem akarsz egy vagyont rákölteni, aliexpressen pár száz forintért vannak...


Én biztos nem vennék színeset, szerintem gagyi (bocs akinek színes van, ez csak az én véleményem 🙈) csakis fehér, arany vagy ezüst. Na azért gyors rákerestem mielőtt elküldtem a hsz-t. Ez a kék nagyon ronda, ha mindenképp a kettő közül, akkor szerintem a rózsaszínt válaszd.

2022. febr. 18. 18:50

A fehér mindenhez megy!


Én ezért veszek mindig ilyen színűt.

Van fehér maszkom is, így nem üti egymást a két szín.


Valamint, a lakásban is a legtöbb bútor fehér, így ahhoz is megy. Na jó a fürdő világoskék, de a bútorok fehérek, így ott is beilleszkedik a környezetben.


Ha meg rózsaszín ruhát veszek fel, akkor ráteszek egy rózsaszín tokot, bár a fehérrel sem rossz a rózsaszín vagy fehér szandált vegyek fel a szín visszatérés miatt.


Ha a barátnőmhöz átmegyek, akkor meg felteszek rá egy zöld tokot, hogy menjen a konyhájához.


Gondolkodok rajta, hogy veszek egy uv zöld tokot is, mert a melómhelye színe ez, és az beszédesebb lenne, de nem kapkodom el, mert fehér is van a logonkba, így igazából elég lojális vagyok a munkahelyemhez is;)


Annak örülök, hogy nem kell olyan helyre mennem, ahol a barna a menő, mert barna tokot nem vagyok hajlandó venni. Az olyan nyanyás.;)


Ja, kék telefont azért nem vennék, mert olyan férfias, hiába kicsi a telefon....

7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Timycat)
2022. febr. 18. 16:41
Tökéletes javaslat.
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 18. 16:24

Szerintem vedd meg minden színben!

Nehogymár egy telefon szétcsessze az öltözetet.

5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 18. 15:51
Rózsaszín.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. febr. 18. 15:45
Meg szeretem ha olyanba szólnak bele amire amúgy se válaszolnak csak magukét mondják ;) isten engem így szeret!
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. febr. 18. 15:44
Mint írtam tényleg nem nagy dolog de nem hittem volna hogy egy kommentelőnek agyzsibbasztót fog adni :D...pedig tök egyszerű kérdés a leírás mellékes..
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 18. 15:36

Rózsaszín vagy kék? Hmmm...

Szeretet engem a Jóisten, hogy sosem állított még ekkora, megoldhatatlan dilemma elé.

2022. febr. 18. 15:02
Ezt a telefont fogom megvenni csak nem tudok dönteni hogy melyik színben válasszam. Nekem fontos a színe mivel nem fogok rá olyan tokot tenni ami eltakarja. Eddig a rózsaszínt nem nagyon kedveltem de élőben se igazán, később valamiért tetszett és most lehet a rózsaszín lesz a végén de a kék is nagyon bejön. Fekete-fehér alapszínekkel nem volt bajom de most szeretnék kicsit élénkebb iphonet mivel eddig vagy fekete volt vagy fehér meg szürke de lehet fehér és fekete is ettől. Egyedül a pirost tudom hogy az biztos nem mert alapból nem szeretem a pirost, (tudom adományozás de akkor sem). Szóval volt esetleg valakinek ilyen dilemmája hogy nem tudott dönteni telefon színben? Élőben láttam őket de még így se tudom, mondjuk nem mindet de a rózsaszínt, feketét, fehéret láttam. A Kéket még nem. Rózsaszín vagy kékben gondolkodok nagyon. Viszont azért zavarodtam meg mert én alapból rózsaszín szobát szeretnék kiegészítőkkel stb és nagyon menne oda egy ilyen telefon, de ha kék az meg üti nagyon. És öltözködésben is szeretnék egy kedvenc színárnyalatban lenni pl. ha kék akkor kék maszk, kabát cipő kb így. Nem ennyire bonyolult de engem zavarna viszont nagyon tetszik a kék szín, mert az tényleg kék, a rózsaszín meg olyan hogy néha halvány bézs máskor meg fehér. És ez miatt nehéz dönteni főleg mert ez egy drága telefon és szeretnék segítséget kérni hogy döntsem el ezt. OCD-m van és ez bezavar ebben sokszor. Szóval még ha fehér telefont is vennék akkor is max fehér hátizsákot párosítanék hozzá, mert valaminek muszáj. Amúgy az én pénzemből veszem mielőtt azt gondolnátok hogy szüleim vennék..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook