Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az interneten vásárolt repülőjegyet hogyan kell kifizetni, ha nincs bankártyánk? fórum

Az interneten vásárolt repülőjegyet hogyan kell kifizetni, ha nincs bankártyánk? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 13. 11:04
Ha valamelyik ismerősödnek van dombornyomott kártyája, akkor le tudják úgy is venni róla a pénzt, ha bediktálod a számát meg a cvv kódját. Vagy kérsz egy bnkszámlaszámot, ahová befizetetd a jegy árát, csak ez akkor szokott működni, ha tartja a légitársaság a foglalást addig, amíg a pénz beérkezik. Azért elárulom, nem szívesen veszik azirodák, ha utalással akar az utas repjegyet kifizetni. Sok helyen nem is engedik meg. Interneten meg csak dombornyomott kártyával tudsz venni.
7. emagdi (válaszként erre: 5. - Marcibaba)
2010. júl. 13. 10:47

ez esetben ne neten vegyél jegyet, az utazási irodáknál, utazásközvetítőknél ugyanazt meg tudod venni, persze rárakják a saját jutalékukat is.


vagy nyiss folyószámlát (de komolyan, a mai világban el sem tudom képzelni hogy lehet enélkül élni)

6. Panni58 (válaszként erre: 5. - Marcibaba)
2010. júl. 13. 10:25

Talán a reptéren is ki lehet fizetni és átvenni, csak arra nem emlékszem, hogy mennyivel az indulás előtt, de nekem 24 óra rémlik...

De az megint csak plusz utat jelent.

Szerintem kérdezd meg telefonon azt a társaságot, akiktől vásárolod.

2010. júl. 13. 10:04
nincs most folyószámlám, és hát bemenni Budapest messze van nekem nem éri meg és ott lenne a jegy rendeleve
4. cel
2010. júl. 13. 09:56

Lakossági folyószámláról.

Nem a kártya a lényeg, hanem a számlád.

3. Panni58 (válaszként erre: 1. - Marcibaba)
2010. júl. 13. 09:51
ha bankszámlaszámod van, arról is át tudod utalni online
2010. júl. 13. 09:45
Szerintem be kell menned és személyesen kifizetni!
2010. júl. 13. 09:42
Az interneten vásárolt repülőjegyet hogyan kell kifizetni, ha nincs bankártyánk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook