Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az igaz, hogy a szép emberek felszínesebb értékek szerint élnek? fórum

Az igaz, hogy a szép emberek felszínesebb értékek szerint élnek? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
2021. máj. 5. 14:37

Szerintem a témák amiket felhoztam randikon nem voltak rosszak hisz órákig beszélgettünk mindenfélékről azokkal a lányokkal akikkel randiztam. Ha annyira szar lett volna a téma biztosan tipliztek volna néhány perc után. De a jó beszélgetések ellenére is csak barátok szerettek volna lenni. Tehát a személyiségem átment a rostán (barátság) de az arcberendezésem nem ( no romantikus kapcsolat).


Igen, jól megragadtad a lényegét a blackpillnek. De ha megtapasztalsz olyanokat amiket én tapasztaltam meg (ha voltál valaha csúnya, ha nem sajnos nem értheted) akkor a blackpill szinte mindent megmagyaráz és a többségi bluepillesek szólásai arcátlan hazugságnak hatnak.


Az arcra tökéletes Chadnak a jó csajozási tanácsa, hogy csak add önmagad és meglátod sikerülni fog. Erre a szerencsétlen begyűjt néhány pofont. A Chad meg mindvégig azt hiszi, hogy a sikeressége oka a személyisége és nem fordulna meg a fejében, hogy csakis a külseje miatt vannak vele a nők és azért nyaliznak mások neki.


Szóval ha voltál már csúnya akkor jobban tudsz ezekre reflektálni. A szebbek el nem tudják képzelni az egészet, mert teljesen más, párhuzamos világban élnek.

2021. máj. 5. 14:31
Amúgy isten ments hogy elküldjelek innen, de ha tudsz angolul akkor nagyon ajánlom a redditet. Ott tényleg mindenféle ember van és mindenféle témában lehet beszélgetni. Sőt még lehet hogy magyar threadet is tudnál nyitni erről, és olyanokkal beszélgethetnél, akik szerint ez nem butaság.
66. unom (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 14:28
Hogyan kell szívből írni? Mit jelent ez nálad?
65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Unom)
2021. máj. 5. 14:25
De szívből írtad?
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - 184481d874)
2021. máj. 5. 14:24
A blackpill és egyes tudományos kutatások szerint a genetikád meghatározza a boldogságod az életben. Mert az emberek viszonyulása is annak függvényében változik. Nem tudom mennyi igazság lehet a dologban, de érdekel a téma és gondoltam megbeszélem az itteni nyitott emberekkel.
63. unom (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 14:23
Indoklást kértél a baromságodhoz, tessék.
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Unom)
2021. máj. 5. 14:22
Mert a szépek olyan nagyon igyekeznek keveredni velük :))
61. Altair (válaszként erre: 60. - Kacsahercegno)
2021. máj. 5. 14:16

Értem én, hogy az egója védelme érdekében szükség van tévképzetekre, meg "ellenségképre", hogy mindent is okolhat a külcsínre hivatkozva, de leszállhatna a magas lóról, és elismerhetné, hogy mások véleményének és hozzáállásának is van jogosultsága, egyszerűen ő mást tapasztalt. De folyton meg akarja magyarázni mindenkinek, hogy amit más érez, tapasztal, vagy gondol, az nem úgy van.

Nem régóta vagyok tag, és bár anonim, én is észrevettem, hogy folyamatosan ekörül pörög. Fárasztó lehet folyton haragban lenni a világgal vélt sérelmekkel, de ez a hirdetem az igazságot, megváltom a világot szerep eléggé mulatságos 🤣

60. Kacsahercegno (válaszként erre: 57. - Altair)
2021. máj. 5. 14:05
Az a baj hogy a FInak az egész világképe erre épül hogy ő (gondolom) elégedetlen a külsejével, és csak erre tud koncentrálni, hogy vajon jobb élete lenne-e ha szebb lenne. Nert látszólag, külső szemlélőként a szép embereknek sokszor könnyebb, minden ujjukra találnak párt, stb. Ezért nem érti amit mondunk, hogy valójában ez nem annyira fontos. Mert számára ez egy hihetetlen dolog, hogy esetleg ő nem is azért van hátrányban (pl. nem talál nőt) mert csúnya, hanem mondjuk más miatt. A kiírt fórumok alapján pl. el tudom képzelni, milyen témákat csaphat ki egy első randin... De ennek a felfogásnak ami szerint ő is gondolkozik, pont az a lényege hogy a születésedkor a génjeid és a szociális helyzeted által predesztinálva vagy egy bizonyos életre. És nagyon felvilágosultnak gondolja magát, hogy erre rájött, ez a már sokat emlegetett blackpill :-)
59. unom (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 14:03
A csúnyák buták és előítéletesek, ezért kerülik a szép embereket.
2021. máj. 5. 14:01

Már megint ez a téma.Szép ember...Csúnya /?/ ember.....Rossz ember és jó ember...stb.



"Csak" ember van!

57. Altair (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 13:56

Milyen jogon kérsz cáfolatot bármire is, ha az emberek véleménye, gondolata érdekel állítólag?! Megint képmutató vagy, ez már nevetséges.


Egyébként baráti körömben 1 pár van, akik az én szempontomból hasonló kinézetűek. Az én szempontomból a többinél a szebb lány magához képest kevésbé szép pasival, férjjel van együtt. Az ÉN SZEMPONTOMBÓL, az övék meg az, hogy kib.szottul jóképű a számukra az az ember. Elhiszem, hogy nehéz felfogni azt, hogy a szépség viszonylagos, de tény. És egyébként nem érdekel, nem zavar, nem mondom azt, hogy a másik "többet, jobbat" kaphatott volna, mert az engem nem érdekel, hogy szerintem milyen a párjuk külseje. Ők döntenek ebben. Sokkal inkább gondolkodik így az ember, hogy a másik kaphatott volna jobbat, ha alkesz erőszakos meg ilyen-olyan vadállat a párja, akivel szenved. Te általánosítasz. Én meg csak azokról nyilatkozok, amiket látok és tapasztalok magam körül.

Szóval nem tudsz meggyőzni arról, hogy a "szépek" felszínesek. Nem ugyanaz nekem a szép, mint másnak. Az én értékrendem alapján, a körülöttem élő, általam "szépnek" gondolt emberek nem felszínesek. Más ember értékrendje alapján meg lehet, hogy én is felszínes "szép" ember lennék, vagy éppen "csúnya". Akármit mondasz, az ÉN tapasztalataimat és látásmódomat a TE VÉLEMÉNYED nem változtatja meg. Ezen a témán még vitázni sem lehet, mivel mindenki szűrője más.

56. Amaunet (válaszként erre: 54. - Vivo44)
2021. máj. 5. 13:55
Egyetértek. Már megint egy véletlenül elengedett puki körül folyik az elemzői vita. 🤣🤣🤣
55. Guruljka (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 13:34
Ne vegyél bele a többes számba, van ám olyan, hogy valaki nem követi a filmnézős divatot (sem).
54. vivo44 (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 13:34

Csakhogy ez egy magyar fórum, vannak szép magyar kifejező szavak.

Pszichológiailag, aki nem tudja meggyőzni a másikat a vélt, vagy valós véleméményéről, az kezd el sokak számára érthetetlen nyelven kiegésztéseket tenni, behelyettesíteni, hogy magyarázza az igazát.

Egyébként tudom mit jelent, ezért nem tudsz megtéveszteni a hamis angol nyelvezettel.

Ahogyan azt is tudom a számtalan fórumodból,hogy ha a Hoxa fórumozói nem bólogatnak, akkor jön a személyeskedés.

Az, hogy a szépség relatív és lehet ami másnak csúnya nekem szép, ezen nincsen mit magyarázni, csak csűröd-csavarod a semmit.

2021. máj. 5. 13:31

Ovis korombn nem voltam szép kislány, magas vékony, nyakigláb, és egy jóvágásu fiúba voltam szerelmes. Fel sem merült bennem, hogy a külsőm alapján nm volnék hozzá elég jó. Valami gagyi kapcsolat volt is köztünk.

Szerintem, a párválasztásbn nm dönt, nem tartják magukat csunyának az emberek, szerintem fel sem merül bennük, ettől sokkal fontosabbak a családi iskolázottsági anyagi haasonlóságok. Bocs ha hsz-em túl komolyra sikeredet

52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Vivo44)
2021. máj. 5. 13:30

Blue pill - kék pirula

Red pill - piros pirula


Emlékezzünk a Mátrix c. filmre, melyik mit jelentett.

51. vivo44 (válaszként erre: 50. - Vivo44)
2021. máj. 5. 13:28
Vagy szebbnek, hogy a fórum témájánal maradjunk:D
50. vivo44 (válaszként erre: 49. - Guruljka)
2021. máj. 5. 13:28
Azt gondolja FI, ha angol szavakkal leplezi a hülyeségét, akkor okosabbnak tűnik.
49. Guruljka (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 13:25
Miazistenharagja az a blue pilles?
48. Guruljka (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 13:24

Elolvastam a 30-ast, de nem tudok rá válaszolni.

Ugyanis soha nem néztem az utca népét esztétikai értékelés szempontjából, és eszembe sem jut azzal foglalkozni, hogy ki kivel van.

47. 8d00a82c06 (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 13:24

Mert ez nem probléma, érted???

Az emberek többségének kisebb gondja is nagyobb az ilyen baromságoknál.

Csak te érsz rá ennyire.

46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Auróra2010)
2021. máj. 5. 13:23

Igen, az emberek szentek elvégre. Sosem hallottál elvégre olyan megjegyzést, hogy jobbat is találhatott volna magának.


Esküszöm ezek a blue pillesek imádnak hazudni maguknak.

45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - 8d00a82c06)
2021. máj. 5. 13:21

Honnan tudod, hogy nem rugóznak? Beszéltél velük?


Olyan kijelentéseket teszel apám...

44. Auróra2010 (válaszként erre: 43. - Kacsahercegno)
2021. máj. 5. 13:18
Ja, a embernek eszébe sem jut ugy osztályozni a párokat, hogy melyik szép, melyik csúnya- Kivéve ha valami őrült nagy, feltűnő a különbség.
2021. máj. 5. 13:13
Mert relatív, és totálisan felesleges ezen pörögni. Legalábbis ha látok egy párt, nem szoktam analizálni hogy most az egyik szebb-e. Amúgy ez is vicces, mert szerintem pl. nagyon ritka az igazán csúnya ember. Az emberek 99%-ában van valami szép, ha nem is minden vonásuk, de nagyon ritkán látok olyat akire azt lehet mondani hogy na ez az ember ez ténylegesen bűn ronda és demmilyen redeeming quality nincsen benne. Pedig nagyon sok emberrel találkozom sokféle országból.
42. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 13:09

Én nem kerültem. Írtam, hogy pl a nőkre nem is feltétlen igaz, hogy szépség alapján választanak.


Egyébként pedig jellemző, hogy legtöbben a maguk szintjén keresgélnek. Talán ez a legegyszerűbb magyarázat.

41. 8d00a82c06 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 13:08

A szépség relatív.

Az hogy szerinted valaki csúnya nem jelent semmit.

Lehet hogy téged is több ember lát csúnyának, mint szépnek mégsem rugóznak azon hogy a "szép" emberek mi a fenét keresnek melletted csúnya mellett.

40. l.luiselotte (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 13:07
Attól független, hogy mind a szépség, mind pedig a csúnyaság nagyon relativ, ezt most nehéz volna ellenőrzini, maszkban nem is látszik, hogy ki a szép és ki a csúnya.
39. vivo44 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 13:04
Az igazság odaát van!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook