Az Igazi (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az Igazi

1 2 3 4
105. maya80 (válaszként erre: 104. - Tündér04)
2009. márc. 10. 11:25

Együtt voltatok, és mindketten valami-valaki mást kerestetetk... Ez azt jelenti, hogy valami hiányzott a kapcsolatból, valami kevés volt, vagy túl sok, vagy nem volt jó, vagy csak egyszerűen a három év megszürkítette a napokat. Minden kapcsolatért tenni kell, különben megromlik, elmúlik, "ellaposodik" ahogy mondani szokták.

Szerintem egy második esélyt mindenki megérdemel, különösen, ha ennyi idő után sem vagytok képesek elfelejteni egymást. Ez azt jelenti, hogy valami erős kötelék összeköt titeket, és valószínűleg ha újrakezditek, már jobban meg fogjátok becsülni egymást.

Ha nem is minden nap, de néha tegyetek valami apróságot a kapcsolatért, ami feldobja, megfűszerezi, és fenntartja a szerelmet, tüzet...

Sok boldogságot kívánok neked!

2009. febr. 16. 22:03

Sziasztok!


Én is szeretném elmesélni a történetem... . 3 évet voltunk együtt a barátommal,nagyon szerettük egymást. Amiért szakítottunk az az volt,hogy átvágtuk egymást. Ő is írt,találkozott lányokkal,én pedig egy sráccal,de nem csaltuk meg egymást. Ehhez még ráadásként jött,hogy nagyon féltékeny volt,emiatt gyanusítgatott,hogy megcsalom,számonkért,nem bízott bennem,még egy kémprogramot is felrakott a gépemre. Aztán a végén még meg is ütötte a tarkóm és megtépte a hajam,mert átvágtam(mert találkoztam a sráccal),és azt mondta nem sokat ér a szerelmem. Aztán újra akarta kezdeni,de nekem ezek nagyon fájtak,meg az, hogy vissza adta szinte az összes dolgot,amit tőlem kapott. Pár hónapig néha keresett,hogy kezdjük újra,de én négy hónapot együtt voltam a másik sráccal. Aztán kidobtam...és megkerestem őt. Már fél éve találkozgatunk,de nem halad semmi...azt mondja,nem vagyok vele őszinte,nem mondok el dolgokat,amik négy hónap alatt történtek. Ami így is van,de ha elmondanám,h együtt voltam azzal a sráccal,sosem bocsátana meg,tudom...és nagyon szeretem. Lassan egy éve,hogy vége lett,és nem tudjuk elfelejteni egymást. És még azért sem tudja,hogy mi legyen,mert szerinte mindketten megváltoztunk... de az érzelmek elvileg megvannak. Nagyon fáj,pedig azt hittem akkor,hogy jobb lesz,ha nem kezdjük újra.Azt hiszem megbántam....és késő:(.

Érdemes lenne újrakezdeni,ha szeretjük egymást? És még egy dolog: nem vagyok egy hazudós lány,sőt utálok hazudni,de ha tudom,hogy azt a srácot sosem bocsátaná meg,baj,ha nem tud róla?


Előre is köszi:(!

103. archeo
2008. dec. 6. 12:27
nem egyszerű :-(( Hasonló helyzetben vagyok, nem merek lépni...nem tudom mit akar az eszem és mit a szívem...nagyon bonyolult..csodálom azokat, akik mernek lépni...elvileg én most egyedül vagyok, de mégsem merek visszanyúlni a múltba...főleg h mindenki ellene van még a gondolatnak is (család, barátok, stb)...
102. 8ee31e318f (válaszként erre: 40. - Eger2004)
2008. dec. 6. 12:09
ez olyan mintha az exemrol irtal volna. viharos kapcsolat volt. tobbszor szakitottunk. hol en, hol o csabitott. utoljara akkor lattam, mikor a butorokat pakolta ki a laksbol hajnali 2 korul. de nem ezert gyuloltem. a hatam mogott kiiratta a fiam az ovibol, es eltunt vele. ez 5 eve volt. azota nem lattam. nem akarok vele talalkozni. anyam a kozvetito. de az utobbi idoben nem a gyulolet, hanem valami mas miatt halogatom, es kerulom a talalkozast. furcsa erzes.
101. 00daeee455 (válaszként erre: 16. - Fagyongy67)
2008. dec. 6. 11:45
Ez nagyon szép, és igaz. :)
100. inci-finci (válaszként erre: 96. - 54fa740756)
2008. aug. 17. 21:24
Hívd fel és meglátod mi lesz?
99. maya80 (válaszként erre: 97. - Évi75)
2008. aug. 14. 21:21
Örülök, hogy tetszik.
98. maya80 (válaszként erre: 94. - 54fa740756)
2008. aug. 14. 21:20
nos... köszönöm! :)
97. évi75
2008. aug. 14. 17:53

most olvastam a cikket.

ez GYÖNYÖRŰ!!!!!

ebben minden benne van, amit a szerelem szó takarhat!

96. 54fa740756 (válaszként erre: 95. - Ddadf0eb14)
2008. aug. 14. 09:13

Szia, kedves vagy, hogy érdeklődsz, de semmi...Vagyis még nem szedtem össze a bátorságomat, hogy felhívjam.De mindenképpen meg fogom írni, ha megteszem.

Puszi nektek, Kinga

2008. aug. 14. 05:01

Szia kinga29!

Nincs sok időm időzni a fórumon, de érdekel a dolgaid alakulása.

Most leült a topic, de ha van fejlemény, tájékoztass minket, hogy együtt szoríthassunk Neked!

Mivel eger2004 és én is hasonló cipőben járunk mint Te, ezért tudnod kell, hogy értő, érző fülekre találsz. Csak mi már egy ici-picit előbbre járunk.

94. 54fa740756 (válaszként erre: 90. - Maya80)
2008. aug. 12. 18:12

Szia maya!

Hát ez olyan szép,hogy beírtam az idézetgyüjteményembe :)

2008. aug. 11. 19:44

Kedves szegna,nem is anyukámról van szó,vele ugyanis soha sem tudtam ilyesmiről beszélni,hanem keresztanyámról,akit anyámnak tekintettem ilyen szempontból.De nem is ez a lényeg,mert igazad van,az érzelmi szálak miatt totálisan másképp lát mindent,úgyhogy tényleg jobb egy kivülálló.

Szerintem a gerti nagyon jól értelmezi a kártyát, de mivel ő nem ismer,nem tudja melyik eseményhez kösse,hiszen semmit sem tud rólunk.Amikor megkapom az aktuális útmutatást,én kell elgondolkodjam azon,hogy épp akkor,azokban a napokban amelyekre szól a jóslat,mi az,ami nagyon foglalkoztat.Így biztos kapcsolatba tudom hozni a jóslatot az életem fontosabb dolgaival és többször meggondolom,hogy tegyek meg valamit vagy ne.És biztos vagyok benne,hogy így könnyebben megoldódnak az épp aktuális gondok,szerintem a gerti értelmezései fantasztikusak,sokszor úgy érzem belelát a gondolataimba,érzéseimbe...:)

2008. aug. 11. 19:17

Kedves Kinga29!

Velem is előfordult, hogy anyukámnak nagyon szerettem volna elmondani egy számomra fontos titkot. Szerencsére még idejében meggondoltam magam. Mint később kiderült, hogy nagyon jól tettem. Nagyon sajnálom, hogy nem találtál megértésre. Biztos vagyok benne, hogy okos tanáccsal többre mentél volna. Lehet, hogy aki kívülállóként próbál segíteni tisztábban lát, mert nem fűzi semmilyen érzelmi szál hozzád,

illetve a családodhoz. Lehet, hogy a kártya üzenetének helyes értelmezését is tanulni kell?

91. 54fa740756 (válaszként erre: 81. - Ddadf0eb14)
2008. aug. 11. 14:02

Kedves szegna!

Hát igen,elgondolkodtató.Sajnos nem hallgattam gertikére és melléfogtam.Ugyanis beszéltem valakinek a gondjaimról,valakinek,akit anyámnak tekintettem és hát még most is.De sajnos nem ért meg és egy olyan levelet kaptam tőle,hogy 3 napig a gombóc a torkomban volt, alig vártam hogy egyedül lehessek itthon és ki tudjam sírni magam,ami ma reggel meg is történt.Hát a gerti kártyái azt tanácsolták nekem,hogy hallgatni arany,de én nem tudtam mire gondoljak.Hiszek benne én is és alig várom,hogy megkapjam a következő jóslatot amit megígérek,hogy komolyan fogok venni,mert úgy látszik bejön.

Szeretném ezúton megköszönni eger2004-nek a tanácsot ami szerintem is a legértelmesebb dolog amit tehetek,csakhát bátorság kell hozzá,amit még össze kell gyűjtsek.

90. maya80 (válaszként erre: 88. - Castellina)
2008. aug. 10. 20:19
Ne add fel, de ne is keresd. Csak egyszerűen vedd észre, ha jön, és hagyd magad.
89. inci-finci (válaszként erre: 88. - Castellina)
2008. aug. 9. 23:22
Mindig van értelme , lehet hogy valaki éppen terád vár, még család nélkül is van boldogság , én ismerek ilyeneket, Sosem lehet tudni hogy mikor és hol találkozik az ember az igazíval,nekem is máskép alakulhatot volna annó, x évvel ezelőtt, és most csak..... stb....
88. Castellina (válaszként erre: 87. - Inci-finci)
2008. aug. 9. 23:15
Mondhatnám, hogy a tegnap is már késő. Minek ragozzam. Mi értelme van utána megtalálni az igazit, ha már nem lehet családod?
2008. aug. 9. 23:12
x év???
86. Castellina (válaszként erre: 85. - Inci-finci)
2008. aug. 9. 23:11
Tudod, a biológiai órám ketyeg...
85. inci-finci (válaszként erre: 84. - Castellina)
2008. aug. 9. 23:10
Miért?????????
84. Castellina (válaszként erre: 83. - Inci-finci)
2008. aug. 9. 23:08
Nem sok időm van már erre...
83. inci-finci (válaszként erre: 82. - Castellina)
2008. aug. 9. 22:35
Ne ad fel, az idő mindenre megadja a választ...
2008. aug. 9. 22:33
Számomra nem létezik igazi. Egyik barátom sem volt az. És nem is hiszek benne, hogy ilyet fogok érezni valaha is. Már nem.
2008. aug. 9. 19:35

Kinga29!

Olvastam az ,,útmutatásodat" a másik fórumon. Nem értek hozzá, de én is hiszek benne. Olvasgatva a jóslatokat (bár nem nekem szólnak), bizony nem igazán tudnám, hogyan is értelmezzem. Úgy érzem, a tied is elgondolkodtató, sőt megreszkírozom, kissé ellentmondó. Mindenesetre, ha jól átgondolod, bíztató. Eger2004 nagyon bölcs tanácsokat adott Neked. Ha ezt összeveted a jóslással, Te is ráérzel, mit kell tenned! Hajrá! Nagyon szurkolok Neked!

80. inci-finci (válaszként erre: 79. - Eger2004)
2008. aug. 9. 15:57
Sajnos tudom, ha gondolod írj priviben , én sem írok többet, mert ott az adatlapom , stb.. szia
79. eger2004 (válaszként erre: 78. - Inci-finci)
2008. aug. 9. 14:50
Hogy miért akadsz ilyen történetekre?Mert van ilyen.Mert nincs az az írói fantázia ami az életet felül tudná múlni.És hogy kegyetlen az élet, hát erről is tudnék írni a saját tapasztalatomból.De talán az égiek elszégyelték magukat,és most egykis jót is adtak.Persze azért arra most is vigyáztak ne legyen ez olyan sima űgy,mert a szerelem mellett kaptam még valamit a mi nagyon nagy felelősséggel jár.De erről nem írok, mert mint szegna írta lehet hogy gyorsan kiderülne ki vagyok.Próbáld meg a jó oldalát nézni a dolognak, mert nagyon szép is tud lenni!Azt nem mondhatom hogy könnyű is!!!
78. inci-finci (válaszként erre: 68. - Eger2004)
2008. aug. 9. 10:07
Szia , most olvastam a történetedet, miért akadok hasonló esetre,nálam az illető annó nemszólt és nem rég bukant fel,most televagyok ,mindennel ami csak gyötörhet, fájdalom, sírás és tehetetlenség, stb... miért most x év után,oly kegyetlen a sors...
77. eger2004 (válaszként erre: 75. - Ddadf0eb14)
2008. aug. 7. 18:37
Nem volt szabad, ez azóta változott meg.Az Ő házassága sem volt egy rózaszin álom. Azthiszem az én megjelenésem csak hozzájárult a döntéshez. Mikor összejöttünk elég hamar elvált. Nem én kértem, márcsak azért sem mert én nem tudtam ,tudom megmondani mikor leszek szabad.Azt mondta legalább az egyikünk helyzete legyen tisztázott, ha döntök legyen hova hazamennem!
76. eger2004 (válaszként erre: 73. - 54fa740756)
2008. aug. 7. 18:23
Nincs mit megköszönni! tudom mit jelent sóvárogni valaki után, ráadásul bizonytalanul!Az a bizonyos telefoszám elég.Tudom mennyire nehéz,de megint csak saját tapasztalat..Ha írsz megpróbálsz könnyed lenni, általános dolgokról írni.A szokásos hogy vagy mi újság veled, de ebből nem fogsz megtudni semmit.Az hogy azt írtam nyertem azon múlt, hogy átgondoltam mit szeretnék tudni,és gyűjtöttem a bátorságot a megkérdezéséhez.Hát mit mondjak nem volt egyszerű,egy reggel elhatároztam, du.3 kor fel is hívtam és nyíltan egyenesen megkérdeztem-jelentettem valaha valamit,és most jelentek-e még valamit.Hirtelen nem kapott levegőt, de válaszolt.Nekem szerencsém volt azt a választ kaptam amit hallani akartam, de felkészültem az ellenkezőjére is. Mégegyszer mondom tudom milyen nehéz, és csak akkor hívd ha a negatív válaszra is felkészültél lelkileg.És még valami:- ehhez nyugodt körülmények szükségessek,mikor egyedül vagy, mikor a lelked is nyugodt,mert bár mi a válasz a vihar ami a lelkedben dúlni fog elkerülhetetlen!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook